OSŁONY DO TAXI - Formedia

OSŁONY DO TAXI Z POLIWĘGLANU

ŚCIANKI O OSŁONY DO TAXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

OSŁONY DO TAXI

Z myślą o kierowcach i ich pasażerach stworzyliśmy bardzo wytrzymałe ścianki ochronne z poliwęglanu stanowiące barierę przed zarazkami. Chcemy zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo w wykonywanej pracy przez taksówkarzy.

 

Specjalnie z myślą o kierowcach i pasażerach, o ich komforcie i bezpieczeństwie stworzyliśmy ścianki, osłony z poliwęglanu przeznaczone do stosowania we wnętrzach aut. Podobnie jak na zachodzie, również u nas możemy w ten sposób pomagać i chronić ponieważ niema nic ważniejszego jak zdrowie i życie. 

 

Panel z poliwęglanu montuje się bezinwazyjnie we wnętrzu auta, za pomoca pasków spinających z możliwością regulacji. Osłona jest bardzo łatwa do zamontowania i zdemontowania, bez trudu da się to zrobić bez użycia jakichkolwiek narzędzi. 

 

Bez trudu także da się osłonę odkazić za pomocą środków dezynfekujących, trzeba tylko pamiętać by nie używać nitro i rozpuszczalników. Ścianka z poliwęglanu do TAXI jest bezbarwna, dzięki czemu nie powoduje utraty pola widzenia zarówno przez kierowcę taksówki jak i pasażera siedzącego za nim.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów bezpieczeństwa jak ścianki i osłony z plexi, naklejki podłogowe “bezpieczny dystans”, przyłbice i wiele innych 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​