reklama świetlna

Reklama świetlna

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Działamy m.in. jako agencja reklamowa, od kilkunastu lat biegle projektujemy wszelkie formy POS oraz stanowimy zaplecze techniczne wspierające wiele  polskich firm i agencji brandingowych. W skrócie jesteśmy wyspecjalizowaną firmą produkcyjno-usługową w szeroko pojętej dziedzinie reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, materiałów promocyjnych. Specjalizujemy się we wszelkiego typu formach przestrzennych jak znaki, litery, kubiki, standy, kasetony, dyspozytory i prezentery, kubiki ect. Działamy na najwyższych standardach druku wielkoformatowego różnego typu banerów, plakatów, owijek. Wspieramy drukami promocyjnymi ulotek, wizytówek, materiałów promocyjnych. Działamy na terenie całego kraju i zagranicy dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi głównie DPD. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis reklamowy wraz z konfekcjonowaniem i wysyłaniem gotowych produktów we wcześniej wskazane miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Formedia.

 

Oferujemy szeroko pojętą reklamę świetlną do montażu zewnętrznego jak i świecących form płaskich i przestrzennych do wnętrz. Usługi reklam świetlnych wspieramy począwszy od fazy projektowej po wykonanie i zalecenia montażu. Wszelkie formy przestrzenne wykonujemy po wcześniejszej konsultacji i akceptacji z klientem. Wykorzystujemy różnego typu materiały w zależności od przewidywanego efektu końcowego. 

 

W zamówieniu mailowym warto przesłać nam fotografię, gdzie dana forma świetlna ma się znajdować. Dzięki temu będzie nam łatwiej wizualizować produkt oraz np. jak w przypadku kasetonu możemy wpisać go np. w charakter miejsca, czy część architektury elewacji budynku. 

 

Warto być przygotowanym pod względem dokumentacji budowlanej. W przypadku, gdy reklama świetlna ma przeznaczone miejsce na elewacji budynku należy pamiętać o umieszczeniu na nim odpowiedniej stabilnej i trwałej konstrukcji oraz miejsca poboru prądu. Dodatkowo w przypadku zamieszczenia np. liter świetlnych na szczycie dachu należy pamiętać o niezbędnych projektach konstrukcyjnych, planach i pozwoleniach budowlanych.

Kasetony

Kasetony reklamowe to elegancka i przyciągająca wzrok reklama zewnętrzna, atrakcyjne podkreślenie Twojej marki. Nośnik ten w Formedia tworzymy dostosowując kształt i projekt do oczekiwań klienta. Zawsze uwzględniamy także miejsce w którym kaseton ma się znajdować. Kaseton jest to forma reklam, która sprawdza się zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Używamy do podświetlenia tylko energooszczędne systemy podświetlenia – LED. Występują w pełnej palecie kolorystycznej. Mogą być podświetlane punktowo, całościowo lub np. samym frontem bryły. 

Występują o różnorodnych kształtach zazwyczaj są to proste formy prostokątów i owali, ale zdarzają się też wyjątki, np. w kształcie nieregularnego logo.  Wyróżniamy je na dwie podstawowe grupy: popularnie zwane kasetony – świecące jednostronnie boxy i świecące dwustronnie semafory.

Trwałość kasetonu i odporność na czynniki zewnętrzne zależy od materiałów użytych do stworzenia konstrukcji. W Formedia zawsze stawiamy na jakość produktów i stosujemy najbardziej wytrzymałe komponenty min. plexi, poliwęglan, dibond, profile aluminiowe. Ze względu na wymiary tych form reklamy świetlnej dzielimy ją na kilka grup: kasetony w ramie aluminiowej, frezowany czy z licem winylowym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Litery 3D podświetlane

Litery przestrzenne, podświetlane 3D od Formedia wykonujemy z najwyższej jakości materiałów umożliwiających przepuszczanie światła – tworzywa sztuczne lub plexi. Do produkcji używamy również: taśmy aluminiowe, stal nierdzewną a do podświetlenia najnowsze technologie oświetlenia LED. Aby stworzyć przestrzenne kształty lub litery stosuje się technikę składania lub klejenia. Intensywność i rodzaje podświetlenia liter trójwymiarowych jest niezwykle bogata, co daje ogromne możliwości tworzenia niepowtarzalnych wzorów oraz unikatowych szyldów. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa litery przestrzenne podkreślały indywidualność i kreatywność Państwa firmy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Prezentery podświetlane 

z plexi

Prezentery podświetlane LED stanowią oryginalny, a przy tym niezwykle prosty sposób na promocję miejsca bądź konkretnego produktu. Nazywane są również jako Graflux lub Lanier.

Swoje zastosowanie najczęściej znajdują w barach, restauracjach, dyskotekach, butikach czy też sklepach. Są jedną z form reklamowych, które łączą ze sobą elegancję, lekkość w najwyższym standardzie. Imponujący efekt można osiągnąć wszędzie tam, gdzie panuje półmrok.

Grafluxy czy Laniery to prezentery grawerowane krawędziowo, metodą laserową, lewostronnie po obrysie liter i znaków. Obraz powstaje dzięki wygrawerowaniu na powierzchni przezroczystej plexi rowka załamującego światło, natomiast znaki i litery wypełnienie są z folii translucentnej, kolorowej firmy ORACAL serii 8500. Prezentery te podświetlane są diodami led umieszczonymi w aluminiowym, anodowanym galwanicznie profilu.

W zależności od koloru użytych diod linie obrysu prezentery podświetlane

mogą świecić w kolorach białym, czerwonym,niebieskim, zielonym i żółtym.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Prezentery podświatlane 

z miękkim licem frontlight

Są to bardzo efektowne kasetony reklamowe wykonane w eleganckiej formie z wykorzystaniem na froncie tkaniny backlit. Wykorzystywane we wnętrzach restauracji, hoteli, galerii handlowych. Jest to matowy materiał powlekany. Tkanina stosowana do technik druku sitodruku i solwentowego. Materiał ten jest bardzo wytrzymały na rozerwania, rozdarcia, odporny na wilgoć, promieniowanie UV, niską i wysoką temperaturę. Charakterystyczną cechą Backlit to rozpraszanie i przepuszczanie światła. Stosowany jest w reklamach na zadrukowanej tkaninie naciągniętej na ramę i podświetlonej od tyłu. Podświetlenie Backlit daje efekt nasyconych, podkręconych wręcz kolorów. Kasetony tego typu doskonale wyglądają np. we wnętrzach galerii, salonów i sieci sklepów tematycznych np. odzieżowych, sportowych, kosmetycznych.  Nośnik reklamy podświetlanego w Formedia tworzymy dostosowując do oczekiwań klienta. Zawsze uwzględniamy także miejsce w którym dany kaseton ma się znajdować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ