Przegrody z plexi

Szukasz skutecznego systemu do podziału przestrzeni w biurze, sklepie, magazynie? Wiemy jak to zrobić! W Formedia jesteśmy producentem wszelkiego typu ścianek z plexi. Mamy dla Ciebie rozwiązania do podziału stref na półkach z asortymentem, przedziały i separatory kasowe, a także największą w Polsce ofertę przegród w postaci szyb z pleksi na ladę i osłon podłogowych. Jesteśmy producentem akrylowych wyrobów wystawienniczych dlatego bez problemu możemy wykonać wszystko to czego potrzebujesz do wyposażenia biur, hoteli, punktów gastronomicznych, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. Napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my podeślemy nasze dotychczasowe realizacje z Twojego zagadnienia lub przedstawimy konkretne rozwiązania. 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do podziału przestrzeni. W sklepie Internetowym posiadamy przykłady rozwiązań  dla przegród w ladach chłodniczych, separatory dla firm do użytku jako przegrody między biurkami, przegródek z plexi z kieszenią do zamieszczenia ceny lub ulotki. Jeśli chodzi o parametry produkowanych elementów grodziowych, są one ściśle wytyczone w zamówieniu. Wszystkie parametry takie jak wymiary, kształty, grubości materiału dopasowujemy do konkretnego, indywidualnego modelu lady, stanowiska pracy. Na przegrodach możemy wykonać druk UV lub przyklejone naklejki z oznakowaniem danej kategorii produkt. Dobrze dobrane kształty i parametry przegródek dają gwarancję pełnej funkcjonalności w oddzielaniu produktów. Cena wycięcia przegródek z plekszależy m.in. od długości linii cięcia i grubości materiału. Wystarczy się z nami skontaktować na sklep@formedia.pl, przesłać wymiary osłony, gdzie ma być użyta, a my przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę. Skorzystaj z możliwości zamówienia bezpośrednio od producenta, bez pośredników i zyskaj najlepszy produkt i cenę.

Spis strony „Przegrody z plexi”:

Przegrody z pleksi do lady chłodniczej


Przegrody do lady chłodniczej wykonujemy z tafli szkła akrylowego pod konkretny wymiar i kształt, który wpasuje się w Twoją chłodziarkę. Jest to szybkie i skuteczne rozwiązanie do podziału wnętrza lady chłodniczej. Dzięki temu praktycznemu gadżetowi wyposażenia w sklepach, cukierniach, piekarniach zyskasz możliwość podziału asortymentu w lodówce na strefy tematyczne, produktowe. Zdecydowanie pomogą Ci w zachowaniu ładu w prezentacji oferowanych produktów co korzystnie wpłynie na sprzedaż. Wykonane są z pleksi transparentnej, dzięki czemu nie będą zasłaniać asortymentu. Podaj niezbędne rozmiary kształtu pleksi jaki mamy dla Ciebie wyciąć na sklep@formedia.pl, a my go wycenimy i wyślemy do Ciebie w ciągu siedmiu dni roboczych. Wejdź na stronę sklepu w ofertę > przegrody z tworzywa na lady chłodnicze i sprawdź co dla Ciebie mamy.

Akrylowe przegrody na półki sklepowe

Szukasz skutecznego separatora na regały sklepowe? Zamów u nas przez sklep@formedia.pl, produkt z pleksi, który skutecznie podzieli twój asortyment. Ponadto możemy dla Ciebie ten element wystawienniczy spersonalizować logo za pomocą druku UV, wyciąć dowolny kształt lub zakończyć go wystającą z półki kieszenią na wsunięcie ceny, informacji o strefie promocji, nowości lub przecenie. Są to profesjonalnie wykonane akrylowe shelf scripty oraz shelf talkery. Charakteryzują się mocowaniem bezpośrednio przy produkcie, którego dotyczą i wystają lekko ponad regał sklepowy. Plansze te mają informować Twoich klientów o produkcie, zawierają różne informacje od producenta jak np. opis modelu produktu, sposób jego działania, rodzaj wykonania, moc zasilania, sposób użytkowania itp. Zdecydowanie skutecznie odseparują od siebie poszczególny asortyment i przyciągną uwagę przechodniów.

Przegrody z plexiglass do strefy kasy

Powszechnie używanym lecz nie do końca docenianym marketingowo są przegrody z plexi wykorzystywane w strefie kasy. Podczas długich kolejek klienci rozglądają się szukając punktu zaczepienia, skupienia uwagi, by się czym zająć i nie myśleć o oczekiwaniu do płatności. Obróć to na swoją korzyść. Zadbaj o poczucie komfortu Twoich odwiedzających, a z pewnością to docenią i będą z przyjemnością do Ciebie wracać. Pozostaw przy taśmie kasowej listwy kasowe z plexi. Są skutecznymi przegrodami do oddzielenia zakupów między kolejnymi osobami. Dodatkowo możesz na listwach z plexi zamieścić informację jak logo, QR kod i stronę www z ofertą. Wykorzystaj to na przekazanie krótkich komunikatów jak: miłego dnia, zapraszamy ponownie i zobacz jak działają. Zamów przegrodę do kasy z indywidualnego projektu na sklep@formedia.pl.

Przegrody i ścianki do podziału przestrzeni biurowej i sklepowej

Posiadamy największy w Polsce wybór gotowych osłon i przegród BHP. Sprawdź ofertę w sklepie Internetowym tutaj > osłony z plexi. Doskonale wzmacniają uczucie komfortu i bezpieczeństwa we wszelkich miejscach spotkań. Posiadasz biuro, w którym pracuje wiele osób w jednym pomieszczeniu. Wielokrotnie dopasowywaliśmy akrylowe ekrany, przegrody do odseparowania od siebie stanowisk pracy przy biurkach. Masz już przegrody i chciałbyś je podwyższyć lub wydłużyć. Nie ma problemu! Podeślij nam na sklep@formedia.pl zdjęcie biurka oraz jego wymiary. Dopasujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Najchętniej kupowane to ścianki na biurko z metalowymi nogami. Są stabilne, elegancko wykonane, wpasują się w każdy rodzaj wnętrza i go nie zdominują. Największą ich zaletą jest możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu uzyskujemy w ich dolnej części otwór na całą ich szerokość. Sprawdzi się to w strefie kasy, na recepcji, wszędzie tam, gdzie istnieje podawania sobie na wzajem różnych kartek i przedmiotów.