przedmioty z plexi do ekspozycji

Prezentery z plexi 

Spraw, by Twoje produkty wyróżniły się spośród konkurencji za pomocą odpowiednich stojaków i prezenterów reklamowych. Wykorzystaj do przedstawienia swojej oferty nowoczesne formy użytkowe, które w przemyślany sposób będą skutecznym nośnikiem marketingowym Twojej firmy. Stworzymy dla Ciebie prezentery podkreślające wizerunek Twojej firmy. Najnowsze badania marketingowe wskazują, że najskuteczniej dotrzesz z asortymentem do klientów promując je z jednoczesną reklamą w postaci odpowiednio do nich zaprojektowanego i wykonanego prezentera. Umieszczanie produktów z jednoczesną reklamą skutecznie zachęca do zakupów. Dzięki produktom do ekspozycji z pleksi od Formedia oprócz autopromocji zyskasz uporządkowanie swojego towaru. Wprowadzisz ład w przestrzeń sklepu. Spowodujesz, że zakupy u Ciebie będą komfortowe, wygodne i czytelne. Dzięki prezenterom ze szkła akrylowego wprowadzisz porządek na półkach w witrynach i tym samym zwiększysz sprzedaż. Napisz do nas na sklep@formedia.pl i opisz to czego potrzebujesz. Zaproponujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

Jako firma specjalizująca się w wyrobach z plexi posiadamy gotową ofertę prezenterów plexi w sklepie Internetowym > zobacz. Dzięki nim w oryginalny i estetyczny sposób zaprezentujesz swoje produkty. Są to stojaki dedykowane do materiałów prasowych, na ulotki, broszury, wizytówki oraz do sklepów spożywczych, jubilerskich, AGD i RTV, obuwniczych, drogerii, cukierni, restauracji, hoteli ect. Swoje zastosowanie znajdują także w bankach, na poczcie, biurach czy innych lokalach usługowych. Każdy znajdzie w naszym sklepie z gotowymi produktami POS coś do swojej aranżacji wystawienniczej. Oprócz standardowych produktów posiadanych w ofercie możemy wykonać prezentery z pleksi na indywidualne zamówienie przez sklep@formedia.pl. Spersonalizujemy prezentery za pomocą graweru lub trwałego nadruku UV. Wykonamy kształt do twoich potrzeb użytkowania i prezentacji.

Szukasz gotowych prezenterów z plexi dla swojego produktu?
Zobacz gotowe produkty z naszego sklepu.

W produkcji stojaków reklamowych wykorzystujemy tworzywa mające atest kontaktu z żywnością co jest niewątpliwym atutem dla branży Horecka i gastronomicznej. Stworzymy dla Ciebie ekspozytory na artykuły nadające się do spożycia. Dzięki profesjonalnemu parkowi maszynowemu wykonujemy produkty kompleksowo od fazy projektowania po końcowe etapy cięcia, gięcia i druku. Posiadamy linię produkcyjną. Zrealizujemy każde ilości ekspozytorów. Szukasz firmy, która wykona Twój projekt? Prowadzisz agencję reklamową, potrzebujesz miejsca, gdzie możesz zrealizować swój projekt? Dobrze trafiłeś, u nas to zrobisz w hurtowych cenach!