Bezalkoholowy płyn do dezynfekcji rąk

Doskonale rozumiemy potrzebę komfortu i bezpieczeństwa dla klientów i pracowników firm. By wyjść na przeciw tym oczekiwaniom rozszerzyliśmy ofertę Formedia o środki ochronne BHP jak płyn do dezynfekcji Safe Zone Virus Protection o działaniu wirusobójczym. Dostępny jest w Formedia w dwóch pojemnościach ekonomicznym opakowaniu 5l i wygodnym, podręcznym 0,75l. Preparat ten przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego bez dodatkowego używania wody lub innych cieczy. Nie zawiera alkoholu jest zupełnie bezbarwny, bezzapachowy, bezpieczny, nie podrażniający skóry i oczu. Polecany przez specjalistów do codziennej dezynfekcji rąk oraz odkażania wszelakich powierzchni, materiałów, wyposażenia wnętrz, mebli, tapicerek.

Safe Zone Virus Protection

Środek do dezynfekcji wspierający zachowanie higieny zarówno w obiektach prywatnych jak i przemysłowych, publicznych. Jak najbardziej można go używać w obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej, gospodarczej np. w obiektach ochrony zdrowia, zakładach produkcyjnych, miejscach noclegowych, wnętrza pojazdów komunikacji miejskiej np. taksówkach, autobusach, pociągach. 

 

Podczas stosowania preparatu należy pobrać niewielką ilość preparatu, następnie nanieść ją na powierzchnię przeznaczoną do dezynfekcji. Po dokładnym rozsmarowaniu na dezynfekowanym miejscu należy pozostawić środek do całkowitego wchłonięcia. Produkt przeznaczony jest do stosowania powszechnego. Należy tylko pamiętać o zachowaniu ostrożności jak unikanie kontaktu z oczami i nie spożywanie płynu do dezynfekcji.