oznakowanie firmy

Oznakowanie firmy

Od lat w Formedia tworzymy systemy identyfikacji dla firm. Są to różnego rodzaju logotypy, papiery firmowe, pieczątki, ale także wszystkie elementy dla przestrzeni biur, budynków firmowych. Tworzymy całe systemy komunikacji począwszy od znakowania budynku przestrzennym logo po tabliczki przy drzwiowe czy oznakowanie pokoi. Estetyczne elementy w pełni użyteczne o nowoczesnym wyglądzie. Wprowadzają ład w komunikacji i zewnętrznym wizerunku Twoich pomoieszczeń firmowych. 

Oznakowanie firmy to szeroko pojęta dziedzina space branding. To systemy świadomego aranżowania przestrzeni wnętrza budynku, przestrzeni open space, biura, korytarzy, poczekalni etc. tak by miejsce funkcjonowania firmy  tworzyło spójną całość z identyfikacją marki. Oznakowanie firmy jest bardzo często pierwszym obrazem tego jak Twoja firma, a co za tym idzie Twój produkt ma być spostrzegany. W Formedia zajmujemy się m.in. profesjonalnym znakowaniem wnętrza i zewnętrza budynków, biur, sklepów ect. Wykonywaliśmy i wykonujemy wiele detali do wykończenia przestrzeni. Są nimi m.in. spersonalizowane lampy, plafony, przestrzenne logotypy naścienne, wolnostojące napisy świetlne, wydruki fototapet, czy grafik, aranżacji okien i witryn, czy nawet elementów personalizacji sklepów jak plakaty, bramki sklepowe, cenówki, listwy, kiwaki wszelkie elementy promocyjne.

Tabliczki na dystansach

Spersonalizowane tabliczki metodą druku UV, grawer lub oklejenia naklejką z wydrukiem lub gładką jednolitą z wycinanymi kształtami np. liter, logo montowane na aluminiowych dystansach. Tablice mogą być także wykonane z tworzyw jak  dibond, plexi, poliwęglan. Eleganckie dystanse występują w kolorystyce srebrnej i złotej. W zależności od grubości użytego tworzywa w Formedia używamy odpowiedniej grubości dystanse. Tabliczki są bardzo łatwe w montażu, każdy kto potrafi obsługiwać wiertarkę by nawiercić ścianę do zamontowania dystansów sobie w tym poradzi.  W przypadku wymiany grafiki następuje ona bez konieczności ponownego nawiercania podłoża.

Tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne bardzo często stanowią nośnik komunikatu, który podczas kontaktu z klientem zapoznają go z Marką, wskazują mu drogę do celu, informują o produkcie czy po prostu stanowią oznaczenia pokoi przy złożonym systemie korytarzy z mnogością biur. Stanowią często pierwszy kontakt i komunikat między Twoją firmą a klientem. Przy tworzeniu tabliczek informacyjnych należy zwrócić szczególną uwagę, by było czytelne o jasnym przekazie, trwałe, odporne na różnorodne czynniki zewnętrzne i oczywiście na estetykę wykonania. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Tabliczki kierunkowe

Bardzo praktyczny element poruszania się po firmie, wewnątrz budynków stanowi system tabliczek informacyjnych wyznaczających kierunek ruchu, komunikacji w przestrzeni publicznej. Zaliczamy do niego zarówno wielkie tablice, plansze informacyjne zawierający rozkład, spis pokoi jak i wszelkie tabliczki wskazujące kierunek ruchu. Mogą to być zarówno tabliczki na dystansach, na stojaku czy swobodnie zawieszone.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Tabliczki urzędowe

Tablice urzędowe cechuje trwałość i identyczny wygląd w różnych oddziałach. Tabliczki informacyjne dostosowane do ściśle wytyczonych norm proporcji, kolorystyki, rodzaju fonts, zawarcia w nich logo i światła wokoło niego. Wymiary, kształt oraz forma wykonania tychże tablic dostosowana jest do obowiązujących przepisów dla danej instytucji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Tabliczki adresowe

Tabliczki informacyjne zawierające nazwy ulic, numery domów, nazwy miejsc to tak zwane tabliczki adresowe. Należą one do elementów systemów komunikacyjnych. W Formedia wykonujemy je z tworzyw jak PCV, plexi, poliwęglan, dibond. Personalizujemy je technikami graweru, nadruku UV i oklejenia folią ciętą lub z nadrukiem. Tabliczki, które są przeznaczone do użytku zewnętrznego budynków dodatkowo zabezpieczamy trwałym laminatem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Piktogramy

Tablice informacyjne ze znakami ostrzegawczymi i informacyjnymi to tak zwane piktogramy. Znaki te mogą występować jako wpisane w ramkę jak i też jako wycięte kształty. Bardzo często tworzone według ściśle określonych norm i przepisów BHP, instytucji, brandu marki firm.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Tablice, szyldy reklamowe o dowolnym kształcie

Znaki i tabliczki informacyjne są nieodłącznym elementem naszego życia. Spotykamy je praktycznie wszędzie – w miejscu pracy, centrum handlowym, na ulicy, a także w różnego rodzaju instytucjach. Oferujemy Państwu tabliczki dwustronne, jednostronne, wiszące na dystansach jak również stojące i naścienne. Tabliczki informacyjne Bydgoszcz najczęściej wykonujemy z plexi mlecznej lub przeźroczystej, laminatów grawerskich, pcv, ze szczotkowanego aluminium lub innych materiałów, które są estetyczne i zapewniają swobodne odczytanie zawartych treści.

Znaki i tabliczki informacyjne pomagają nam w odnalezieniu się w różnych miejscach i sytuacjach. To one informują nas jak się zachować, na co uważać, którędy iść. W naszej ofercie znajdziecie Tabliczki informacyjne służą do znakowania pomieszczeń biurowych, szkolnych, szpitalnych, gastronomicznych jak również w firmach, przedsiębiorstwach, przychodniach czy placach zabaw. Dla Państwa możemy wykonać dowolny format tablicy.

Kieszenie przydrzwiowe 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę kieszeni z plexi. Zarówno tych do przyklejenia, z dwoma otworami umieszczonymi od góry, jak również z czterema bocznymi. Przymocować można je za pomocą śrubek jak i przyssawek. Kieszeni z plexi wykonane są z plexi o grubości 2mm. Koszulki z pleksi przeznaczone są do eksponowania pojedynczej kartki. Znakomicie sprawdzają się jako tabliczki informacyjne na drzwiach w placówkach handlowych, bankach czy urzędach. Służyć mogą jako element ekspozycji lub aranżacji sklepu.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ