Regały z plexi - Formedia
REGAŁY Z PLEXI/PLEKSI
REGAŁY Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Regały z tworzywa

produkty z plexi – wyposażenie –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Specjalizujemy się w produkcji regałów z plexi. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom zarówno bardzo duże jak i nawet najmniejsze regały w rozsądnych cenach. Proponujemy regały z pleksi ze standardowej oferty lub wykonane na zamówienie według indywidualnego projektu spełniającego wymogi techniczne, ze wskazaniem umiejscowienia firmowego logo bądź tabliczek informacyjnych.

 

Regały z pleksi są bardzo estetyczne i funkcjonalne, co pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować jego zawartość. Projektujemy i wykonujemy regały z pleksi według wymiarów Klienta. Największe zastosowanie znajdują w muzeach, galeriach, wystawach jak również z cukierniach, piekarniach, czy sklepach spożywczych.

 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​