Półki z plexi 

Zastanawiasz się gdzie znaleźć niedrogie półki z plexi? Zamów je bezpośrednio od polskiego producenta produktów ze szkła akrylowego. Zyskasz produkt z najlepszej jakości materiałów, dostosowany idealnie do Twoich potrzeb. Ciesz się nietuzinkowym wyglądem półek i regałów z Twoim logo. Zadbaj, by każdy szczegół w Twojej firmie, sklepie, hotelu, restauracji przybliżał klientom Twoją markę, a tym samym nienachalnie przywiązywał ich do Twoich usług.

Zyskaj najlepszą organizację przestrzeni w siedzibie swojej Firmy, w miejscu, w którym spotykasz się z petentami, klientami, potencjalnymi partnerami biznesowymi. Użyj półek z plexi do ekspozycji towaru i zyskaj więcej wolnej przestrzeni. Zamów już teraz przez sklep@formedia.pl prezenter, mini regał ze szkła akrylowego z Twoim logo i postaw na elegancką prezencję najnowszej kolekcji. Wyeksponuj go w pobliżu, tam gdzie Twoi odbiorcy przystają np. w strefie kasy, na barze szybkiej obsługi i zachęć do sięgnięcia po towar pod wpływem chwili.  

Półki z plexi tworzone w Formedia są niewielkich rozmiarów prezenterami produktowymi. Wykonywane zazwyczaj z bezbarwnej plexi 2 lub 3 mm. Wykonywane zawsze na indywidualne zalmówienie, całkowicie dopasowujemy je do brandu klienta. Bierzemy pod uwagę przedmioty dla których są tworzone. Ich wielkość, wagę, kolorystykę. Kolory są tu istotne w przypadku wykonania dodatkowego znakowania drukiem UV w postaci logo lub nadruku grafiki na większej powierzchni. Często klienci chcą stworzyć oryginalną półkę do prezentacji nowości na rynku. W takim przypadku liczy się zarówno funkcjonalna strona półki, gablotki jak i jej prezencja. W przypadku mini gabloty z półkami może mieć ona na górze zwieńczenie w postaci toppera. Często wycinany jest po obrysie grafiki, którą zawiera. Każdą przestrzeń można wykorzystać na autopromocję, nie zrobienie tego byłoby dużym błędem. Jeżeli nasza akrylowa półka ma być wolnostojącym stoiskiem promocyjnym warto zastanowić się nad dodaniem kieszeni na ulotki na jej bocznych ścianach. Dzięki takiemu prostemu zabiegowi zyskamy bryłę, która posłuży nam jako prezenter, podajnik oraz punkt informacyjny o produkcie. Na półce można poukładać np. najnowsze saszetki np. karmą dla psów. Na górze półki będzie toper z nadrukiem szczęśliwego zwierzaka z logiem firmy i miseczką z jedzeniem. Po bokach znajdą się ulotki z informacją o zaletach wprowadzenia diety dla zwierząt właśnie z prezentowaną karmą. Prawda, że super. Ustawiając takie mini stanowisko reklamowe np. w strefie kasy w sklepie zoologicznym lub przychodni weterynaryjnej zyskamy zainteresowanie naszą nowością. Tak też można zachęcić do zakupu w innych branżach handlowych. Stojaki, półki, prezentery, gabloty, mini witryny i inne wszelkie formy ekspozycji z pleksi od producenta Formedia mogą być wykorzystywane w branży gastronomicznej. Tworzywo, z którym pracujemy posiada niezbędny atest do kontaktu z żywnością.