Osłony do TAXI

Z myślą o kierowcach i ich pasażerach stworzyliśmy bardzo wytrzymałe ścianki ochronne z poliwęglanu stanowiące barierę przed zarazkami. Chcemy zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo w wykonywanej pracy przez taksówkarzy.
Panel z poliwęglanu montuje się we wnętrzu auta, za pomocą pasków spinających z możliwością regulacji. Osłona jest bardzo łatwa do zamontowania i zdemontowania, bez trudu da się to zrobić bez użycia jakichkolwiek narzędzi.
Bez trudu także da się osłonę odkazić za pomocą środków dezynfekujących, trzeba tylko pamiętać by nie używać nitro i rozpuszczalników. Ścianka z poliwęglanu do TAXI jest bezbarwna, dzięki czemu nie powoduje utraty pola widzenia zarówno przez kierowcę taksówki jak i pasażera siedzącego za nim. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo Państwa i pasażerów dlatego nie proponujemy tańszego zamiennika jakim jest pleksa. W przypadku zastosowania plexi we wnętrzu samochodu podczas np. hamowania auta lub wsiadania pasażera do wnętrza może ona bardzo łatwo pęknąć i okaleczyć osoby wewnątrz samochodu. Jest to zasadnicza i bardzo ważna różnica między bezpiecznymi osłonami do TAXI od Formedia, a tańszymi zamiennikami innych producentów.

Panel z poliwęglanu do samochodu osobowego:

Montujemy osłonę, przegrodę bezinwazyjnie we wnętrzu auta, za pomocą pasków spinających z możliwością regulacji. Osłona jest bardzo łatwa do zamontowania i zdemontowania, bez trudu da się to zrobić bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Bez trudu także da się osłonę odkazić za pomocą środków dezynfekujących, trzeba tylko pamiętać by nie używać nitro i rozpuszczalników. Ścianka z poliwęglanu do TAXI jest bezbarwna, dzięki czemu nie powoduje utraty pola widzenia zarówno przez kierowcę taksówki jak i pasażera siedzącego za nim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów bezpieczeństwa jak ścianki i osłony z plexi, naklejki podłogowe „bezpieczny dystans”, przyłbice i wiele innych.

Osłony do TAXI od Formedia wykonane są z trwałego i grubego poliwęglanu. Jest to tworzywo, które nie pęka, nie łamie się podczas przypadkowego uderzenia. Jest całkowicie niepalny. Dzięki tym właściwościom jest bezpieczny do stosowania w samochodach zarówno taksówkach jak i tych rajdowych.