TRYBUNKI | TRYBUNKI PROMOCYJNE | REKLAMA BYDGOSZCZ | AGENCJA REKLAMOWA | FORMEDIA  | KUJAWSKO POMORSKIE

Stoiska i lady degustacyjne

Profesjonalne lady wystawiennicze to nie tylko miejsca, na którym możesz umieścić materiały promocyjne. Pełnią również funkcję powitalną, to także miejsce spotkania z nowymi Klientami.

 

Stoiska reklamowe degustacyjne idealnie sprawdzą się w trakcie degustacji czy pokazu danego produktu. Stoiska degustacyjne są proste i szybkie w montażu, dzięki czemu używane są często w sklepach. Stosuje się też na promocjach i otwarciach galerii. Swoje zastosowanie znajdują w trakcie trwania targów jako elementy systemu wystawienniczego.

 

Stoiska degustacyjne posiadają duża powierzchnię przeznaczoną na grafikę – podnosi to jej efektywność i gwarantuje powodzenie akcji promocyjnej. Wyraźnie wyeksponowane logo firmy, hasło reklamowe czy ciekawa grafika potrafi skutecznie zainteresować i przyciągnąć Klientów.

 

Lady i stoiska degustacyjne mające w efektowny przekaz są przyczyną sukcesu dobrze zaplanowanych akcji promocyjnych marek  czy też produktów.

 

Trybunka degustacyjna – to stand bardzo lekki i prosty w montażu. Kompletny system po złożeniu z łatwością mieści się w wygodnej torbie transportowej.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Social Network Widget by Acurax Small Business Website Designers
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest