systemy wystawiennicze

Stoiska i lady degustacyjne

Profesjonalne lady wystawiennicze to nie tylko miejsca, na którym możesz umieścić materiały promocyjne. Pełnią również funkcję powitalną, to także miejsce spotkania z nowymi Klientami.

 

Stoiska reklamowe degustacyjne idealnie sprawdzą się w trakcie degustacji czy pokazu danego produktu. Stoiska degustacyjne są proste i szybkie w montażu, dzięki czemu używane są często w sklepach. Stosuje się też na promocjach i otwarciach galerii. Swoje zastosowanie znajdują w trakcie trwania targów jako elementy systemu wystawienniczego.

 

Stoiska degustacyjne posiadają duża powierzchnię przeznaczoną na grafikę – podnosi to jej efektywność i gwarantuje powodzenie akcji promocyjnej. Wyraźnie wyeksponowane logo firmy, hasło reklamowe czy ciekawa grafika potrafi skutecznie zainteresować i przyciągnąć Klientów.

 

Lady i stoiska degustacyjne mające w efektowny przekaz są przyczyną sukcesu dobrze zaplanowanych akcji promocyjnych marek  czy też produktów.

 

Trybunka degustacyjna – to stand bardzo lekki i prosty w montażu. Kompletny system po złożeniu z łatwością mieści się w wygodnej torbie transportowej.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ