REKLAMA | SYSTEMY PROMOCYJNE | REKLAMA BYDGOSZCZ | AGENCJA REKLAMOWA | FORMEDIA  | KUJAWSKO POMORSKIE

X-Banner

Roll-up typu X-Banner to budżetowa wersja systemu wystawienniczego i stosowana jest zamiennie z klasycznymi rollup’ami. Najczęściej swoje zastosowanie znajdują na stoiskach targowych, handlowych, konferencjach, pokazach czy po prostu jako tablica informacyjna w biurze czy sklepie.

 

Niska cena, lekka i prosta w montażu kostrukcja wykonana z włókna węglowego sprawiają, że x-banner jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy sie nie tylko mobilność ale również możliwość błyskawicznej wymiany grafiki. Przymocowuje się ją do czterech zaczepów, znajdujących się na narożnikach systemu.

 

Roll-upy X-banner występują w formatach: 60x160cm, 80x180cm oraz 120x200cm. Materiał, na którym drukowana jest grafika to wzmocniony powlekany baner o gramaturze  510g.  Materiał ten jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia np.  podczas transportu.

 

Każdy stelaż posiada pokrowiec, który ułatwia przechorowywanie i transport systemu. Konstrukcja stelaża wykonana jest z metalu, który malowany jest proszkowo na kolor czarny oraz elastycznych ramion wykonanych z włókna szklanego. Ramiona systemy X-baner naprężają baner tworząc w ten sposób bardzo stabilny, a zarazem lekki system wystawienniczy.

Roll up 85-200 cm

Rollupy o wymiarach 85x200cm doskonale sprawdzają się na konferencjach, prezentacjach i innych spotkaniach biznesowych.

Roll-upy reklamowe cieszą się dużym powodzeniem na targach, wystawach czy eventach.To zdecydowanie najczęściej wykorzystywane systemy wystawiennicze. To właśnie dzięki nim w szybki i łatwy sposób można stworzyć efektowną przestrzeń reklamową.

 

Roll-up 85x200cm wykonany jest w całości z aluminium. Każdy rollup reklamowy posiada w zestawie solidną i stabilną kasetę, z której w prosty sposób rozwijany jest plakat. Wyposażony jest w dwie stabilne nogi, listwę zatrzaskową, maszt i wysokiej jakości grafikę. Dzięki rozpinanej torbie transportowej rollupy są chętnie używany podczas różnych wyjazdów firmowych.

Roll up 100-200 cm

Rollupy o wymiarach 100x200cm doskonale sprawdzają się na konferencjach, prezentacjach i innych spotkaniach biznesowych.

 

Roll-upy reklamowe cieszą się dużym powodzeniem na targach, wystawach czy eventach.To zdecydowanie najczęściej wykorzystywane systemy wystawiennicze. To właśnie dzięki nim w szybki i łatwy sposób można stworzyć efektowną przestrzeń reklamową.

 

Roll-up 100x200cm wykonany jest w całości z aluminium. Każdy rollup reklamowy posiada w zestawie solidną i stabilną kasetę, z której w prosty sposób rozwijany jest plakat. Wyposażony jest w dwie stabilne nogi, listwę zatrzaskową, maszt i wysokiej jakości grafikę. Dzięki rozpinanej torbie transportowej rollupy są chętnie używany podczas różnych wyjazdów firmowych.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest