REKLAMA | SYSTEMY PROMOCYJNE | REKLAMA BYDGOSZCZ | AGENCJA REKLAMOWA | FORMEDIA  | KUJAWSKO POMORSKIE

Oznakowanie drogi do celu – wayfinding

– OZNAKOWANIE FIRMY – 

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Działamy m.in. jako agencja reklamowa, od kilkunastu lat biegle projektujemy wszelkie formy POS oraz stanowimy zaplecze techniczne wspierające wiele  polskich firm i agencji brandingowych. W skrócie jesteśmy wyspecjalizowaną firmą produkcyjno-usługową w szeroko pojętej dziedzinie reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, materiałów promocyjnych. Specjalizujemy się we wszelkiego typu formach przestrzennych jak znaki, litery, kubiki, standy, kasetony, dyspozytory i prezentery, kubiki ect. Działamy na najwyższych standardach druku wielkoformatowego różnego typu banerów, plakatów, owijek. Wspieramy drukami promocyjnymi ulotek, wizytówek, materiałów promocyjnych. Działamy na terenie całego kraju i zagranicy dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi głównie DPD. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis reklamowy wraz z konfekcjonowaniem i wysyłaniem gotowych produktów we wcześniej wskazane miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Formedia.

Wayfinding to system komunikacji systemów wskazujących drogę do celu. Wykorzystywany głównie w hotelach, domach biurowych, punktach medycznych. Wszędzie tam gdzie jest mnogość budynków i pokoi. W Formedia dbamy o to by każdy znajdujący się w Twoim budynku jak najszybciej trafił do celu. Dzięki systemowi nawigacji biurowej każda osoba znajdująca się wewnątrz budynku bez problemu odnajdzie położenie w którym się znajduje i trasę do celu dzięki przejrzystemu i bardzo czytelnemu wayfingowi. Wszystkie elementy są jasne w odbiorze, wpisane w layout Twoje marki.

Wykonanie profesjonalnego systemu wayfinding w Formedia odbywa się podczas kilku etapów.

Etap pierwszy

 

Wykonanie projektu koncepcyjnego na podstawie potrzebnych elementów do komunikacji. Tutaj w zależności od Twoich potrzeb może być ich wiele np. oznakowanie naścienne wiszące jak m.in. logo przestrzenne na zewnątrz budynku, tablice informacyjne, tabliczki przy drzwiowe i na drzwiowe, numery pokoi, zawieszki do kluczy i na klamki, oznakowanie wiszące jak wiszące tabliczki i strzałki komunikacyjne, oznakowanie stojące jak np. oznakowanie wolnostojące litery i logotypy podświetlane, drogowskazy, potykacze ect. Na podstawie wszystkich elementów, techniki ich wykonania i ilości sporządzamy szacunkową wycenę.

Etap drugi

 

Po uzgodnieniu wstępnej wyceny przystępujemy do wykonania poszczególnych produktów. Sporządzamy projekty wpisujące się w leyaut marki, tak by jak najlepiej wpisać się w charakter miejsca. Projektując i wykonując poszczególne elementy wizerunkowe i komunikacyjne uwzględniamy przestrzeń w której mają się docelowo znajdować. Przy bardziej złożonych projektach dużych obiektów dokonujemy wizji lokalnej, podczas której sprawdzamy ewentualne rozbierzności między mapą a realem.

 

Etap trzeci

Przekazanie realizacji. Tutaj w zależności od zlecenia mamy kilka możliwości. Przesyłka we wskazane miejsce za pośrednictwem DPD, odbiór osobisty lub dostarczenie na miejsce przez Formedia. Przy wcześniejszym uzgodnieniu w pierwszym etapie zlecenia możemy całość elementów komunikacyjnych dowieść na miejsce i zamontować.

Czas trwania usługi wayfindingu jest zależny od wielu złożonych czynników m.in. od ilości i rodzaju elementów komunikacyjnych, stopnia skomplikowania wykonania i oczywiście od powierzchni do oznaczenia.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest