systemy promocyjne

Ścianki Wystawiennicze

W ofercie agencji reklamowej Formedia znajdą Państwo również szeroką ofertę ścianek wystawienniczych, które charakteryzują się dużą powierzchnią reklamową. Są łatwe w montażu i demontażu a także wygodne w transporcie.

 

Gotowe zestawy stoisk targowych wykorzystuje się najczęściej  na targach i eventach. To idealne rozwiązanie pozwalające na uniezależnienie się od tradycyjnych firm wykonujących zabudowę targową. Inwestycja we własne mobilne stoisko zwraca się już po parokrotnym zastosowaniu.

 

W ofercie Formedia posiadamy ścianki wystawiennicze takie jak: łukowe, proste czy panelowe. Jeżeli chodzi o różnego rodzaju materiały to możemy wykonać ścianki materiałowe, bannerowe i tekstylne.

Zawsze kiedy można zastosować fabrycznie wyprodukowany, gotowy system, będzie to najtańsze rozwiązanie. Ograniczeniem może być jednak fakt że systemy te są wyprodukowane w standardowych rozmiarach.

 

System ten określa kilkuczęściową konstrukcję, która służy do ekspozycji reklamy dużych rozmiarów. Powstaje poprzez zainstalowanie specjalnego materiału, opatrzonego dowolną grafiką dostosowanej do rozmiarów stelaża. Wszystkie te elementy mieszczą się w jednym kufrze transportowym, który pełni rolę trybunki konferencyjnej. Nasze systemy wystawiennicze sprawią, że pokażesz się tam z najlepszej strony!

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ