Separatory kasowe, przekładki kasowe

Świadome organizowanie wnętrza hipermarketu charakteryzuje się celowym rozmieszczeniem elementów, zaprojektowanych w myśl odpowiednich wytycznych. Sposób komponowania, kolorystyka, formy powinny być spójne tak, by móc razem stworzyć wizerunek Marki przez stosowanie różnego rodzaju mediów, wystawiennictwa, stref promocyjnych i taktyk merchandisingu. W Formedia dzięki kompleksowej usłudze możemy Ci pomóc działać spójnie z całością koncepcji sprzedaży i Twoimi założeniami sposobu komunikowania się z klientami.

Stosując odpowiednie składowe aranżacji przestrzeni wywołasz ciekawość, zatrzymanie klienta na strefie promocyjnej. W Formedia połączysz ze sobą elementy funkcjonalne, techniczne i plastyczne dzięki wykonywanym w Formedia odpowiednim prezenterom produktów, serwisu reklamowego i dekoracji przestrzeni. 

Wystawiennictwo komercyjne polega na kształtowaniu każdego elementu przestrzeni w taki sposób, aby wszystkie elementy stanowiły harmonijną całość. Bardzo ważne jest by zadbać o każdy szczegół, nawet podłoga może być jednym z elementów przekazu. W ostatnim czasie coraz częściej wykorzystuje się do tego celu naklejki i maty podłogowe.

Proste komunikaty np. podziękowanie za zakupy i zachęcenie do ponownego przyjścia mogą być zawarte na używanych przekładkach, separatorach kasowych. Nasza firma ma możliwość wyprodukowania specjalnie dla twojej marki przekładek kasowych, które zapewnią Twoim klientom komfort podczas zakupów. Separator kasowy zostanie precyzyjnie wykonany z plexi. Spersonalizowany owijką z nadrukiem lub bezpośrednim na nim drukiem UV.