Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Title Image
Formedia: Agencja reklamowa i drukarnia wielkoformatowa oferuje:

Produkcja i montaż reklam

0

PRODUKCJA I MONTAŻ REKLAM

Oprócz wykonywania usług projektowania, wydruków wielkoformatowych – solventowych, wyrobów z plexi, kasetonów, liter przestrzennych, liter ze styroduru, systemów wystawienniczych oferujemy Państwu kompleksowe usługi montażu reklam:

instalację banerów oraz siatek reklamowych (mesh) na fasadach budynków

montaż kasetonów podświetlanych

instalację tablic reklamowych

wklejanie witryn sklepowych i bilbordów

Posiadamy również duże doświadczenie w zakresie produkcji i montażu różnego typu tablic i konstrukcji reklamowych. Tablice te mają odpowiednio profilowane bryty, co zabezpiecza nośnik przed wyginaniem i usztywnia konstrukcję. Wykonane ze stali, z dibondu czy aluminium są odporne na warunki atmosferyczne i zniszczenia. Produkujemy konstrukcje nośne o dużej wytrzymałości i estetyce. Dzięki dokładności wykonania konstrukcji banerów i reklam firma gwarantuje trwałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz czynniki mechaniczne. Mamy do dyspozycji wysięgnik, dzięki któremu wykonamy każdą pracę na wysokości.
Rozpatrujemy każde zlecenie indywidualnie analizując kampanię reklamową. Doradzamy jaki system montażowy reklam najlepiej zastosować i chętnie pomagamy, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami. Staramy się być elastyczni na potrzeby naszych klientów.

tablice reklamowe o dowolnych rozmiarach

tablice informacyjne

tablice trwale związane z gruntem lub konstrukcje przestawne nie związane z gruntem

tablice dla miast i gmin z mapą regionu

tablice unijne

tablice jednostronne lub dwustronne

tablice banerowe, z blachy ocynkowanej lub z DIBONDu

witacze i konstrukcje nietypowe