tło baner ludzie z prezentami

Produkty z plexi do przechowywania

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się  wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa.

Systemy do przechowywania z plexi pomagają nam w segregacji oraz odpowiedniej prezentacji produktów. Uniwersalność form pozwala nam na czytelny podział na pod produkty kosmetyki, żywność, dokumenty, papeterię, książki ect. Pojemniki, pudełka, kuwety dostosowane są do przeznaczenia, branży, miejsca w którym mają być czy to np. regał sklepowy, lada, biurko, wolnostojące.

 

Wyroby z plexi do przechowywania dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach, kolorystyce, grubości tworzywa, co ułatwia dostosowanie ich do przedmiotów, które chcemy segregować. Pudełka i opakowania z plexi możemy ustawiać jedno na drugim tworząc tym samym ciekawe wystawiennicze konstrukcje. 

 

Pudełka i kuwety z plexi mogą być przeznaczone do segregacji i przechowywania żywności. Polecamy je szczególnie do przechowywania zimnych przekąsek jak słodycze. Cukierki w przezroczystych kuwetach będą przyciągać wzrok klienta i jednocześnie ułatwią odpowiednią prezentację i podział produktów. 

Masz produkt, który chcesz wyróżnić?

Przy tworzeniu Skontaktuj się z nami przez sklep@formedia.pl, lub znajdź gotowy produkt w naszym sklepie internetowym. Bez problemu wpasujemy się w brand Twojej marki, dopasujemy się nie tylko kształtem i kolorem, ale także możemy zastosować takie techniki jak grawer, druk UV czy oklejenie Twojego prezentera. Sprawdź ofertę gotowych kieszeni i pojemników, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Poniżej przedstawiamy Ci część oferty. Wybraliśmy najchętniej wybierane kieszenie wiszące, kubiki, pojemniki, organizery i podajniki. 

Kieszenie i koszulki z plexi

Koszulki i kieszenie z plexi przeznaczone są do eksponowania pojedynczej kartki. Służyć mogą jako element informacyjny, ekspozycji lub aranżacji. Kieszenie wiszące znakomicie sprawdzą się w biurach, hotelach, bankach, placówkach handlowych i państwowych. Są także kieszenie przeznaczone do zawieszenia na szybie samochodu do wykorzystania na giełdzie samochodowej lub w salonach motoryzacyjnych. Charakteryzują się uniwersalną, prostą formą, wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości oraz dużą przeźroczystością tworzywa. W zależności od rodzaju można je przymocować za pomocą śrubek, dystansów jak i przyssawek.

Organizery z plexi

Organizery z plexi wykorzystywane są najczęściej w strefie przy kasowej Klienta. Zachęcają one bowiem do spontanicznego i nieplanowanego zakupu. Organizery z pleksi przeznaczone są do prezentacji różnego rodzaju drobnych produktów: kosmetyków, słodyczy, zabawek a nawet apaszek, gumek do włosów, portfeli, breloków czy zegarków. Organizery znajdują również szerokie zastosowanie w domach – to łatwy sposób na uporządkowanie szuflad, szafek, komód i półek. Na Państwa zamówienie możemy stworzyć organizery z plexi na dowolny wzór, kształt, z dowolną ilością przegródek.

Pojemniki z plexi

Jesteśmy producentem pojemników z plexi, posiadających szeroką gamę zastosowań w handlu, firmach usługowych czy wszędzie tam, gdzie konieczne jest przechowywanie i zabezpieczenie produktów. Wykonujemy pojemniki w dowolnych rozmiarach, kształtach z dowolną ilością przegródek, otwartych jak i opcją zamykania. Istnieje również możliwość spersonalizowanego zamówienia związanego z Państwa firmą. Pojemniki z pleksi wykonane są z wysokiej jakości materiału, który posiada wszelkie niezbędne atesty umożliwiające jej kontakt z żywnością. Kuwety z plexi doskonale sprawdzają się jako pojemniki na produkty sypkie zarówno spożywcze, chemiczne czy np. karmę dla zwierząt.

Pudełka i segregatory z plexi

Wykonujemy pudełka w dowolnych rozmiarach, kształtach z dowolną ilością przegródek. Istnieje również możliwość spersonalizowanego zamówienia związanego z Państwa firmą. Pudełka z pleksi wykonane są z wysokiej jakości materiału, który posiada wszelkie niezbędne atesty umożliwiające jej kontakt z żywnością. Doskonale sprawdzają się jako pojemniki na produkty sypkie zarówno spożywcze, chemiczne. Pudełka z plexi przeznaczone są zarówno do przechowywania jak i do prezentacji różnego rodzaju drobnych produktów: kosmetyków, słodyczy, zabawek a nawet apaszek, gumek do włosów, portfeli, breloków czy zegarków. Wykonanie tabliczek z plexi na dystansach oraz łączenie różnych materiałów z plexi pozwala nam osiągnąć efekt 3D.

Urny z plexi

Mogą być używane jako urny wyborcze, podczas przeprowadzania głosowań. Świetnie sprawdzają się do zbiórek pieniędzy oraz różnego rodzaju konkursów jako pojemnik na ankiety. Dzięki temu, że urny z plexi są wykonane z przejrzystego materiału, znajdujące się wewnątrz obiekty są stale widoczne. Oferujemy również wykonanie spersonalizowanej grafiki na urnie poprzez druk UV, wykonanie graweru czy naklejki zgodnie z życzeniem klienta. Specjalnie wypreparowany otwór w urnach z pleksi pozwala na łatwe umieszczenie wewnątrz kart, kopert, losów czy pieniędzy. Wieko urny z plexi mocowane jest na dwóch bezbarwnych plastikowych zawiasach oraz wyposażone jest w zamek na kluczyk. Zapewnia to maksymalną funkcjonalność, stabilność i ochronę przed nieplanowanym otwarciem urny.

Skrzynki z plexi

Oferujemy Państwu najwyższej jakości skrzynki oraz skarbonki z plexi idealnie sprawdzają się do zbiórek pieniędzy oraz różnego rodzaju konkursów jako pojemnik na ankiety. Dzięki temu, że pojemniki te są wykonane z przejrzystego materiału, znajdujące się wewnątrz obiekty są stale widoczne. Oferujemy również wykonanie spersonalizowanej grafiki na urnie poprzez druk UV, wykonanie graweru czy naklejki zgodnie z życzeniem klienta. Specjalnie wypreparowany otwór pozwala na łatwe umieszczenie wewnątrz kart czy pieniędzy. Wieko skrzynki mocowane jest na dwóch bezbarwnych zawiasach z plexi oraz wyposażone jest w zamek, do którego dołączone są dwa kluczyki. Zapewnia to maksymalną funkcjonalność, stabilność i ochronę produktów znajdujących się w ich wnętrzu.