systemy wystawiennicze

Potykacze

Potykacze reklamowe cieszą się dużą popularnością. Należą do jednych z najskuteczniejszych nośników informacji. Są proste w użytku, wytrzymałe i niezastąpione w sprawnej komunikacji wizualnej z szerokim gronem odbiorców.

 

Można je stawiać wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ich ogromną zaletą zdecydowanie jest ich mobilność. W zależności od potrzeb, można ustawić je w dowolnym miejscu. Idealnie nadają się do ekspozycji materiałów marketingowych.

 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę potykaczy reklamowych, w wielu formatach i o zróżnicowanym rodzaju konstrukcji. Począwszy od wersji ekonomicznej wykonanych z pcv, poprzez potykacze z antyramą, drewniane oraz potykaczy z ramą zatrzaskową, umożliwiającą swobodną wymianę zawartości.

Potykacz z PCV

Dużą popularnością cieszą się roll-up wykonane z pcv. Bardzo często spotykamy je w sklepach lub galeriach handlowych, jak również na stoiskach targowych i promocyjnych.

Potykacz wykonany z pcv to wersja ekonomiczna. Prosta konstrukcja wykonana PCV pozwala na umiejscowienie stojaka wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. Jest to proste i skuteczne rozwiązanie dla zwiększenia zainteresowania danym produktem lub ofertą.

Istnieje możliwość wykonania dowolnego wymiaru jak również o niestandardowym kształcie.

Potykacze ze sklejki

Dwustronne potykacze ze sklejki lub płyty osb są bardzo oryginalne i loftowe. Są nieodłącznym elementem zakładach fryzjerskich, punktach gastronomicznych czy stoisk wystawienniczych. Wygodne w użyciu, trwałe stojaki reklamowe to idealne narzędzia do zewnętrznej komunikacji wizualnej. Pozwalają na szybkie dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Potrafią kilkukrotnie zwiększyć wartość reklamową produktu.

Naniesienie grafiki odbywa się za pomocą technologii druku UV. Wykonujemy potykacze ze sklejki lub płyty osb w standardowych wymiarach oraz na specjalne zamówienie o nietypowym wymiarze.

Potykacz z PCV z antyramą

Potykacze reklamowe cieszą się dużą popularnością. Należą do jednych z najskuteczniejszych nośników informacji. Są proste w użytku, wytrzymałe i niezastąpione w sprawnej komunikacji wizualnej z szerokim gronem odbiorców.

 

Oferujemy dwustronne potykacze wykonane z pcv z możliwością wymiany grafiki. Dzięki przymocowanej folii ochronnej typu pet o grubości 0,6mm możemy często zmieniać plakaty promocyjne. Sam stojak wykonany jest z płyty pcv o grubości 5mm w kolorze białym.

 

Potykacz PCV z wymienną grafiką jest idealną alternatywą dla potykaczy aluminiowych. Jednak zalecane są do stosowania wewnętrzego.

 

Wykonujemy potykacze PCV z możliwością wymiany grafiki w standardowych wymiarach oraz na specjalne zamówienie o nietypowym wymiarze.

Potykacz typu Stand

Potykacze typu STAND to nowość na rynku reklamowym. Standy w zależności od rozmiaru wykonane jest z PCV 5mm lub 10mm wraz z naniesioną grafiką.

 

Wykonujemy potykacze PCV z możliwością wymiany grafiki w standardowych wymiarach oraz na specjalne zamówienie o nietypowym wymiarze. Stand rozkładany do postaci płaskiej.

 

Wybierając Potykacze typu STAND mamy nieograniczone możliwości – możemy nadać dowolny kształt, grafikę jak również dowolną ilość półek. Jako producent wyrobów z plexi i PCV, często standy łączymy z tymi materiałami, co pozwala uzyskać wysokiej jakości ekspozytory z pojemnikami lub innymi elementami dekoracyjnymi.

Potykacz z zatrzaskową ramą OWZ

Ramki OWZ to aluminiowe ramy zatrzaskowe o wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Podnoszą rangę ekspozycji i nadają znakomite efekty estetyczne. Do zalet ramek OWZ zaliczyć można możliwość szybkiej, samodzielnej wymiany grafiki. W przypadku ram aluminiowych grafika zabezpieczona jest ochronną płytą antyrefleksyjną.

 

Bardzo wygodne w użytkowaniu dzięki czterem przednim otwieranym ramionom – listwom ramki wymiana grafiki następuje bez potrzeby demontażu przedniej szyby oraz bez konieczności zdejmowania ramki ze ściany.

 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz m.in. ofertę ramek na dystansach, eleganckich ramek przy drzwiowych i kieszeni z tworzywa.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ