systemy wystawiennicze

Roll up

Rollupy doskonale sprawdzają się na konferencjach, prezentacjach i innych spotkaniach biznesowych. To najczęściej wykorzystywany  system wystawienniczy. To właśnie dzięki roll-upom w szybki i tani sposób można stworzyć efektowną przestrzeń reklamową.

Firma Formedia działa na rynku od kilkunastu lat i zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższej jakości systemy wystawiennicze.

Rollup to bardzo znany i sprawdzony nośnik reklamy na różnego spotkaniach firmowych, eventach, wystawach, targach oraz w punktach sprzedaży.

 

Roll-up wykonany jest w całości z aluminium. Wyposażony jest w dwie stabilne nogi, listwę zatrzaskową, maszt i wysokiej jakości grafikę. Dzięki rozpinanej torbie transportowej rollupy są chętnie używany podczas różnych wyjazdów firmowych.

 

Dostępne są w rozmiarach: 85, 100, 120 cm, wysokość 200 cm.

 

Oferowane przez nas rollupy są połączeniem wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. To niezawodny nośnik reklamy!

Roll up ochronny

Rollup to bardzo znany i sprawdzony nośnik reklamy na różnego spotkaniach firmowych, eventach, wystawach, targach oraz w punktach sprzedaży. To przenośne systemy wystawiennicze, które oprócz atrakcyjnej ceny są lekkie i łatwe w transporcie. To właśnie dzięki roll-upom w szybki i tani sposób można stworzyć efektowną przestrzeń reklamową.

 

Roll-upy ochronne charakteryzują się tym że oprócz wydrukowanej grafiki wykorzystywane jest transparentne tworzywo typu pet. Materiał ten stanowi fizyczną barierę dla patogenów przenoszących się drogą kropelkową.

 

Bezbarwna folia nadaje się do odkażania środkami dezynfekującymi. Dostępne są w rozmiarach: 85, 100, 120 cm, wysokość 200 cm

Roll up z wymienną grafiką

Roll-up’y to najpopularniejsze rozwiązanie wystawiennicze, które pozwala na prezentację firmy, produktu lub usługi w różnego rodzaju przestrzeniach najczęściej w przestrzeniach handlowych, targowych, konferencyjnych. 

 

Te przenośne systemy reklamowe posiadają mnóstwo zalet ponieważ są lekkie, łatwe w transporcie dzięki zwijaniu do kasety w ich konstrukcji, ich rozkładanie/składanie jest bardzo proste i intuicyjne. Roll up jest to inwestycja na lata ponieważ z łatwością można wymienić w nich grafikę. Cała konstrukcja wykonana jest z alluminium i chowa się w pokrowiec dzięki czemu w razie konieczności transportu lub przechowywania nie zniszczy się.

Roll up 85-200 cm

Rollupy o wymiarach 85x200cm doskonale sprawdzają się na konferencjach, prezentacjach i innych spotkaniach biznesowych.

Roll-upy reklamowe cieszą się dużym powodzeniem na targach, wystawach czy eventach.To zdecydowanie najczęściej wykorzystywane systemy wystawiennicze. To właśnie dzięki nim w szybki i łatwy sposób można stworzyć efektowną przestrzeń reklamową.

 

Roll-up 85x200cm wykonany jest w całości z aluminium. Każdy rollup reklamowy posiada w zestawie solidną i stabilną kasetę, z której w prosty sposób rozwijany jest plakat. Wyposażony jest w dwie stabilne nogi, listwę zatrzaskową, maszt i wysokiej jakości grafikę. Dzięki rozpinanej torbie transportowej rollupy są chętnie używany podczas różnych wyjazdów firmowych.

Roll up 100-200 cm

Rollupy o wymiarach 100x200cm doskonale sprawdzają się na konferencjach, prezentacjach i innych spotkaniach biznesowych.

 

Roll-upy reklamowe cieszą się dużym powodzeniem na targach, wystawach czy eventach.To zdecydowanie najczęściej wykorzystywane systemy wystawiennicze. To właśnie dzięki nim w szybki i łatwy sposób można stworzyć efektowną przestrzeń reklamową.

 

Roll-up 100x200cm wykonany jest w całości z aluminium. Każdy rollup reklamowy posiada w zestawie solidną i stabilną kasetę, z której w prosty sposób rozwijany jest plakat. Wyposażony jest w dwie stabilne nogi, listwę zatrzaskową, maszt i wysokiej jakości grafikę. Dzięki rozpinanej torbie transportowej rollupy są chętnie używany podczas różnych wyjazdów firmowych.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ