OSŁONY DO TAXI Z POLIWĘGLANU | ŚCIANKI O OSŁONY DO TAXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Osłony do TAXI

– SYSTEMY OCHRONY OSOBISTEJ –

Specjalnie z myślą o kierowcach i pasażerach, o ich komforcie i bezpieczeństwie stworzyliśmy ścianki, osłony z poliwęglanu przeznaczone do stosowania we wnętrzach aut. Podobnie jak na zachodzie, również u nas możemy w ten sposób pomagać i chronić ponieważ niema nic ważniejszego jak zdrowie i życie. Chcemy zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo w wykonywanej pracy przez taksówkarzy.

 

 

Panel z poliwęglanu

Montujemy osłonę, przegrodę bezinwazyjnie we wnętrzu auta, za pomocą pasków spinających z możliwością regulacji. Osłona jest bardzo łatwa do zamontowania i zdemontowania, bez trudu da się to zrobić bez użycia jakichkolwiek narzędzi. 

Bez trudu także da się osłonę odkazić za pomocą środków dezynfekujących, trzeba tylko pamiętać by nie używać nitro i rozpuszczalników. Ścianka z poliwęglanu do TAXI jest bezbarwna, dzięki czemu nie powoduje utraty pola widzenia zarówno przez kierowcę taksówki jak i pasażera siedzącego za nim.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów bezpieczeństwa jak ścianki i osłony z plexi, naklejki podłogowe “bezpieczny dystans”, przyłbice i wiele innych 

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest