TABLICE I SZYLDY | ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE OZNAKOWANIE FIRMY | SYSTEMY KOMUNIKACJI I INDENTYFIKACJI | REKLAMA BYDGOSZCZ | FORMEDIA 

Oznakowanie zewnętrzne

– OZNAKOWANIE FIRMY – 

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Działamy m.in. jako agencja reklamowa, od kilkunastu lat biegle projektujemy wszelkie formy POS oraz stanowimy zaplecze techniczne wspierające wiele  polskich firm i agencji brandingowych. W skrócie jesteśmy wyspecjalizowaną firmą produkcyjno-usługową w szeroko pojętej dziedzinie reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, materiałów promocyjnych. Specjalizujemy się we wszelkiego typu formach przestrzennych jak znaki, litery, kubiki, standy, kasetony, dyspozytory i prezentery, kubiki ect. Działamy na najwyższych standardach druku wielkoformatowego różnego typu banerów, plakatów, owijek. Wspieramy drukami promocyjnymi ulotek, wizytówek, materiałów promocyjnych. Działamy na terenie całego kraju i zagranicy dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi głównie DPD. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis reklamowy wraz z konfekcjonowaniem i wysyłaniem gotowych produktów we wcześniej wskazane miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Formedia.

Oznakowanie zewnętrzne jest to zbiór różnych elementów aranżowania przestrzeni reklamowej, które podczas kontaktu z klientem zapoznają go z Marką, wskazują mu drogę do celu. Stanowią często pierwszy kontakt i komunikat między Twoją firmą a klientem.

Przy tworzeniu oznakowania zewnętrznego należy zwrócić szczególną uwagę by było czytelne o jasnym przekazie, trwałe, odporne na różnorodne czynniki zewnętrzne i oczywiście na estetykę wykonania. Oznakowanie zewnętrzne stanowi element o walorach estetycznych jak i praktycznych. Oba te czynniki są równie ważne. Estetyka i trwałość wykonania stanowi o tym czy Twoja firma jest profesjonalna np. wyróżniający się dobrze wyeksponowany kaseton z twoim logo sprawia wrażenie solidnej firmy, dbającej o jakość produktu. Kaseton częściowo zasłonięty, z wyblakłym licem i z np. odklejona literą świadczy nie daje zaufania, wzbudza tylko negatywne emocje. Dlatego bardzo ważne jest by zadbać o najdrobniejszy szczegół. Tworzywo z którego oznaczenie jest wykonane powinno być wysokiej jakości, trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Oznakowaniem zewnętrznym może być szyld logo, kaseton ale także tablice informacyjne kierujące do innych budynków, na parking. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wszelkich form do komunikacji zewnętrznej dzięki czemu dobierają najlepsze, sprawdzone materiały do wybranego produktu i technologii w jakiej jest tworzony. Biorą pod uwagę wszystkie czynniki począwszy od wyglądu skończywszy na miejscu, w którym dany element docelowo będzie się znajdować. Dzięki temu nasze produkty są estetycznie wykonane i trwałe. Na specjalne życzenie klienta poszczególne elementy oznaczenia zewnętrznego możemy zakonserwować, tak by służyły przez lata. Wykonywane przez nas przekazy są czytelne, a technika ich wykonania jest precyzyjnie dobrana do charakterystycznej przestrzeni zewnętrznej i panujących w niej warunków atmosferycznych.

  

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest