SYSTEMY OCHRONY OSOBISTEJ Z  PLEXI POLIWĘGLANU | OCHRONA OSOBISTA Z PLEXI I POLIWĘGLANU PRZECIW ZARAZKAMI  BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

W Formedia stworzyliśmy dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu kolekcje systemów ochrony osobistej.

Są to ścianki ochronne do podziału przestrzeni, naladowe osłony z plexi, trwałe poliwęglanowe szyby do wnętrz TAXI, przyłbice, naklejki typu “zachowaj bezpieczny dystans”, kostiumy i maski ochronne wykonywane według unijnych standardów.

Dzięki naszej ofercie jest możliwość skompletowania pełnego ubrania ochronnego.

Odzież ochronna przeznaczona jest do pracy na różnych stanowiskach wiążących się z większym lub mniejszym zagrożeniem. Wysoka trwałość i komfort użytkowania sprawiają, że będą stanowić doskonałe zabezpieczenie przed rozmaitymi zagrożeniami, a jednocześnie ułatwią wykonywanie rozmaitych czynności.

Przeźroczyste ścianki, parawany czy roll-upy wykonane są z przeźroczystego materiału PET. Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w biurach, bankach, w restauracjach czy kawiarniach. Dzięki tej barierze można podzielić pomieszczenie na strefy np. dla sprzedawcy jak i dla kupujących. 

Szczególną uwagę poświęcamy kolekcjom dotyczącym ochrony osobistej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów do spraw technologii i projektowania wyrobów z PET, plexi i poliwęglanu oraz partnerów biznesowych od produktów BHP mamy dostępne oprócz ścianek i osłon z plexi i poliwęglanu, przyłbic, naklejek “zachowaj dystans”, kompletnych strojów ochronnych jak kombinezon, ochraniacze na buty i maski także płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni oraz wszelakie dozowniki.

Panel z poliwęglanu montuje się we wnętrzu auta, za pomocą pasków spinających z możliwością regulacji. Osłona jest bardzo łatwa do zamontowania i zdemontowania, bez trudu da się to zrobić bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Chcemy zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo w wykonywanej pracy przez taksówkarzy.

Za ich pomocą zaznaczysz bezpieczny dystans między osobami przebywającymi w kolejce w bankach, sklepach, aptekach, przychodniach, urzędach wszelkich miejscach bezpośrednich spotkań. Nasze naklejki cechuje wysoka jakość produktu oraz staranność wykonania.

Zapewnij bezpieczeństwo swoim Klientom dzięki bezdotykowym stacjom do dezynfekcji rąk i jednocześnie zaznacz swoją markę.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTÓW

skuteczna ochrona przed zarazkami pochodzącymi od osób trzecich

łatwe w obsłudze

możliwość błyskawicznego montażu

lekka konstrukcja

łatwość w utrzymaniu czystości

trwałość produktu 

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest