Reklama samochodowa – laminowana folia wylewana

 – REKLAMA ZEWNĘTRZNA – OKLEJANIE I NAKLEJKI –

Reklama samochodowa jest jedną z najpowszechniejszych form przekazywania informacji o swojej firmie. Wystarczy subtelnie na rejestracji dać pasek z nazwą www, telefonem lub adresem lub pokusić się o całkowite obrandowanie swojego auta. Każda forma reklamy jest dobra, a ta na samochodzie szczególnie. Ile razy zdarza nam się stać w korkach lub jechać za innym autem. Mimo woli czytamy informacje, które są przed nami. Tak samo, gdy posiadamy samochody dostawcze warto podkreślić swój samochód chociażby samym logo, tak by móc podkreślić innym, kto zaopatruje ich w towar. W ten sposób podkreślamy także markę i podnosimy prestiż swojej firmy. Podnosimy zaufanie, dajemy znać, że jesteśmy kompetentni i nie boimy się wręcz chcemy informować innych o tym co robimy. 

Reklama samochodowa w postaci brandingu wykonanego za pomocą nośnika jakim jest naklejka samochodowa musi być wykonana na najwyższym poziomie. 

Do tego celu wykorzystujemy m.in. najlepsze samochodowe naklejki laminowane z folii wylewanych. Charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością i elastycznością. Takie cechy są cenione w oklejaniu samochodu z wgłębieniami i nierównościami. Folie wylewane są jednymi z najlepszych jakościowo zachowują swoje doskonałe właściwości na samochodzie nawet przez dziesięć lat. Stanowią zabezpieczenie samochodu przed uszkodzeniem. Dzięki „Car Wrapping” mamy możliwość szybkiej zmiany kolorystyki auta, stworzenia mobilnej reklamy oraz stworzenia skutecznego zabezpieczenia lakieru samochodowego przed uszkodzeniem, zarysowaniem, odpryskiem, czynnikami atmosferycznymi. Stosujemy folie wylewane bezbarwne lub kolorowe, białe na których drukujemy grafikę. Każdą usługę car wrappingu dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, tworząc efekt końcowy, który podkreśli jego niepowtarzalny styl.