systemy promocyjne

X-Banner

Roll-up typu X-Banner to budżetowa wersja systemu wystawienniczego i stosowana jest zamiennie z klasycznymi rollup’ami. Najczęściej swoje zastosowanie znajdują na stoiskach targowych, handlowych, konferencjach, pokazach czy po prostu jako tablica informacyjna w biurze czy sklepie.

 

Niska cena, lekka i prosta w montażu kostrukcja wykonana z włókna węglowego sprawiają, że x-banner jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy sie nie tylko mobilność ale również możliwość błyskawicznej wymiany grafiki. Przymocowuje się ją do czterech zaczepów, znajdujących się na narożnikach systemu.

 

Roll-upy X-banner występują w formatach: 60x160cm, 80x180cm oraz 120x200cm. Materiał, na którym drukowana jest grafika to wzmocniony powlekany baner o gramaturze  510g.  Materiał ten jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia np.  podczas transportu.

 

Każdy stelaż posiada pokrowiec, który ułatwia przechorowywanie i transport systemu. Konstrukcja stelaża wykonana jest z metalu, który malowany jest proszkowo na kolor czarny oraz elastycznych ramion wykonanych z włókna szklanego. Ramiona systemy X-baner naprężają baner tworząc w ten sposób bardzo stabilny, a zarazem lekki system wystawienniczy.

Roll up 85-200 cm

Rollupy o wymiarach 85x200cm doskonale sprawdzają się na konferencjach, prezentacjach i innych spotkaniach biznesowych.

Roll-upy reklamowe cieszą się dużym powodzeniem na targach, wystawach czy eventach.To zdecydowanie najczęściej wykorzystywane systemy wystawiennicze. To właśnie dzięki nim w szybki i łatwy sposób można stworzyć efektowną przestrzeń reklamową.

 

Roll-up 85x200cm wykonany jest w całości z aluminium. Każdy rollup reklamowy posiada w zestawie solidną i stabilną kasetę, z której w prosty sposób rozwijany jest plakat. Wyposażony jest w dwie stabilne nogi, listwę zatrzaskową, maszt i wysokiej jakości grafikę. Dzięki rozpinanej torbie transportowej rollupy są chętnie używany podczas różnych wyjazdów firmowych.

Roll up 100-200 cm

Rollupy o wymiarach 100x200cm doskonale sprawdzają się na konferencjach, prezentacjach i innych spotkaniach biznesowych.

 

Roll-upy reklamowe cieszą się dużym powodzeniem na targach, wystawach czy eventach.To zdecydowanie najczęściej wykorzystywane systemy wystawiennicze. To właśnie dzięki nim w szybki i łatwy sposób można stworzyć efektowną przestrzeń reklamową.

 

Roll-up 100x200cm wykonany jest w całości z aluminium. Każdy rollup reklamowy posiada w zestawie solidną i stabilną kasetę, z której w prosty sposób rozwijany jest plakat. Wyposażony jest w dwie stabilne nogi, listwę zatrzaskową, maszt i wysokiej jakości grafikę. Dzięki rozpinanej torbie transportowej rollupy są chętnie używany podczas różnych wyjazdów firmowych.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ