OSŁONY DO TAXI - Formedia
OSŁONY DO TAXI Z POLIWĘGLANU | ŚCIANKI O OSŁONY DO TAXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Osłony do TAXI

– SYSTEMY OCHRONY OSOBISTEJ –

Specjalnie z myślą o kierowcach i pasażerach, o ich komforcie i bezpieczeństwie stworzyliśmy ścianki, osłony z poliwęglanu przeznaczone do stosowania we wnętrzach aut. Podobnie jak na zachodzie, również u nas możemy w ten sposób pomagać i chronić ponieważ niema nic ważniejszego jak zdrowie i życie. Chcemy zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo w wykonywanej pracy przez taksówkarzy.

 

 

Panel z poliwęglanu

Montujemy osłonę, przegrodę bezinwazyjnie we wnętrzu auta, za pomocą pasków spinających z możliwością regulacji. Osłona jest bardzo łatwa do zamontowania i zdemontowania, bez trudu da się to zrobić bez użycia jakichkolwiek narzędzi. 

Bez trudu także da się osłonę odkazić za pomocą środków dezynfekujących, trzeba tylko pamiętać by nie używać nitro i rozpuszczalników. Ścianka z poliwęglanu do TAXI jest bezbarwna, dzięki czemu nie powoduje utraty pola widzenia zarówno przez kierowcę taksówki jak i pasażera siedzącego za nim.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów bezpieczeństwa jak ścianki i osłony z plexi, naklejki podłogowe “bezpieczny dystans”, przyłbice i wiele innych 

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE