przedmioty z plexi do ekspozycji

Podstawki z plexi 

Tacki do pralin

Jesteś w posiadaniu cukierni albo lokalu gastronomicznego i chcesz gdzieś umieścić swoje wyroby? Tacki na praliny z plexi to idealny produkt dla Ciebie. Materiał pleksi, z której wykonujemy produkty posiadają atest na kontakt z żywnością. Ustaw na tackach praliny, czekoladki i ciesz się apetyczną prezentacją. W ofercie posiadamy wzory okrągłe, płaskie, ustawiane piętrowo i robione na wymiar itd. Wejdź tu > i sprawdź naszą ofertę z działu Gastronomia > tacki do pralin. 

Tacki z uchwytami

Planujesz degustacje? Jesteś w posiadaniu lokalu gastronomicznego? Koniecznie sprawdź nasze tacki z uchwytami z bezbarwnej plexi. Sprawdzą się na szwedzkim stole, w candy bar, stołówce. Postaw na nich ciasta, bułki, muffinki, zimne desery i ciesz się doskonałą prezentacją. Skuś do skosztowania Twoich wypieków każdego gościa.  Wejdź tu > i sprawdź naszą ofertę tacek z uchwytami w serwetnikach i tacach do gastronomii. 

Podstawki narożne

Chcesz zaoszczędzić miejsce i jednocześnie zaprezentować jak najwięcej produktów w szufladzie jubilerskiej? Sprzedajesz niewielkie luksusowe przedmioty np. zegarki, broszki z bursztynem? Wypróbuj różnej wielkości i wysokości półokrągłe tacki z bezbarwnej plexi. Posiadają dwie ustawione pod kontem prostym ścianki i zwieńczenie o kształcie ściętego łukiem kwadratu. Wybierz trzy różne formaty i ułóż ciekawą kompozycję schodkową.  Wejdź tu > i sprawdź naszą ofertę tacek narożnych w dziale > podstawki z plexi. 

Podstawki proste

Zastanawiasz się jak pozbyć się nudy w witrynie sklepowej? Sprawdź naszą propozycję na proste podstawki, które wyglądają jak mini ławeczki. Ułóż na nich niewielkie przedmioty i wyeksponuj ich piękno. Tacki te są całkowicie bezbarwne i łudząco przypominają szkło. Doskonale sprawdzą się na półkach sklepowych, regałach, w gablotach. Wypróbuj je także jako wyposażenie candy bar i stołów deserowych. Wejdź tu > i sprawdź naszą ofertę tacek z uchwytami w gadżetach do gastronomii. 

Podkładki kostki

Stojaki typu kostki wykonane z bezbarwnej pleksi to jeden z typów tacek. Są to podstawki będące jednocześnie miniaturowymi kubikami. Postaw te bezbarwne akrylowe sześciany otworem do podłoża i postaw na nich produkty, które chcesz promować. Wyobraź sobie jak pięknie będzie wyglądać z nimi wystawa w oknie jubilerskim, w którym bransoletki, broszki i zegarki są ułożone na błyszczących, eleganckich bezbarwnych kwadratach. Wejdź tu > i sprawdź naszą ofertę podkładek typu kostki.

Tacki schodkowe

To propozycja dla wszystkich ceniących sobie swobodę sięgania prezentowanych przedmiotów. Doskonałe do wykorzystania w cukierniach, na szwedzkich stołach, stołach deserowych, u jubilera. Ułóż piętrowo swój asortyment. Dzięki kilku stopniom wysokości tej bezbarwnej podstawki produkty nie będą się wzajemnie zasłaniać. Z łatwością sięgniesz po wybrany produkt, nie strącając pozostałych. Wejdź tu > i sprawdź naszą ofertę tacek schodkowych z pleksi.

Podstawki profilowane

Uniwersalne tacki na ladę, do gabloty, na regał sklepowy. Mini półeczki z bezbarwnej pleksi znajdą wiele zastosowań w aranżacji wystawy jubilerskiej i sklepie spożywczym. Wykorzystaj jednocześnie trzy stopnie wysokości. Zastanawiasz się jak to możliwe? Tacki te mają ciekawe podwyższenie. Sprawdź i wypróbuj je do prezentacji w sklepie jubilerskim lub z drobiazgami. Wejdź tu > i sprawdź naszą ofertę akrylowych tacek profilowanych.

Tacki traye z plexi

To najczęściej wykonywane na indywidualne zamówienie podstawki pod produkt. Kształt, format kolorystyka dopasowywana jest pod konkretny przedmiot, brand firmy i miejsce w którym będzie prezentowany. Możemy stworzyć produkt począwszy od fazy projektowej, lub być podwykonawcą twojej agencji reklamowej. Przed większym nakładem wykonujemy prototyp, którego wygląd będzie z Tobą szczegółowo omówiony. Zamów już teraz tray reklamowy przez sklep@formedia.pl.

Jako firma specjalizująca się w wyrobach z plexi w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę podstawek plexi. Dzięki podstawkom w oryginalny i estetyczny sposób zaprezentujesz swoje produkty. Podstawki z pleksi można swobodnie wykorzystać do prezentacji broszur, katalogów czy ulotek, dlatego swoje zastosowanie znajdują w bankach, sklepach, biurach czy innych lokalach usługowych w których istnieje potrzeba wyróżnienia prezentowanego towaru. Oprócz standardowej oferty możemy wykonać podstawki z pleksi na indywidualne zamówienie klienta. Zapytaj nas na sklep@formedia.pco możemy dla Ciebie zrobić. Opisz nam swój pomysł, artykuł, który chcesz zareklamować, a my przedstawimy Ci najkorzystniejszą propozycję pod kątem ceny i wykonania.