OBUDOWY Z PLEXI PLEKSI | OSŁONY I ZABEZPIECZENIA OBUDOWY Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Przegrody z plexi

Seria osłon i zabezpieczeń z plexi stworzona jest z mylą o producentach i użytkownikach maszyn przemysłowych, drukarskich. Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Niezwykle zaawansowana obróbka tworzyw sztucznych, jaką oferuje FORMEDIA, pozwala na wykonanie takich elementów jak: przegrody z plexi w ladach chłodniczych, czy separatory z plexi w firmach jako przegrody między biurkami i wiele innych możliwości.

 

Jesteśmy producentem przegródek, separatorów z plexi. Wszystkie parametry takie jak wymiary, kształty, grubości materiału dopasowujemy do konkretnego, indywidualnego modelu lady. Na przegrodach możemy wykonać druk UV lub przyklejone naklejki z oznakowaniem danej kategorii produkt. Dobrze dobrane kształty i parametry przegródek dają gwarancję pełnej funkcjonalności w oddzielaniu produktów. Cena wycięcia przegródek z plekszależy do długości lini cięcia i grubości materiału. Wystarczy się z nami skontaktować, przesłać wymiary osłony a my przygotujemy dla Państwa dobrą ofertę.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest