Osłony na biurko dla nauczycieli

Większość uczniów niestety nie miała możliwości nauki stacjonarnej. Z tego powodu, chcąc umożliwić wszystkim równą edukację dyrektorzy i pracownicy placówek edukacyjnych z troską przykładają pieczę na solidne przygotowanie się do nowego roku szkolnego. Mamy sygnały od kilku polskich placówek edukacyjnych, że szkoły będą musiały dostosować się do nowych obostrzeń sanitarnych. Oprócz stosowanych do tej pory stacji do dezynfekcji rąk i maseczek będą musiały być stosowane osłony na biurko, w tych miejscach, gzie nie można zachować 1,5 m odstępu. Teraz wszędzie tam, zwłaszcza w klasach, gdzie dystans między nauczycielem, a uczniami nie będzie mógł być zachowany, na odległość 1,5 m będą montowane osłony na biurka nauczycieli.
 
Już do tej pory placówki edukacyjne jak szkoły, uczelnie, biblioteki częściowo stosowały tego typu praktyki. Osłony zostały zamontowane w biurach i sekretariatach, w miejscach odbioru dokumentów i książek. Teraz będą dodatkowo w klasach, w których nie można odsunąć biurek uczniów na odpowiednią odległość. Jeżeli potrzebujesz osłony na wymiar zapraszamy do naszego sklepu. Z pewnością znajdziesz odpowiednią dla siebie.
Polecamy szczególnie osłony z uchwytami nastawne i przykręcane. Są solidne i stabilne.

By ułatwić Ci zadanie przygotowania się na nowe obostrzenia sanitarne do szkół przedstawiamy krótki przegląd najczęściej wybieranych produktów przez szkolnych przedstawicieli. Zamówić produkt możesz bezpośrednio tutaj przez sklep internetowy Formedia, lub kontaktując się z nami przez formularz znajdujący się na dole strony. Nasz zespół obsługi z klienta z pewnością odpowie na zadane pytanie, doradzi, wyceni. Placówki państwowe prawie zawsze mają swoją procedurę zamawiania potrzebnych towarów. Jeżeli potrzebujesz oficjalną wycenę, posiadasz inny adres odbiorcy i kupującego poinformuj nas o tym w formularzu kontaktowym lub w mailu podczas zamawiania produktu.