PRZYŁBICE OSŁONY MASKI OCHRONNE Z PLEXI PLEKSI | PRZYŁBICE OCHRONNE NA TWARZ Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Przyłbice, maski ochronne na twarz

– SYSTEMY OCHRONY OSOBISTEJ –

Doskonale rozumiemy potrzebę komfortu i bezpieczeństwa dla klientów i pracowników firm.
By wyjść na przeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy serię produktów ochronnych jak ścianki z plexi, naklejki podłogowe typu “zachowaj bezpieczny dystans” oraz serię przyłbic z plexi. Przyłbice mają stanowić tarczę przeciw bezpośredniemu kontaktowi z zarazkami pochodzącymi od osób trzecich. Za pomocą osłony, przyłbicy z plexi od Formedia zapewnicie higieniczny sposób obsługi klientów w bankach, sklepach, aptekach, przychodniach, urzędach wszelkich miejscach bezpośrednich spotkań. Zaufały nam marki z branży farmaceutycznej, spożywczej, maszynowej oraz logistycznej. Nasze przyłbice z plexi cechuje duża dokładność oraz staranność wykonania. Jako producent wyrobów z plexi glass dopasowujemy przyłbice do potrzeb Twojego miejsca pracy.

W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo miejsca pracy 

stworzyliśmy przyłbice z plexi 

 

     • Bezpieczeństwo twoich klientów i pracowników
     • Szybki czas realizacji
     • Możliwość regulacji
     • Wymienna szybka z plexi glas
     • Wysoka przepuszczalność światła
     • Wielokrotnego użytku
     • Produkt zabezpieczony folią ochronną do demontażu przed użyciem, zabezpieczającą plexi przed uszkodzeniem mechanicznym podczas transportu
– PÓŁ PRZYŁBICE ROZMIAR “M” –

Proporcjonalnie większe od rozmiaru “S”. Rozmiar uniwersalny zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Stosujemy materiały, które są wygodne w użytkowaniu i zarazem proste w dezynfekcji. Dla komfortu i wygody użytkowania stosujemy przyjazne materiały na styku maski ze skórą. Pół przyłbice od Formedia to doskonałe rozwiązanie dla pracowników szkolnictwa, sektora przemysłowego, fryzjerów, kosmetyczek, kurierów, pracowników punktów obsługi dla nauczycieli, seniorów ect. Dzięki optymalnej budowie nie kolidują w jednoczesnym użytkowaniu wraz z okularami. Prosta konstrukcja przyłbicy wygląda nowocześnie, a dzięki zastosowaniu kolorowych filców i różnych wymiarów tworzywa każdy znajdzie odpowiednią maseczkę dla siebie. Przyłbica dopasowuje się do części twarzowo żuchwowej głowy, jednocześnie nie spłaszcza nosa. Oddychanie w przyłbicy od Formedia jest swobodne, a dzięki zastosowaniu bezbarwnego PET komunikacja nie jest zakłócona.

– PÓŁ PRZYŁBICE ROZMIAR “S” –

Dedykowane dla najmłodszych. Rekomendowane zarówno przez rodziców czterolatków jak i przez zadowolonych nastoletnich użytkowników. Z łatwością dają się zdezynfekować. Dla komfortu i wygody użytkowania stosujemy przyjazne materiały na styku maski ze skórą. Pół przyłbice od Formedia to doskonałe rozwiązanie dla dzieci i młodzieży. Dzięki optymalnej budowie nie kolidują w jednoczesnym użytkowaniu wraz z okularami. Prosta konstrukcja przyłbicy wygląda nowocześnie, a dzięki zastosowaniu kolorowych filców i różnych wymiarów tworzywa każdy znajdzie odpowiednią maseczkę dla siebie. Przyłbica dopasowuje się do części twarzowo żuchwowej głowy, jednocześnie nie spłaszcza nosa. Oddychanie w przyłbicy od Formedia jest swobodne, a dzięki zastosowaniu bezbarwnego PET z łatwością można się komunikować.

– PEŁNE PRZYŁBICE –

Dedykowane pracownikom w punktach obsługi i na produkcji. Całkowicie przysłaniają twarz. Stosujemy materiały, które są wygodne w użytkowaniu i zarazem proste w dezynfekcji. Dla komfortu i wygody użytkowania stosujemy przyjazne materiały na styku maski ze skórą. Pół przyłbice od Formedia to doskonałe rozwiązanie dla pracowników szkolnictwa, sektora przemysłowego, fryzjerów, kosmetyczek, kurierów, pracowników punktów obsługi dla nauczycieli, uczniów, seniorów ect.  Przyłbice można czyścić za pomocą płynu do dezynfekcji lub wodą z mydłem. Należy pamiętać by do przecierania powierzchni tworzywa stosować miękkie szmatki. Podobnie jak przy czyszczeniu monitora, czy telewizora, okularów.

PRZYŁBICA Z DASZKIEM

PRZYŁBICA Z DASZKIEM

PRZYŁBICA Z REGULACJĄ

PRZYŁBICA Z PODNOSZONĄ SZYBĄ

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE