Doskonale rozumiemy potrzebę komfortu i bezpieczeństwa dla klientów i pracowników firm, dlatego też stworzyliśmy dla Państwa szeroką ofertę osłon i przegród z trwałego plexi jak i z poliwęglanu. Oferujemy osłony z otworami, z uchwytami do zamocowania do stołu czy biurka, osłony podwieszane czy płyty plexi do przewiercenia jak również osłony bez otworów służące jako parawany. Dzięki zastosowaniu osłony z plexi od Formedia zapewnicie Państwo higieniczny sposób obsługi klientów w takich miejscach jak: banki, sklepy, apteki, przychodnie czy urzędy. Jako producent wyrobów z plexi glass dopasowujemy wielkość i kształt osłony do potrzeby Twojego miejsca pracy.

Osłony z plexi na biurko dbają o bezpieczeństwo w miejscach pracy, usługowych czy instytucji publicznej. Osłona na biurko świetnie zabezpieczy Twoje stanowiska. Płyta plexi zadba o nieprzenoszenie drogą kropelkowa zarazków i bakterii, co w okresie jesienno-zimowym jest bardzo ważne. Szyba plexi ułatwi Tobie kontakt z druga osobą, gdzie dystans będzie mniejszy niż 1,5 m.  Zapewni bardzo dobrą widoczność ludzi i otoczenia po drugiej stronie. Płyta jest odporna na stłuczenia, nie musisz martwic się o rozbicie. Możesz stosować ją w miejscach, gdzie jest bardzo na to narażona np. szkoły, przedszkola czy sklepy.  Płyta jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, nie sprawi Tobie trudności.  Tworzywo plexi możesz bardzo łatwo poddać recyklingowi.  Materiał jest odporny na działanie promieni UV, przez co nie zachodzi na nim proces żółknięcia.

ŚCIANKI i OSŁONY Z PLEXI CHARAKTERYSTYKA:

 

    • Bezpieczeństwo twoich klientów i pracowników
    • Szybki czas realizacji
    • Łatwy montaż, prosta w obsłudze
    • Trwałość produktu, nawet 10% wytrzymalsza od szyby
    • Wysoka przepuszczalność światła
    • Produkt zabezpieczony folią ochronną do demontażu przed użyciem zabezpieczającą plexi
    • przed uszkodzeniem mechanicznym podczas transportu

Jeżeli równie jak my rozumiecie potrzebę stosowania osłon, przegród, zabezpieczeń polecamy osłony z plexi od Formedia. Zaufały nam marki z branży farmaceutycznej, spożywczej, maszynowej oraz logistycznej. Nasze osłony z plexi cechuje duża dokładność oraz staranność wykonania.

Jako producent wyrobów z plexi glass dopasowujemy wielkość i kształt osłony do potrzeb Twojego miejsca pracy. Skontaktuj się z nami. Wykonamy dla Ciebie projekt i indywidualną wycenę jeżeli potrzebujesz niestandardowe wymiary zabezpieczenia. 

Masz pytanie?

Nasz zespół specjalistów Ci pomorze