Siatka Mesh

W reklamie zewnętrznej wysoce ceniona jest technika druku na mesh ikonos, czyli specyficznej siateczce. Technika doceniana przez firmy remontowo budowlane i reklamodawców na całym świecie. Wszystko to jest to zasługą wyjątkowej struktury tegoż materiału, który przepuszcza promienie słoneczne i powietrze. 

 

Mesh ikonos doskonale nadaje się na wielkopowierzchniowe wydruki również dlatego, że jego specyficzna struktura nie stanowi oporu dla wiatru – nawet silnie wiejącego. Dzięki temu unikamy ryzyka zerwania baneru podczas niepogody. Grafika pozostaje wyrazista, dzięki oglądaniu jej z dużej odległości dzięki której nie widzimy struktury siatki.

 

Siatka mesh to materiał stosowany na elewacjach budynków, szczególnie w miejscu, gdzie występują okna, posiada wzmocnione i zaoczkowane brzegi. Charakteryzuje się lekkością, co jest niezwykle ważne w przypadku zadruku wielkopowierzchniowego. Uzyskany w ten sposób baner nie jest ciężki, dzięki czemu nie obciąża nadmiernie konstrukcji, na której zostaje zamieszczony.