baner dla firm

Produkcja i montaż reklam

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Brand firmy, oznakowanie swojej marki, reklama to podstawa kreowania wizerunku i budowania swojego znaku jakości na rynku i rozpoznawalności firmy. Dzięki odpowiedniej reklamie stawiamy na właściwe spostrzeganie naszego produktu, usługi oraz jej jakości. 

W Formedia możesz już dziś stworzyć kompleksową reklamę swojej firmy, a jeśli trzeba wesprzemy Cię także w fazie projektowej. Nasi specjaliści mają doświadczenie w wielu dziedzinach dzięki czemu jesteśmy przygotowani do każdego zadania. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu Formedia zapewniamy wszystko w jednym miejscu. Począwszy od poligrafii i wydruków wielkoformatowych do skomplikowanych form przestrzennych.

Od kilkunastu lat w Formedia współpracujemy z polskimi i zagranicznymi markami, firmami i sieciami sklepów. Wykonujemy dla nich kampanie reklamowe do punktów stacjonarnych. Zazwyczaj otrzymujemy gotowe projekty do wykonania. Jeżeli jest taka potrzeba np. presja czasu wspieramy także w fazie projektowej, lub korygujemy pliki do specyfikacji technicznych, zmieniamy format, dopasowujemy do parametrów maszyn. Wykonujemy wszelkiego typu usługi projektowania, wydruków wielkoformatowych – solventowych, wyrobów z plexi, kasetonów, liter przestrzennych, liter ze styroduru, systemów wystawienniczych. Oferujemy Państwu produkcję i konfekcjonowanie materiałów reklamowych na teren Polski i Europy oraz kompleksowe usługi montażu reklam w obrębie województwa Kujawsko – Pomorskiego:

reklama na witrynę sklepową

Usługi montażu reklam dotyczą:

  • instalacji banerów oraz siatek reklamowych (mesh) na fasadach budynków
  • montaż kasetonów podświetlanych
  • instalację tablic reklamowych
  • wklejanie witryn sklepowych i bilbordów
  • wklejanie samochodów

Posiadamy również duże doświadczenie w zakresie produkcji i montażu różnego typu tablic i konstrukcji reklamowych


Tablice te mają odpowiednio profilowane bryty, co zabezpiecza nośnik przed wyginaniem i usztywnia konstrukcję. Wykonane ze stali, z dibondu czy aluminium są odporne na warunki atmosferyczne i zniszczenia. Produkujemy konstrukcje nośne o dużej wytrzymałości i estetyce. Dzięki dokładności wykonania konstrukcji banerów i reklam firma gwarantuje trwałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz czynniki mechaniczne. Mamy do dyspozycji wysięgnik, dzięki któremu wykonamy każdą pracę na wysokości.

Rozpatrujemy każde zlecenie indywidualnie analizując kampanię reklamową. Doradzamy jaki system montażowy reklam najlepiej zastosować i chętnie pomagamy, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami. Staramy się być elastyczni na potrzeby naszych klientów.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ