wyroby z plexi

Przegrody z plexi

Seria osłon i zabezpieczeń z plexi stworzona jest z mylą o producentach i użytkownikach maszyn przemysłowych, drukarskich. Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług.

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Niezwykle zaawansowana obróbka tworzyw sztucznych, jaką oferuje FORMEDIA, pozwala na wykonanie takich elementów jak: przegrody z plexi w ladach chłodniczych, czy separatory z plexi w firmach jako przegrody między biurkami i wiele innych możliwości.

Jesteśmy producentem przegródek, separatorów z plexi. Wszystkie parametry takie jak wymiary, kształty, grubości materiału dopasowujemy do konkretnego, indywidualnego modelu lady. Na przegrodach możemy wykonać druk UV lub przyklejone naklejki z oznakowaniem danej kategorii produkt. Dobrze dobrane kształty i parametry przegródek dają gwarancję pełnej funkcjonalności w oddzielaniu produktów. Cena wycięcia przegródek z plekszależy do długości lini cięcia i grubości materiału. Wystarczy się z nami skontaktować, przesłać wymiary osłony a my przygotujemy dla Państwa dobrą ofertę.