Półki Z Plexi - Formedia

PÓŁKI Z PLEXI/PLEKSI

PÓŁKI, ZAWIESZKI NA REGAŁ Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

PÓŁKI Z TWORZYWA

– WYROBY Z PLEXI –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

W ofercie Formediaposiadamy również stojaki na półki z plexi tak zwane spacewall, które wykonane są z plexi o grubości 2mm. Zawieszki te są bardzo stabilne i eleganckie. Idealnie nadaje się do sklepów wszystkich branż, jednak największe zastosowanie znajdują w sklepach obuwniczych czy kosmetycznych. Półki z plexi pasują do regałów Spacewalla, Slotwalla, Shopwalla, Panela.

 

Standardowo zawieszki na półki wykonujemy z plexi przezroczystej, ale możemy je wykonać również z plexi białej, czarnej lub mlecznej. Półki na regały wykonane są techniką laserową, która pozwala na wycięcie dowolnego kształtu i wymiaru, a możliwość druku UV na naniesienie wybranej przez Państwa grafiki. Mamy więc nieograniczone możliwości graficzne, a szeroka różnorodność asortymentu pozwala nam na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

 

 

OFERTA FORMEDIA DOTYCZĄCA

ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA Z PLEXI:

Żetony z plexi

Breloki z plexi

Numerki z plexi

Listwy z plexi

Separatory z plexi

Półki z plexi

Regały z plexi

Obrazy z plexi

Mównice z plexi

Meble z plexi

Opisówki do lodów z plexi

 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​