Realizacje niestandardowe ze sklejki

Spodobał Ci się jakiś produkt, ale chcesz w nim coś zmienić alb masz własny pomysł i szukasz kogoś kto go zrealizuje? Przyjdź do nas! Wykonujemy realizacje niestandardowe. Specjalnie na Twoje indywidualne zamówienie zrobimy ścianki wystawowe, kosze, skrzynki, pudełka, stojaki na ulotki, ozdoby świąteczne, figurki oraz wiele innych rzeczy. Wszystko zależy od Ciebie, Twojej wyobraźni oraz kreatywności. Możliwości są nieograniczone!

Każde zamówienie wykonujemy starannie i dokładnie. Produkty ze sklejki mogą być w dowolnym kształcie, rozmiarze oraz z dowolną ilością półek, kieszeni oraz ozdób. Możemy nanieść na nie wybraną przez Ciebie grafikę przy pomocy druku bezpośredniego UV. Znakujemy również metodą grawerowania.

Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości wyroby ze sklejki na indywidualne zamówienie. Nasz dział kreacji do każdego projektu podchodzi indywidualnie, tak by sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Na życzenie klienta produkty ze sklejki możemy wyposażyć w kieszenie na ulotki wykonane z plexi lub inne elementy dekoracyjne.

Posiadamy w swojej ofercie również produkty z materiałów takich jak plexi oraz poliwęglan. Zobacz całą serię displaye od Formedia i znajdź ekspozytor dopasowany do Swoich potrzeb.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ