tło baner ludzie z prezentami
PRZECHOWYWANIE W  PLEXI/PLEKSI | SEGREGACJA I PRZECHOWYWANIE W PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Skrzynki z plexi

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się  wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości skrzynki oraz skarbonki z plexi idealnie sprawdzają się do zbiórek pieniędzy oraz różnego rodzaju konkursów jako pojemnik na ankiety. Dzięki temu, że pojemniki te są wykonane z przejrzystego materiału, znajdujące się wewnątrz obiekty są stale widoczne. Oferujemy również wykonanie spersonalizowanej grafiki na urnie poprzez druk UV, wykonanie graweru czy naklejki zgodnie z życzeniem klienta.

Specjalnie wypreparowany otwór pozwala na łatwe umieszczenie wewnątrz kart czy pieniędzy, kart. Wieko urny mocowane jest na dwóch bezbarwnych zawiasach z plexi oraz wyposażone jest w zamek, do którego dołączone są dwa kluczyki. Zapewnia to maksymalną funkcjonalność, stabilność i ochronę.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ