systemy ochronne BHP

Osłony i zabezpieczenia BHP

Szukasz solidnej bezbarwnej ścianki do podziału przestrzeni w Twoim miejscu pracy? Chcesz postawić w biurze lub sklepie, gdzie przychodzą do Ciebie petenci stabilną stację do dezynfekcji rąk? W Formedia stworzyliśmy dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu kolekcje systemów ochrony osobistej. Są to ścianki ochronne do podziału przestrzeni, naladowe osłony z plexi, trwałe poliwęglanowe szyby do wnętrz TAXI, przyłbice, naklejki typu „zachowaj bezpieczny dystans”, kostiumy i maski ochronne wykonywane według unijnych standardów, bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk. Zapraszamy do naszego sklepu Internetowego do działu Produkty BHP, gdzie bezpośrednio możesz zakupić wybrane produkty. 

Jesteś przedstawicielem większej firmy i szukasz kompleksowej usługi podziału przestrzeni, dopasowanej do Twoich pomieszczeń i stanowisk pracy? Napisz do nas na sklep@formedia.pl i opisz to co potrzebujesz. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie idealną indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Wszystkie ścianki grodziowe zarówno te wolnostojące jak i nablatowe dopasujemy, zaprojektujemy i wykonamy pod Twoje oczekiwania. Dodatkowo możemy spersonalizować przedmioty np. za pomocą technologii druku UV.

strój ochronny
Odzież ochronna przeznaczona jest do pracy na różnych stanowiskach wiążących się z większym lub mniejszym zagrożeniem. Wysoka trwałość i komfort użytkowania sprawiają, że będą stanowić doskonałe zabezpieczenie przed rozmaitymi zagrożeniami, a jednocześnie ułatwią wykonywanie rozmaitych czynności.
przezroczyste ścianki typu roll up
Przeźroczyste ścianki, parawany czy roll-upy wykonane są z przeźroczystego materiału PET. Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w biurach, bankach, w restauracjach czy kawiarniach. Dzięki tej barierze można podzielić pomieszczenie na strefy np. dla sprzedawcy jak i dla kupujących.
Szczególną uwagę poświęcamy kolekcjom dotyczącym ochrony osobistej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów do spraw technologii i projektowania wyrobów z PET, plexi i poliwęglanu oraz partnerów biznesowych od produktów BHP mamy dostępne oprócz ścianek i osłon z plexi i poliwęglanu, przyłbic, naklejek “zachowaj dystans”, kompletnych strojów ochronnych jak kombinezon, ochraniacze na buty i maski także płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni oraz wszelakie dozowniki.
osłony do wnętrz taxi
Panel z poliwęglanu montuje się we wnętrzu auta, za pomocą pasków spinających z możliwością regulacji. Osłona jest bardzo łatwa do zamontowania i zdemontowania, bez trudu da się to zrobić bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Chcemy zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo w wykonywanej pracy przez taksówkarzy.
systemy ochronne
Za ich pomocą zaznaczysz bezpieczny dystans między osobami przebywającymi w kolejce w bankach, sklepach, aptekach, przychodniach, urzędach wszelkich miejscach bezpośrednich spotkań. Nasze naklejki cechuje wysoka jakość produktu oraz staranność wykonania.
Zapewnij bezpieczeństwo swoim Klientom dzięki bezdotykowym stacjom do dezynfekcji rąk i jednocześnie zaznacz swoją markę.