EKSPOZYCJA  PRODUKTÓW Z PLEXI PLEKSI | EKSPOZYCJA, ARANŻACJA PRODUKTOWA Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Ekspozycja z plexi 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą systemów do ekspozycji z plexi.

Wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Stojaki z plexi

Jako firma specjalizująca się w wyrobach z plexi w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę stojaków plexi. Zaczynając od standardowych tylu L, T i A, poprzez stojaki kaskadowe, w drewnianą i kolorową podstawką, stojaki z ozdobnymi śrubkami jak również wiele wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sklepie interenetowym.

Dzięki naszym stojakom w niezwykle oryginalny i estetyczny sposób zaprezentujesz swoje produkty. Stojaki z pleksi można swobodnie wykorzystać do prezentacji broszur, katalogów czy ulotek, dlatego swoje zastosowanie znajdują w bankach, sklepach, biurach czy innych lokalach usługowych. Oprócz standardowych produktów posiadanych w ofercie możemy wykonać stojaki z pleksi na indywidualne zamówienie klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Stojaki na biżuterię

Prezentery te idealnie eksponują każdy rodzaj wyrobu jubilerskiego noszonego na szyi, uszach czy dłoni. Oryginalny wygląd ekspozytorów przyciąga uwagę klientów, a różnorodne kształty odzwierciedlają rzeczywiste ułożenie się produktu na ciele.
Najczęściej wykonane są z bezbarwnej pleksi, której wzór i kolor można zmienić na specjalne zamówienie klienta. Aby uszlachetnić ekspozytory na biżuterię możemy wykonać znakowanie metodą grawerowania lub nadruku UV.

Stojaki na bransoletki

Stojaki na bransoletki idealnie eksponują każdy rodzaj wyrobu jubilerskiego noszonego na dłoni. Jest to stylowe i eleganckie rozwiązanie w gablotach lub witrynach sklepowych.

Prezentery na bransoletki dodają atrakcyjności oraz zwracają uwagę na produkty. Wykonane są z bezbarwnej pleksi, której wzór i kolor można zmienić na specjalne zamówienie klienta. Aby uszlachetnić ekspozytor na bransoletki możemy wykonać znakowanie metodą grawerowania lub nadruku UV.

Stojaki na kolczyki

Stojaki na kolczyki to ciekawa oferta zarówno dla właścicieli sklepów z biżuterią, ale także dla kobiet, które mają kłopot z poplątanymi łańcuszkami i zagubionymi kolczykami. Stojaki te są bardzo estetyczne i stabilne. Prezentery na biżuterię z pewnością pomogą nam wyeksponować różnorodne modele kolczyków w salonach jubilerskich.

Popiersia

Stojaki na popiersia doskonale nadają się do ekspozycji naszyjników lub wisiorków. Znakomicie sprawdzają się w wystroju i aranżacji sklepu. Elegancki i oryginalny wygląd przyciąga uwagę klientów, a różnorodne kształty odzwierciedlają rzeczywiste ułożenie się produktu na ciele.

Stojaki na okulary

Oferujemy Państwu stojaki na okulary wykonane z wysokiej jakości materiału. Ekspozytory te doskonale nadają się do prezentacji okularów na półkach, regałach, w gablotach i na witrynach sklepowych. Są bardzo stabilne i jednocześnie eleganckie.
Produkt wykonujemy za pomocą lasera co2, dzięki czemu krawędzie są gładkie i błyszczące. W ofercie posiadamy prezentery od trzech do sześciu par okularów wykonanych z plexi przeźroczystej jak i mlecznej.

Stojaki na zegarki

Stojaki te doskonale nadają się do ekspozycji różnego rodzaju zegarków czy bransoletek. To eleganckie i stylowe rozwiązanie do prezentacji wyrobów jubilerskich noszonych na dłoni. Espozytory te są bardzo uniwersalne i funkcjonalne, dzięki czemu w łatwy sposób wyeksponujemy nasze produkty w gablotach czy witrynach.
Standardowo stojaki na zegarki i bransoletki wykonujemy z plexi bezbarwnej. Inne kolory plexi czy wzory możemy wykonać dla Państwa na zamówienie.

Stojaki na telefony

Stojaki na telefony wykonane są z wysokiej jakości materiału i znakomicie sprawdzą się jako element ekspozycji lub aranżacji salonu czy komisu. Ekspozytor na telefon wykonany jest z przeźroczystej plexi 2 mm. Wybrane modele posiadają możliwość umieszczenia ceny lub nazwy danego modelu. Są bardzo stabilne i jednocześnie eleganckie.

Stojaki na papierosy

Stojaki na e-papierosy są bardzo eleganckie i jednocześnie stabilne. Ekspozytory te są uniwersalne i funkcjonalne – mogą służyć do prezentacji takich produktów jak: długopisy, ołówki, pędzle, tusze, pomadki itp. Idealnie nadają się do prezentacji w stoiskach handlowych w Centrach i sklepach z akcesoriami tytoniowymi.
Produkt wykonujemy za pomocą lasera co2, dzięki czemu krawędzie są gładkie i błyszczące.

Stojaki na karteczki

Pojemniki z plexi na karteczki nadają się do biura, a nawet na biurko w Twoim domu. Każdy z nas niejednokrotnie przekonał się jak niezbędne są stojaki na karteczki. To idealne rozwiązanie na szybkie zapisanie ważnych informacji podczas rozmów telefonicznych. Wprowadzają ład na naszym biurko.

Stojaki typu schody

Prezentery te swym kształtem przypominają kształt schodów stąd ich nazwa. Ten efektowny stojak doskonale zaprezentuje Twój przedmiot w gablotach i na półkach sklepowych, do packshotów. Sprawdza się w prezentacji gastronomii zwłaszcza w branży cukierniczej jak i w pozostałych np. jubilerskiej, farmakologicznej, kosmetycznej.

Stojaki profilowane, proste i narożne

Stojaki tego typu to idealne rozwiązanie na wyeksponowanie takich produktów jak: kosmetyki, biżuteria, obuwie, galanteria skórzana, zabawki i inne drobne produkty. Kształty z pleksi są bardzo popularne wśród sklepów jubilerskich czy wystawców. Pozwolą w szybki i efektywny sposób na prezentację danego przedmiot. Różnorodność rozmiarów i kształtów w ofercie Formedia pozwolą na dopasowanie praktycznie do każdego produktu.
Najczęściej wykonane są z bezbarwnej pleksi, której wzór i kolor można zmienić na specjalne zamówienie klienta. Aby uszlachetnić ekspozytory – kostki możemy wykonać znakowanie metodą grawerowania lub nadruku UV.

Stojaki typu kostki

Stojaki kostki to idealne rozwiązanie na wyeksponowanie takich produktów jak: kosmetyki, biżuteria, obuwie, galanteria skórzana, zabawki i inne drobne produkty. Kostki z pleksi są bardzo popularne wśród sklepów jubilerskich czy wystawców. Pozwolą w szybki i efektywny sposób na prezentację danego przedmiot. Różnorodność rozmiarów w naszej ofercie pozwolą na dopasowanie praktycznie do każdego produktu.

Stojaki na wafle

Stojaki na wafle bardzo ułatwiają pracę i idealnie sprawdzają się w lodziarniach, kawiarniach bądź cukierniach. Najczęściej posiadają trzy miejsca na lody o wymiarach 30, 35 i 40mm. Oferujemy również większe i stabilniejsze podajniki na wafelki do lodów. Podajnik taki posiada sześć otworów, dzięki czemu mieści w sobie bardzo dużą ilość wafli co niewątpliwie przyśpiesza pracę.

Stojaki na hot-dogi

Stojaki na hot-dogi to idealne rozwiązanie dla gastronomii – niezbędne są na stacjach benzynowych i punktach gastronomicznych. Na każdym stojaku znajdują się trzy miejsca na hot-dogi. Espozytor posiada podpórkę, dzięki której stojaki te są bardzo funkcjonalne i stabilne.

Cenówki z plexi

Przeznaczeniem cenówek z plexi jest umieszczania w nich opisów produktów, takich jak nazwa czy cena. Oferujemy cenówki wykonane z plexi bezbarwnej 2 mm, które doskonale sprawdzają się w sklepach spożywczych, odzieżowych i wielu innych. Małe cenówki swoje zastosowanie znajdą na regałach i gablotach, natomiast duże można wyeksponować na ladach lub blatach sklepowych.

Dzięki cenówkom z plexi Klienci otrzymują jasne informacje na temat kosztów jakie będą musieli ponieść, a także wiedzą dokładnie, którego produkty one dotyczą. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę wymiarów cenówek, dzięki czemu można je łatwo dopasować do swoich potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Displaye z plexi

Displaye z plexi to formy reklamowe które mają za zadanie zainteresować oraz przyciągnąć potencjalnego Klienta. To jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi reklamowych i marketingowych, to idealne rozwiązanie na prezentację danego produktu.

Displaye z plexi wykonujemy przede wszystkim z plexi ale również z takich materiałów jak: pcv, hips, pet, laminat, sklejka, drewo itd. W większości przypadków dispalye mogą być ozdobione ornamentami lub napisami grawerowanymi, wyklejanymi lub nanoszonymi metodą sitodruku czy druku UV. Proponujemy displaye pleksi, które idealne nadają ię do eleganckiej prezentacji kosmetyków, biżuterii oraz wielu innych przedmiotów. Projektujemy i produkujemy indywidualnie dedykowane displeje w różnych wielkościach.

ach oraz łączenie różnych materiałów z plexi pozwala nam osiągnąć efekt 3D.

Ekspozytory z plexi

Ekspozytory z plexi to formy reklamowe które mają za zadanie zainteresować oraz przyciągnąć potencjalnego Klienta. To jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi reklamowych i marketingowych,
to idealne rozwiązanie na prezentację danego produktu.

Ekspozytory z plexi wykonujemy przede wszystkim z plexi ale również z takich materiałów
jak: pcv, hips, pet, laminat, sklejka, drewo itd. W większości przypadków ekspozytory z plexi
mogą być ozdobione ornamentami lub napisami grawerowanymi, wyklejanymi
lub nanoszonymi metodą sitodruku czy druku UV.

Proponujemy ekspozytory z pleksi i displaye które idealne nadają się do prezentacji kosmetyków, biżuterii oraz wielu innych przedmiotów. Projektujemy i produkujemy indywidualnie dedykowane ekspozytory w różnych wielkościach. Nie czekaj więc i zamów u nas ekspozytory z plexi.

Gabloty z plexi

Prawie od 20 lat produkujemy różnego rodzaju gabloty z plexi. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom zarówno bardzo duże jak i nawet najmniejsze gabloty w rozsądnych cenach. Proponujemy gabloty z pleksi ze standardowej oferty lub wykonane na zamówienie według indywidualnego projektu spełniającego wymogi techniczne, ze wskazaniem umiejscowienia firmowego logo bądź tabliczek informacyjnych. Można wybrać wersję z podświetleniem lub bez.

Gabloty z pleksi są bardzo estetyczne i funkcjonalne, co pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować jego zawartość. Największe zastosowanie mają w muzeach, galeriach, wystawach czy w urzędach.

Witryny z plexi

Witryny z plexi są bardzo estetyczne i funkcjonalne, co pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować jego zawartość. Polecamy do butików w centrach handlowych, biurach, piekarniach czy w cukierniach.

Witryny z pleksi idealnie nadaje się na drobne ekskluzywne towary, np. kosmetyki, artykuły piśmiennicze, biżuterię, zegarki, drobną galanterię skórzaną. Witryna z plexi jest zamykana na kluczyk co zabezpiecza przedmioty przed kradzieżą. Wykonana jest z materiału posiadającego atest na kontakt z artykułami spożywczymi.

Regały z plexi

Regały z plexi są bardzo estetyczne i funkcjonalne, co pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować jego zawartość. Polecamy do butików w centrach handlowych, biurach czy w cukierniach. Regał z pleksi idealnie nadaje się na drobne ekskluzywne towary, np. kosmetyki, artykuły piśmiennicze, biżuterię, zegarki, drobną galanterię skórzaną. Regał z plexi jest zamykany na kluczyk co zabezpiecza przedmioty przed kradzieżą. Wykonana jest z materiału posiadającego atest na kontakt z artykułami spożywczymi.

Kubiki z plexi

Wykonywane przez nas kubiki z plexi znajdą zastosowanie na wielu wystawach i ekspozycjach. To także idealny pomysł na wyeksponowanie produktów większych sieciówkach czy w urzędach i biurach. Przezroczystość produktu pozwala na eleganckie wyeksponowanie danego przedmiotu, który się w nim znajduje. Kuwety z plexi dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach co pozwala nam dopasowanie ich do potrzeb klienta. Wykorzystanie boxów z plexi z pewnością ułatwi nam pracę w biurze, w szkole czy placówkach urzędowych. Sprawdzą się również jako meble na stojaki i podstawki.

Istnieje możliwość naniesienia na boxy dowolnej grafiki. Kubiki możemy również podświetlić.

Podstawki z plexi

ako firma specjalizująca się w wyrobach z plexi w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę podstawek plexi. Dzięki podstawkom w oryginalny i estetyczny sposób zaprezentujesz swoje produkty. Podstawki z pleksi można swobodnie wykorzystać do prezentacji broszur, katalogów czy ulotek, dlatego swoje zastosowanie znajdują w bankach, sklepach, biurach czy innych lokalach usługowych. Oprócz standardowych produktów posiadanych w ofercie możemy wykonać podstawki z pleksi na indywidualne zamówienie klienta.

Prezentery z plexi

Jako firma specjalizująca się w wyrobach z plexi w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę prezenterów plexi. Dzięki nim w oryginalny i estetyczny sposób zaprezentujesz swoje produkty.

Prezentery z pleksi można swobodnie wykorzystać do prezentacji broszur, katalogów czy ulotek, dlatego swoje zastosowanie znajdują w bankach, sklepach, biurach czy innych lokalach usługowych. Oprócz standardowych produktów posiadanych w ofercie możemy wykonać prezentery z pleksi na indywidualne zamówienie klienta, spersonalizownych za pomocą graweru lub nadruu UV.

Standy z plexi

Jako firma specjalizująca się w wyrobach z plexi w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę standów plexi. Dzięki nim w oryginalny i estetyczny sposób zaprezentujesz swoje produkty.

Standy z pleksi można swobodnie wykorzystać do prezentacji broszur, katalogów czy ulotek, dlatego swoje zastosowanie znajdują w bankach, sklepach, biurach czy innych lokalach usługowych. Oprócz standardowych produktów posiadanych w ofercie możemy wykonać standy z pleksi na indywidualne zamówienie klienta, spersonalizowanych za pomocą grawer lub nadruku UV.

Wizytowniki z plexi

Wizytownik z plexi – to niewielki gadżet, który nie powienien zabraknąć na firmowym biurku. Dostępne są w wielu wariantach – prosty, poziomy, pionowy, z wycięciem, profilowany oraz wyposażony w uchwyty do zawieszenia na ścianę. Dzięki temu każdy w naszym sklepie znajdzie dla siebie odpowiedni typ wizytownika.

Wizytownik z pleksi można oznakować czy spersonalizować za pomocą graweru lub druku UV. To bardzo efektowny i jednocześnie praktyczny sposób na prezentację naszego produktu.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE