systemy ochronne BHP

Osłony i zabezpieczenia BHP

W Formedia stworzyliśmy dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu kolekcje systemów ochrony osobistej. Są to ścianki ochronne do podziału przestrzeni, naladowe osłony z plexi, trwałe poliwęglanowe szyby do wnętrz TAXI, przyłbice, naklejki typu „zachowaj bezpieczny dystans”, kostiumy i maski ochronne wykonywane według unijnych standardów. Dzięki naszej ofercie jest możliwość skompletowania pełnego ubrania ochronnego.

strój ochronny

Odzież ochronna przeznaczona jest do pracy na różnych stanowiskach wiążących się z większym lub mniejszym zagrożeniem. Wysoka trwałość i komfort użytkowania sprawiają, że będą stanowić doskonałe zabezpieczenie przed rozmaitymi zagrożeniami, a jednocześnie ułatwią wykonywanie rozmaitych czynności.

przezroczyste ścianki typu roll up

Przeźroczyste ścianki, parawany czy roll-upy wykonane są z przeźroczystego materiału PET. Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w biurach, bankach, w restauracjach czy kawiarniach. Dzięki tej barierze można podzielić pomieszczenie na strefy np. dla sprzedawcy jak i dla kupujących.

Szczególną uwagę poświęcamy kolekcjom dotyczącym ochrony osobistej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów do spraw technologii i projektowania wyrobów z PET, plexi i poliwęglanu oraz partnerów biznesowych od produktów BHP mamy dostępne oprócz ścianek i osłon z plexi i poliwęglanu, przyłbic, naklejek “zachowaj dystans”, kompletnych strojów ochronnych jak kombinezon, ochraniacze na buty i maski także płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni oraz wszelakie dozowniki.

osłony do wnętrz taxi

Panel z poliwęglanu montuje się we wnętrzu auta, za pomocą pasków spinających z możliwością regulacji. Osłona jest bardzo łatwa do zamontowania i zdemontowania, bez trudu da się to zrobić bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Chcemy zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo w wykonywanej pracy przez taksówkarzy.

systemy ochronne

Za ich pomocą zaznaczysz bezpieczny dystans między osobami przebywającymi w kolejce w bankach, sklepach, aptekach, przychodniach, urzędach wszelkich miejscach bezpośrednich spotkań. Nasze naklejki cechuje wysoka jakość produktu oraz staranność wykonania.

Zapewnij bezpieczeństwo swoim Klientom dzięki bezdotykowym stacjom do dezynfekcji rąk i jednocześnie zaznacz swoją markę.

Potrzebujesz osłony z plexi?