wyroby z plexi

Obudowy z plexi

Seria osłon i zabezpieczeń z plexi stworzona jest z mylą o producentach i użytkownikach maszyn przemysłowych, drukarskich. Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług.

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Jesteśmy producentem osłon do maszyn wykonanych z plexi. Polietylen czy poliwęglan to materiał który również nadaje się na produkcję osłon. Maszyny i urządzenia pracujące w parku maszynowym wymagają profesjonalnego zabezpieczenia, tak by zwiększały bezpieczeństwo obsługujących je pracowników. Dobrze dobrane kształty i parametry dają gwarancję pełnej funkcjonalności i estetyki.

Wykonujemy wysokiej klasy osłony do maszyn z plexi na indywidualne zamówienie. W dowolnym kształcie i wymiarach – wystarczy się z nami skontaktować, przesłać wymiary osłony a my przygotujemy dla Państwa dobrą ofertę.