REKLAMA | SYSTEMY PROMOCYJNE | REKLAMA BYDGOSZCZ | AGENCJA REKLAMOWA | FORMEDIA  | KUJAWSKO POMORSKIE

Roll up z wymienną grafiką

Roll-up’y to najpopularniejsze rozwiązanie wystawiennicze, które pozwala na prezentację firmy, produktu lub usługi w różnego rodzaju przestrzeniach najczęściej w przestrzeniach handlowych, targowych, konferencyjnych. 

 

Te przenośne systemy reklamowe posiadają mnóstwo zalet ponieważ są lekkie, łatwe w transporcie dzięki zwijaniu do kasety w ich konstrukcji, ich rozkładanie/składanie jest bardzo proste i intuicyjne. Roll up jest to inwestycja na lata ponieważ z łatwością można wymienić w nich grafikę. Cała konstrukcja wykonana jest z alluminium i chowa się w pokrowiec dzięki czemu w razie konieczności transportu lub przechowywania nie zniszczy się.

Roll up 85-200 cm

Rollupy o wymiarach 85x200cm doskonale sprawdzają się na konferencjach, prezentacjach i innych spotkaniach biznesowych.

Roll-upy reklamowe cieszą się dużym powodzeniem na targach, wystawach czy eventach.To zdecydowanie najczęściej wykorzystywane systemy wystawiennicze. To właśnie dzięki nim w szybki i łatwy sposób można stworzyć efektowną przestrzeń reklamową.

 

Roll-up 85x200cm wykonany jest w całości z aluminium. Każdy rollup reklamowy posiada w zestawie solidną i stabilną kasetę, z której w prosty sposób rozwijany jest plakat. Wyposażony jest w dwie stabilne nogi, listwę zatrzaskową, maszt i wysokiej jakości grafikę. Dzięki rozpinanej torbie transportowej rollupy są chętnie używany podczas różnych wyjazdów firmowych.

urzad-miasta-roll-up-banner

Roll up 100-200 cm

Rollupy o wymiarach 100x200cm doskonale sprawdzają się na konferencjach, prezentacjach i innych spotkaniach biznesowych.

 

Roll-upy reklamowe cieszą się dużym powodzeniem na targach, wystawach czy eventach.To zdecydowanie najczęściej wykorzystywane systemy wystawiennicze. To właśnie dzięki nim w szybki i łatwy sposób można stworzyć efektowną przestrzeń reklamową.

 

Roll-up 100x200cm wykonany jest w całości z aluminium. Każdy rollup reklamowy posiada w zestawie solidną i stabilną kasetę, z której w prosty sposób rozwijany jest plakat. Wyposażony jest w dwie stabilne nogi, listwę zatrzaskową, maszt i wysokiej jakości grafikę. Dzięki rozpinanej torbie transportowej rollupy są chętnie używany podczas różnych wyjazdów firmowych.

druk-rollup-bydgoszcz-wystawowy

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest