PRZECHOWYWANIE - Formedia
SYSTEMY DO PRZECHOWYWANIA PLEXI PLEKSI | PRZECHOWYWANIE PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Systemy przechowywania

 – WYROBY Z PLEXI –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. 

Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się  wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa.

 

Systemy do przechowywania z plexi pomagają nam w segregacji oraz odpowiedniej prezentacji produktów. Uniwersalność form pozwala nam na czytelny podział na pod produkty kosmetyki, żywność, dokumenty, papeterię, książki ect. Pojemniki, pudełka, kuwety dostosowane są do przeznaczenia, branży, miejsca w którym mają być czy to np. regał sklepowy, lada, biurko, wolnostojące.

Wyroby z plexi do przechowywania dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach, kolorystyce, grubości tworzywa, co ułatwia dostosowanie ich do przedmiotów, które chcemy segregować. Pudełka i opakowania z plexi możemy ustawiać jedno na drugim tworząc tym samym ciekawe wystawiennicze konstrukcje. 

Pudełka i kuwety z plexi mogą być przeznaczone do segregacji i przechowywania żywności. Polecamy je szczególnie do przechowywania zimnych przekąsek jak słodycze. Cukierki w przezroczystych kuwetach będą przyciągać wzrok klienta i jednocześnie ułatwią odpowiednią prezentację i podział produktów. 


Masz produkt, który chcesz wyróżnić?

Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. Już teraz w Formedia mamy szeroką ofertę kuwet, prezenterów, pojemników, kieszeni z plexi i poliwęglanu. Tworzymy także produkty na zamówienie. Skontaktuj się z nami, a my postaramy się pomóc. Bez problemu wpasujemy się w brand Twojej marki, dopasujemy się nie tylko kształtem i kolorem, ale także możemy zastosować takie techniki jak grawer, druk UV czy oklejenie Twojego prezentera.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE