przedmioty z plexi do ekspozycji

Ekspozycja z plexi

Szukasz produktu do ekspozycji? Masz sklep i potrzebujesz prezenter lub stojak z plexi dedykowany dla swoich produktów? Mamy na to rozwiązanie! Jesteśmy producentem stojaków z plexi i posiadamy sklep Internetowy z gotowymi stojakami na ulotki, broszury, plakaty i różnego rodzaju produkty. Oferujemy największą w Polsce ofertę systemów do ekspozycji z plexi. Używamy tylko najlepszego rodzaju plexi znanej także pod nazwą pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. 

Stojaki z plexi

Niezwykle ważnym i coraz częściej docenianym elementem reklamowym są stojaki z plexi. Wyróżniają się uniwersalną, ponadczasową formą. Bardzo łatwo je spersonalizować np. za pomocą druku UV. Są trwałe. Pomagają wyeksponować np. ulotki, towar, informacje, instrukcje jednocześnie wprowadzając ład i harmonię do pomieszczeń, w których się znajdują. Jako firma specjalizująca się w wyrobach z plexi w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę stojaków plexi, z pośród których z pewnością znajdziesz odpowiedni dla swoich potrzeb. Zaczynając od standardowych tylu L, T i A, poprzez stojaki kaskadowe, w drewnianą i kolorową podstawką do prezentacji treści na plakatach i ulotkach. Stojaki na ulotki z ozdobnymi śrubkami doskonale sprawdzą się, gdy zapragniesz mieć elegancką formę podkreślającą prestiż miejsca. Stojaki z plexi to również formy do prezentacji produktów w biurach, salonach, sklepach, galeriach chandlowych, a nawet muzeach.  Stworzyliśmy dedykowane serie do poszczególnych typów produktów, by ułatwić Ci odnalezienie tego, którego potrzebujesz. Jeżeli nie znajdziesz dla siebie odpowiedniej formy reklamowej, lub rozmiaru stojaka napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my wykonamy idealny dla Ciebie.

Stojaki z pleksi na biżuterię

Prezentery te idealnie eksponują każdy rodzaj wyrobu jubilerskiego noszonego na szyi, uszach czy dłoni. Oryginalny wygląd ekspozytorów przyciąga uwagę klientów, a różnorodne kształty odzwierciedlają rzeczywiste ułożenie się produktu na ciele. Najczęściej wykonane są z bezbarwnej pleksi, której wzór i kolor można zmienić na specjalne zamówienie klienta. Aby uszlachetnić ekspozytory na biżuterię możemy wykonać znakowanie metodą grawerowania lub nadruku UV. Czytaj dalej o stojakach z plexi > tutaj lub zobacz naszą gotową ofertę na stojaki z plexi > tutaj.

Stojaki z pleksi na kolczyki

Stojaki z pleksi na karteczki

Wprowadź ład na biurku i jednocześnie podkreśl swoją markę dzięki podajnikom z plexi na karteczki. Pojemniki z plexi na karteczki nadają się zarówno do biura i na biurko w Twoim domu. Każdy z nas niejednokrotnie przekonał się jak niezbędne są stojaki na karteczki. To idealne rozwiązanie na szybkie zapisanie ważnych informacji podczas rozmów telefonicznych. Wprowadzają ład na naszym biurko. Czytaj dalej o stojakach z plexi > tutaj. Przejdź także do sklepu i wybierz idealny dla siebie stojak na karteczki > tutaj.

Stojaki z pleksi typu schody

Prezentery te swą formą przypominają kształt schodów stąd ich nazwa. Ten efektowny stojak doskonale zaprezentuje Twój przedmiot w gablotach i na półkach sklepowych, do packshotów. Sprawdza się w prezentacji gastronomii zwłaszcza w branży cukierniczej jak i w pozostałych np. jubilerskiej, farmakologicznej, kosmetycznej. Czytaj dalej o stojakach z plexi typu schody > tutaj. Zobacz dostępną od ręki ofertę stojaków o kształcie schodków ze sklepu Formedia > tutaj.

Stojaki z pleksi profilowane, proste i narożne

Stojaki tego typu to idealne rozwiązanie na wyeksponowanie takich produktów jak: kosmetyki, biżuteria, obuwie, galanteria skórzana, zabawki i inne drobne produkty. Kształty z pleksi są bardzo popularne wśród sklepów jubilerskich czy wystawców. Pozwolą w szybki i efektywny sposób na prezentację danego przedmiot. Różnorodność rozmiarów i kształtów w ofercie Formedia pozwolą na dopasowanie praktycznie do każdego produktu. Najczęściej wykonane są z bezbarwnej pleksi, której wzór i kolor można zmienić na specjalne zamówienie klienta.  Aby uszlachetnić ekspozytory – kostki możemy wykonać znakowanie metodą grawerowania lub nadruku UV. Koniecznie zobacz nasze produkty jak stojaki profilowane > tutaj.

Stojaki z pleksi typu kostki

Szukasz stojaków o maksymalnie prostym i uniwersalnym kształcie? Masz niewielkie przedmioty, które chcesz wyróżnić w swojej witrynie sklepowej? Stojaki kostki to idealne rozwiązanie. Ze względu na swoje określone rozmiary najlepiej pasują dla takich produktów jak kosmetyki, biżuteria, obuwie, galanteria skórzana, zabawki. Kostki z pleksi są bardzo popularne wśród sklepów jubilerskich czy wystawców. Można je także wykorzystać w prezentacji eksponatów muzealnych. Pozwolą w szybki i efektywny sposób na prezentację danego przedmiot. Różnorodność rozmiarów w naszej ofercie pozwolą na dopasowanie praktycznie do każdego produktu. Możesz kupić od zaraz stojaki kostki > tutaj.

Stojaki z pleksi na wafle do lodów

Stojaki na wafle bardzo ułatwiają pracę i idealnie sprawdzają się w lodziarniach, kawiarniach bądź cukierniach. Najczęściej posiadają trzy miejsca na lody o wymiarach 30, 35 i 40mm. Oferujemy również większe i stabilniejsze podajniki na wafelki do lodów. Podajnik taki posiada sześć otworów, dzięki czemu mieści w sobie bardzo dużą ilość wafli co niewątpliwie przyśpiesza pracę. Co powiesz na zakup w naszym sklepie stojaków na wafle > tutaj.

Stojaki z pleksi podajniki do hot-dogów

Stojaki na hot-dogi to idealne rozwiązanie dla gastronomii – niezbędne są na stacjach benzynowych i punktach gastronomicznych. Na każdym stojaku znajdują się trzy miejsca na hot-dogi. Espozytor posiada podpórkę, dzięki której stojaki te są bardzo funkcjonalne i stabilne. Przejdź do sklepu i kup od ręki podajniki na hot-dogi > tutaj.

Cenówki z pleksi

Przeznaczeniem cenówek z plexi jest umieszczania w nich opisów produktów, takich jak nazwa czy cena. Oferujemy cenówki wykonane z plexi bezbarwnej 2 mm, które doskonale sprawdzają się w sklepach spożywczych, odzieżowych i wielu innych. Małe cenówki swoje zastosowanie znajdą na regałach i gablotach, natomiast duże można wyeksponować na ladach lub blatach sklepowych.

Dzięki cenówkom z plexi Klienci otrzymują jasne informacje na temat kosztów jakie będą musieli ponieść, a także wiedzą dokładnie, którego produkty one dotyczą. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę wymiarów cenówek, dzięki czemu można je łatwo dopasować do swoich potrzeb. Czytaj dalej o cenówkach z plexi > tutaj oraz kup swój model cenówki > tutaj.

Displaye z pleksi

Displaye to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi reklamowych i marketingowych. Idealne rozwiązanie na prezentację produktu. Displaye z plexi wykonujemy przede wszystkim z plexi ale również z takich materiałów jak: pcv, hips, pet, laminat, sklejka, drewo itd. W większości przypadków dispalye mogą być ozdobione ornamentami lub napisami grawerowanymi, wyklejanymi lub nanoszonymi metodą sitodruku czy druku UV. Proponujemy displaye pleksi, które idealne nadają się do eleganckiej prezentacji kosmetyków, biżuterii oraz wielu innych przedmiotów. Projektujemy i produkujemy indywidualnie dedykowane displeje w różnych wielkościach. Chcesz zobaczyć nasze realizacje i zobaczyć jeszcze więcej, wejdź > tutaj. Zobacz nasze wzory displaye z pleksi > tutaj.

Ekspozytory z pleksi

Ekspozytory z plexi to formy reklamowe które mają za zadanie zainteresować oraz przyciągnąć potencjalnego Klienta. To jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi reklamowych i marketingowych, to idealne rozwiązanie na prezentację danego produktu. Ekspozytory z plexi wykonujemy przede wszystkim z plexi ale również z takich materiałów jak: pcv, hips, pet, laminat, sklejka, drewo itd. Bardzo często ekspozytory te mogą być ozdobione ornamentami lub napisami grawerowanymi, wyklejanymi lub nanoszonymi metodą sitodruku czy druku UV. Proponujemy ekspozytory z pleksi i displaye które idealne nadają się do prezentacji kosmetyków, biżuterii oraz wielu innych przedmiotów. Projektujemy i produkujemy indywidualnie dedykowane ekspozytory w różnych wielkościach. Nie czekaj więc i zamów je u nas przez sklep Internetowy w dziale ekspozytry z plexi  > tutaj.

Gabloty z pleksi

Prawie od 20 lat produkujemy różnego rodzaju gabloty z plexi. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom zarówno bardzo duże jak i nawet najmniejsze gabloty w rozsądnych cenach. Proponujemy gabloty z pleksi ze standardowej oferty lub wykonane na zamówienie według indywidualnego projektu spełniającego wymogi techniczne, ze wskazaniem umiejscowienia firmowego logo bądź tabliczek informacyjnych. Można wybrać wersję z podświetleniem lub bez. Gabloty z pleksi są bardzo estetyczne i funkcjonalne, co pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować jego zawartość. Największe zastosowanie mają w muzeach, galeriach, wystawach czy w urzędach. Jesteś ciekawy naszych gotowych produktów jakimi są gabloty z plexi? > zajrzyj tutaj.

Witryny z pleksi

Witryny z plexi są bardzo estetyczne i funkcjonalne, co pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować jego zawartość. Polecamy do butików w centrach handlowych, biurach, piekarniach czy w cukierniach. Witryny z pleksi idealnie nadają się na drobne ekskluzywne towary, np. kosmetyki, artykuły piśmiennicze, biżuterię, zegarki, drobną galanterię skórzaną. Witryna z plexi jest zamykana na kluczyk co zabezpiecza przedmioty przed kradzieżą. Wykonana jest z materiału posiadającego atest na kontakt z artykułami spożywczymi. Dowiedz się więcej na temat witryn z pleksi > tutaj.

Regały z pleksi

Regały z plexksi są bardzo estetyczne i funkcjonalne, co pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować jego zawartość. Polecamy do butików w centrach handlowych, biurach czy w cukierniach. Regał z pleksi idealnie nadaje się na drobne ekskluzywne towary, np. kosmetyki, artykuły piśmiennicze, biżuterię, zegarki, drobną galanterię skórzaną. Regał z plexi jest zamykany na kluczyk co zabezpiecza przedmioty przed kradzieżą. Wykonana jest z materiału posiadającego atest na kontakt z artykułami spożywczymi. Dowiedz się więcej na temat regałów z pleksi > tutaj.

Podstawki z pleksi

Jako firma specjalizująca się w wyrobach z plexi w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę podstawek plexi. Dzięki podstawkom w oryginalny i estetyczny sposób zaprezentujesz swoje produkty. Podstawki z pleksi można swobodnie wykorzystać do prezentacji broszur, katalogów czy ulotek, dlatego swoje zastosowanie znajdują w bankach, sklepach, biurach czy innych lokalach usługowych. Oprócz standardowych produktów posiadanych w ofercie możemy wykonać podstawki z pleksi na indywidualne zamówienie klienta. Co powiesz na zakup jednej z podstawek z pleksi prosto od producenta? > wejdź tutaj bezpośrednio do naszego sklepu.

Kubiki z pleksi

Wykonywane przez nas kubiki z plexi znajdą zastosowanie na wielu wystawach i ekspozycjach. To także idealny pomysł na wyeksponowanie produktów większych sieciówkach czy w urzędach i biurach. Przezroczystość produktu pozwala na eleganckie wyeksponowanie danego przedmiotu, który się w nim znajduje. Kuwety z plexi dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach co pozwala nam dopasowanie ich do potrzeb klienta. Wykorzystanie boxów z plexi z pewnością ułatwi nam pracę w biurze, w szkole czy placówkach urzędowych. Sprawdzą się również jako meble na stojaki i podstawki. Istnieje możliwość naniesienia na boxy dowolnej grafiki. Kubiki możemy również podświetlić. Dowiedz się więcej na temat kubików z pleksi > tutaj.

Prezentery z pleksi

Specjalizujemy się w wyrobach z plexi. W ofercie posiadamy szeroką gamę prezenterów plexi. Dzięki nim w oryginalny i estetyczny sposób zaprezentujesz swoje produkty. Prezentery z pleksi można swobodnie wykorzystać do prezentacji broszur, katalogów czy ulotek, dlatego swoje zastosowanie znajdują w bankach, sklepach, biurach czy innych lokalach usługowych. Oprócz standardowych produktów posiadanych w ofercie możemy wykonać prezentery z pleksi na indywidualne zamówienie klienta, spersonalizowanych za pomocą graweru lub nadruku UV. Wejdź i kup swój ulubiony wzór prezenterów z plexi > tutaj.

Standy z pleksi

Jako firma specjalizująca się w wyrobach z plexi  w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę standów z plexi. Dzięki nim w oryginalny i estetyczny sposób zaprezentujesz swoje produkty. Standy z pleksi można swobodnie wykorzystać do prezentacji broszur, katalogów czy ulotek, dlatego swoje zastosowanie znajdują w bankach, sklepach, biurach czy innych lokalach usługowych. Oprócz standardowych produktów posiadanych w ofercie możemy wykonać standy z pleksi na indywidualne zamówienie klienta, spersonalizowanych za pomocą grawer lub nadruku UV. Wejdź i kup wybrany wzór standu z pleksi > tutaj.

Wizytowniki z pleksi

Wizytownik z plexi – to niewielki gadżet, który nie powinien zabraknąć na firmowym biurku. Dostępne są w wielu wariantach – prosty, poziomy, pionowy, z wycięciem, profilowany oraz wyposażony w uchwyty do zawieszenia na ścianę. Dzięki temu każdy w naszym sklepie znajdzie dla siebie odpowiedni typ wizytownika. Wizytownik z pleksi można oznakować czy spersonalizować za pomocą graweru lub druku UV. To bardzo efektowny i jednocześnie praktyczny sposób na prezentację naszego produktu. Już teraz możesz wejść do naszego sklepu i zamówić od ręki gotowy wzór na wizytowniki z plexi > tutaj.