Semafory reklamowe z plexi

Szukasz sposobu na wyeksponowanie wejścia do sklepu lub biura? Reklamy która będzie widoczna już z daleka? Wybierz semafory LED wyraziste o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od warunków pogodowych.

Semafor reklamowy z plexi to forma świetlna montowana równolegle do elewacji budynku. Z pewnością zapewni Ci doskonałą prezentację Twojego logo zarówno w dzień jak i w nocy. Jest to trwała, elegancka reklama zewnętrzna. Doskonale sprawdzi się na zewnątrz tuż nad drzwiami wejściowymi do sklepu, cukierni, apteki, kancelarii, hotelu, kawiarni. Dzięki możliwości formowania różnorodnych kształtów, kolorystyki, łączenia sprawdzonych tworzyw wykonamy dla Ciebie semafor idealnie wpisany w twój brand. Napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my dopasujemy formę, kolorystykę, kształt idealną dla Ciebie.

Spis strony „Semafory”:

Co to jest semafor?

Znak świetlny informujący o wejściu do oznakowanego miejsca np. siedziby firmy, punktu obsługi, sklepu, wyjść ewakuacyjnych ect.  Semafory są to małe formy szyldów, kasetonów reklamowych, często dwustronnych umieszczonych prostopadle do powierzchni ściany. Mogą być wyeksponowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Rodzaj wykonania zależy od założonych i ustalonych wcześniej z klientem efektów. Może mieć różne kształty, najczęściej spotykane to klasyczne prostokątne, kwadraty, koła i owale. Mogą występować także nieregularne formy dopasowane do kształtu logo czy np. strzałki. Semafory reklamowe od bydgoskiego producenta reklamy Formedia skutecznie przyciągną wzrok przechodniów do wejścia i skłonią ich do odwiedzenia Twojego sklepu.

Z czego jest wykonany semafor?

Jesteśmy największym producentem semaforów w Bydgoszczy. Wykonujemy je tylko ze sprawdzonych materiałów, dobrze nam znanych i wielokrotnie wykorzystywanych.  Są nimi m.in. kompozyt, pleksi i poliwęglan. Wewnątrz, do oświetlenia przestrzennego kasetonu stosujemy energooszczędne lampy led. Bardzo często są to formy reklamowe o klasycznych kształtach geometrycznych jak koło, owal, kwadrat, prostokąt. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy wyciąć po obrysie także coś szczególnego, dopasowanego do Twojego logo. Presonalizację wykonujemy z łączenia ze sobą różnych kształtów tworzywa, stosując zadrukowaną naklejkę lub drukując UV podesłaną grafikę. Możemy sprawić, że będzie podświetlany dwustronnie, całą swoją powierzchnią lub wybranymi fragmentami.

Jakie są zalety semaforów?

Zyskaj trwałą, ponadczasową reklamę odporną na warunki atmosferyczne. Semafory zewnętrzne mogą być wystawione na ekspozycję w pełnym słońcu. Dzięki zastosowaniu plexi i dibondu nie stracą intensywności koloru. Pomimo, że nie przylegają do ściany i są zamontowane do niej jednym bokiem wykazują się oporem na silne podmuchy wiatru. Metalowa konstrukcja reklamy pozostaje nienaruszona. Dzięki możliwości zastosowania różnych rodzajów plexi i poliwęglanu możemy uzyskać efekt świecenia całą powierzchnią lub tylko podświetlić wybrane fragmenty. Semafory od Formedia są bardzo ekonomiczne w użytkowaniu. Stosujemy lampy Led, a kable są chowane do wnętrza konstrukcji. Całość wykonana jest z najwyższą starannością, dopieszczoną w najmniejszym szczególe. Dzięki tej reklamie naściennej zyskasz elegancką i ponadczasową ekspozycję loga widoczną już z dużej odległości. Wyróżni Cię na tle konkrecji i skłoni przechodniów do wejścia.

Co lepiej wybrać kaseton, czy semafor?

Semafor to jedna z najczęściej spotykanych odmian świetlnych kasetonów. Najwięcej wykonujemy jako reklamę świetlną w Bydgoszczy. Zastanawiasz się więc jaka jest różnica pomiędzy podświetlanym kasetonem, a semaforem led? Kaseton jest to zazwyczaj forma reklamy jednostronnej montowanej bezpośrednio nad witryną sklepową. Ma on szerokość całej długości okna. Semafor zaś jest znacznie mniejszy, zamontowany prostopadle do ściany. Można go oglądać z dwóch stron i zazwyczaj zawiera tylko logo. Jeżeli masz niepodświetlany szyld sklepowy, semafor będzie do niego znakomitym dopełnieniem. Sprawdza się to w biurach i sklepach odwiedzanych przez klientów w ciągu dnia. Jeżeli prowadzisz np. aptekę lub sklep wielobranżowy lud monopolowy odwiedzany przez klientów po zmroku możesz zdecydować się na maksymalną widoczność wieczorową porą stosując obie formy reklamowe. Zamów idealną reklamę przez sklep@formedia.pjuż teraz!