Skrzynki z plexi

Prowadzisz sklep spożywczy, drogerię? Cenisz sobie praktyczne gadżety z funkcją prezentacji i segregacji produktów? Jak tak zobacz eleganckie skrzynki z plexi w sklepie Formedia. Wybierz jeden z naszych produktów wystawienniczych lub zamów odpowiedni dla siebie pojemnik. Jako producent pudełka mogą mieć dowolną wielkość, kształt, kolorystykę i otwory dopasowane do Twoich potrzeb. Za pomocą personalizowanych pudełek z akrylu pozwól zapamiętać Twoją nazwę, logo przez klientów lub zachęć ich hasłem reklamowym do zakupu właśnie u Ciebie. U nas zamówisz produkt z nadrukiem UV w Twoim stylu! Napisz na sklep@formedia.pl, a my wycenimy i wykonamy idealny pojemnik, który posłuży Ci przez długie lata.

Zyskaj elegancką akrylową skrzynkę

 Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości tworzyw o grubości dopasowanej do wielkości produktów, tak by były solidne i stabilne. Naszym priorytetami są funkcjonalność oraz precyzja wykonania. Dzięki temu kupując pojemnik z plexi od Formedia zyskasz najlepszy jakościowo produkt prosto od producenta. Łączenia tworzyw są niemal niewidoczne, a gięcie następuje podczas obróbki termicznej. W zależności jakie krawędzie plastikowych kuwet chcemy ostatecznie uzyskać frezujemy, co daje efekt piaskowanego szkła lub laserujemy, co daje pięknie błyszczące krawędzie. Zwracamy uwagę na każdy detal. Personalizację skrzynek i kuferków z pleksi wykonujemy metodami jak grawerowanie, druk UV, oklejanie i doklejanie. Grawer wykorzystywany jest najczęściej na organizerach bezbarwnych. Druk UUV może być na całej powierzchni lub na wybranym fragmencie, podobnie jest z naklejką. Do bryły możemy dokleić przestrzenne logo lub wyciąć w niej dowolne otwory na uchwyty lub ażurowe ozdobne prześwity. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. W zależności od formy i przeznaczenia są to trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości skrzynki oraz skarbonki z plexi idealnie sprawdzają się do zbiórek pieniędzy oraz różnego rodzaju konkursów jako pojemnik na ankiety. Dzięki temu, że pojemniki te są wykonane z przejrzystego materiału, znajdujące się wewnątrz obiekty są stale widoczne. Materiał, z którym pracujemy posiada atesty do kontaktu z żywnością, dlatego też skrzynki z pleksi mogą być wykorzystywane jako pojemniki np. na cukierki, ciastka, lizaki, suszone owoce, orzechy i inne drobne produkty na wagę. Zastosowanie zależy tylko od Twojego pomysłu i potrzeb. Idealnie dostosowane wielkości kształty, kolorystyka umożliwią Ci doskonałą prezentację i segregację produktów. Dzięki nim uporządkujesz przestrzeń sklepową i w biurze oraz zyskasz wygodny, uniwersalny podajnik.