OSŁONY i ZABEZPIECZENIA - Formedia

SYSTEMY OCHRONY OSOBISTEJ Z  PLEXI POLIWĘGLANU

OCHRONA OSOBISTA Z PLEXI I POLIWĘGLANU PRZECIW ZARAZKAMI  BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

OSŁONY I ZABEZPIECZENIA

 – SYSTEMY OCHRONY OSOBISTEJ –

W Formedia stworzyliśmy dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu kolekcje systemów ochrony osobistej. 

Są to ścianki ochronne do podziału przestrzeni, naladowe osłony z plexi, trwałe poliwęglanowe szyby do wnętrz TAXI, przyłbice, naklejki typu “zachowaj bezpieczny dystans”, kostiumy i maski ochronne wykonywane według unijnych standardów.

 

Dzięki naszej ofercie jest możliwość skompletowania pełnego ubrania ochronnego.

Odzież ochronna przeznaczona jest do pracy na różnych stanowiskach wiążących się z większym lub mniejszym zagrożeniem. Wysoka trwałość i komfort użytkowania sprawiają, że będą stanowić doskonałe zabezpieczenie przed rozmaitymi zagrożeniami, a jednocześnie ułatwią wykonywanie rozmaitych czynności.

 

Przeźroczyste ścianki, parawany czy roll-upy wykonane są z przeźroczystego materiału PET. To doskonała osłona stanowiąca zabezpieczenie przed bezpośrednim kontaktem z zarazkami pochodzącymi od osób trzecich. Swoje zastosowanie znajduje najczęściej w biurach czy bankach jak również w restauracjach czy kawiarniach.
Dzięki tej barierze można podzielić pomieszczenie na strefy np. dla sprzedawcy jak i dla kupujących. Pomaga chronić ich nawzajem przed kontaktem z zarazkami/ wirusami z zewnątrz.

 

Z myślą o kierowcach i ich pasażerach stworzyliśmy bardzo wytrzymałe ścianki ochronne z poliwęglanu stanowiące barierę przed zarazkami. Chcemy zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo w wykonywanej pracy przez taksówkarzy.

Panel z poliwęglanu montuje się we wnętrzu auta, za pomocą pasków spinających z możliwością regulacji. Osłona jest bardzo łatwa do zamontowania i zdemontowania, bez trudu da się to zrobić bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

 

Za pomocą naklejki podłogowej zaznaczysz bezpieczny dystans między osobami przebywającymi w kolejce w bankach, sklepach, aptekach, przychodniach, urzędach wszelkich miejscach bezpośrednich spotkań.
Nasze naklejki cechuje wysoka jakość produktu oraz staranność wykonania.

 

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTÓW

 

  • skuteczna ochrona przed zarazkami pochodzącymi od osób trzecich
  • łatwe w obsłudze
  • możliwość błyskawicznego montażu
  • lekka konstrukcja
  • łatwość w utrzymaniu czystości
  • trwałość produktu 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​