TECHNOLOGIE OBRÓBKI TWORZYW | PRODUKCJA I MONTAŻ REKLAM | OBRÓBKA | KONFEKCJONOWANIE | FORMEDIA 

Produkcja i montaż reklam

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Brand firmy, oznakowanie swojej marki, reklama to podstawa kreowania wizerunku i budowania swojego znaku jakości na rynku i rozpoznawalności firmy. Dzięki odpowiedniej reklamie stawiamy na właściwe spostrzeganie naszego produktu, usługi oraz jej jakości. 

W Formedia możesz już dziś stworzyć kompleksową reklamę swojej firmy, a jeśli trzeba wesprzemy Cię także w fazie projektowej. Nasi specjaliści mają doświadczenie w wielu dziedzinach dzięki czemu jesteśmy przygotowani do każdego zadania. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu Formedia zapewniamy wszystko w jednym miejscu. Począwszy od poligrafii i wydruków wielkoformatowych do skomplikowanych form przestrzennych.

Od kilkunastu lat w Formedia współpracujemy z polskimi i zagranicznymi markami, firmami i sieciami sklepów. Wykonujemy dla nich kampanie reklamowe do punktów stacjonarnych. Zazwyczaj otrzymujemy gotowe projekty do wykonania. Jeżeli jest taka potrzeba np. presja czasu wspieramy także w fazie projektowej, lub korygujemy pliki do specyfikacji technicznych, zmieniamy format, dopasowujemy do parametrów maszyn. Wykonujemy wszelkiego typu usługi projektowania, wydruków wielkoformatowych – solventowych, wyrobów z plexi, kasetonów, liter przestrzennych, liter ze styroduru, systemów wystawienniczych. Oferujemy Państwu produkcję i konfekcjonowanie materiałów reklamowych na teren Polski i Europy oraz kompleksowe usługi montażu reklam w obrębie województwa Kujawsko – Pomorskiego:

Usługi montażu reklam dotyczą:

 • instalacji banerów oraz siatek reklamowych (mesh) na fasadach budynków
 • montaż kasetonów podświetlanych
 • instalację tablic reklamowych
 • wklejanie witryn sklepowych i bilbordów
 • wklejanie samochodów

Posiadamy również duże doświadczenie w zakresie produkcji i montażu różnego typu tablic i konstrukcji reklamowych


Tablice te mają odpowiednio profilowane bryty, co zabezpiecza nośnik przed wyginaniem i usztywnia konstrukcję. Wykonane ze stali, z dibondu czy aluminium są odporne na warunki atmosferyczne i zniszczenia. Produkujemy konstrukcje nośne o dużej wytrzymałości i estetyce. Dzięki dokładności wykonania konstrukcji banerów i reklam firma gwarantuje trwałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz czynniki mechaniczne. Mamy do dyspozycji wysięgnik, dzięki któremu wykonamy każdą pracę na wysokości.

Rozpatrujemy każde zlecenie indywidualnie analizując kampanię reklamową. Doradzamy jaki system montażowy reklam najlepiej zastosować i chętnie pomagamy, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami. Staramy się być elastyczni na potrzeby naszych klientów.

 • tablice reklamowe o dowolnych rozmiarach
 • tablice informacyjne
 • tablice trwale związane z gruntem lub konstrukcje przestawne nie związane z gruntem
 • tablice dla miast i gmin z mapą regionu
 
 
 • tablice unijne
 • tablice jednostronne lub dwustronne
 • tablice banerowe, z blachy ocynkowanej lub z DIBONDu
 • witacze i konstrukcje nietypowe

FAQ

Składanie zamówień w Formedia jest bardzo proste. Wystarczy złożyć zamówienie kupując wybrany produkt w naszym sklepie internetowym na www.formedia.pl/sklep lub napisać wiadomość mailową w której opiszesz dokładnie co potrzebujesz.

 

Nasi specjaliści odpiszą na wiadomość wraz z wyceną jeśli będzie taka potrzeba. Dokonanie przelewu lub zaliczki jest dla nas sygnałem potwierdzenia zamówienia.

Od samego początku istnienia Formedia czyli od kilkunastu lat ciągle współpracujemy z wieloma firmami. Stanowimy dla nich zaplecze techniczne. Wykonujemy wszelkiego rodzaju reklamy POS od wydruków po skomplikowane formy przestrzenne. 

 

Dzięki wciąż rozbudowywanemu parkowi maszynowemu niema dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. 

 

Jest to bardzo komfortowe zwłaszcza dla marek z punktami sieciowymi czy franczyzowymi ponieważ wykonujemy, konfekcjonujemy i od razu wysyłamy zamówienie we wcześniej wskazane punkty. 

 

Staramy się być elastyczni i wyczuleni na potrzeby klienta. Najczęstszym i najwygodniejszym sposobem dostarczenia gotowych produktów est wysyłka. Korzystamy ze wsparcia renomowanych firm kurierskich głównie DPD. 

 

Jeżeli jesteś z Bydgoszczy polecamy odbiór osobisty.

W obrębie województwa Kujawsko-pomorskiego, gdy zlecenie wymaga montażu na miejscu u klienta bez problemu zawieziemy reklamę, kaseton do Ciebie i ją zamontujemy. Dysponujemy własnymi samochodami dostawczymi.

Tak, oczywiście w Formedia wysyłamy produkty w dowolne wskazane miejsce. Mamy międzynarodowy NIP i granice nie stanowią żadnego problemu. Korzystamy z renomowanych marek kurierskich lub z konkretnych wskazanych przez klienta. 

 

Zawsze zabezpieczamy nasze produkty do transportu tak by dotarły do klienta w nienaruszonym, idealnym stanie. Jeżeli jest taka potrzeba jesteśmy wstanie stworzyć indywidualne wyprofilowane opakowania dedykowane do danego produktu.

Konfekcjonowanie to pakowanie oraz dostarczanie seryjne towarów.

 

Produkty reklamowe wytworzone w Formedia pakujemy w odpowiednie grupy i wysyłamy we wskazane wcześniej miejsca. Jest to szczegółowe, indywidualne zamówienie. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne dla Twojej firmy. Jeżeli masz wiele punktów każdy z nich może potrzebować nieco innych elementów reklamy lub tą samą tylko, że w przypisanym dla siebie formacie. Teraz to żaden problem. Rozumiemy jak cenny jest szybki czas realizacji np. kampanii reklamowych, jeżeli będzie taka potrzeba zapewnimy pomoc techniczną w przygotowaniu plików do realizacji. Wszystko w trosce o Twój komfort.

Od strony wizualnej nie ma różnicy między plexi, a poliwęglanem. Mają bardzo zbliżone parametry optyczne i grubości. Wyglądają niemal jak szkło. Wszystko tkwi we właściwościach tych dwóch tworzyw. 

 

Poliwęglan jest bardziej wytrzymały od plexi. Bardziej odporny na uderzenia, warunki zewnętrzne. Doskonale nadaje się do gięcia, a jego kształty nie ulegają zmianie pod wpływem zmiany temperatur.  Poliwęglan jest także bezpieczny ponieważ ma wysoką klasę niepalności i warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdza się we wszelkiego osłonach, maskach ochronnych, owiewkach, oraz elementach, które mogą być narażone na działanie dużych sił.

 

Plexi jest za to bardziej krucha. Doskonale nadaje się do tworzenia elementów wystawienniczych. Dostępna w większej gamie kolorystycznej. Plexi także doskonale tłumi dźwięk. Posiada jednak nieznacznie lepsze właściwości optyczne od poliwęglanu oraz jest bardziej odporna na żółknięcie. Doskonale sprawdza się w elementach ekspozycyjnych, dekoracyjnych, kasetonach reklamowych, stojakach, literach przestrzennych i innych akcesoriach reklamowych.

Tak jak najbardziej. Bardzo często przy dużym zamówieniu nowego produktu wykonujemy prototyp dostosowany do wytycznych i projektu klienta. Nasi specjaliści doradzą użycia odpowiednich materiałów tak by efekt końcowy produktu był jak najbardziej satysfakcjonujący.

to skrót terminu Computerized Numerical Control, czyli komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. Najczęściej sterowanymi maszynami są frezarki, lasery tokarki oraz elektrodrążarki, które wykonują złożone kształty w szybki i niezwykle precyzyjny sposób. Dzięki systemowi CNC w Formedia obróbka materiałów jest bardzo wygodna, niezależnie od wykonywanego projektu. Technologia ta pozwala na wykonywanie różnych, nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Kształty wycinane są w niezwykle dokładny sposób oraz w krótkim czasie.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest