systemy promocyjne
REKLAMA | SYSTEMY PROMOCYJNE | REKLAMA BYDGOSZCZ | AGENCJA REKLAMOWA | FORMEDIA  | KUJAWSKO POMORSKIE

Podajniki i prezentery reklamowe do ulotek

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Działamy m.in. jako agencja reklamowa, od kilkunastu lat biegle projektujemy wszelkie formy POS oraz stanowimy zaplecze techniczne wspierające wiele  polskich firm i agencji brandingowych. W skrócie jesteśmy wyspecjalizowaną firmą produkcyjno-usługową w szeroko pojętej dziedzinie reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, materiałów promocyjnych. Specjalizujemy się we wszelkiego typu formach przestrzennych jak znaki, litery, kubiki, standy, kasetony, dyspozytory i prezentery, kubiki ect. Działamy na najwyższych standardach druku wielkoformatowego różnego typu banerów, plakatów, owijek. Wspieramy drukami promocyjnymi ulotek, wizytówek, materiałów promocyjnych. Działamy na terenie całego kraju i zagranicy dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi głównie DPD. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis reklamowy wraz z konfekcjonowaniem i wysyłaniem gotowych produktów we wcześniej wskazane miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Formedia.

Prezentery i podajniki do ulotek

najczęściej wykonywane w Formedia:

 

Podajniki podłogowe do ulotek i gazet

Stojaki podłogowe to świetny sposób na zaprezentowanie Twoich ulotek czy gazet. Są widoczne, stabilne a przede wszystkim pozwalają na ekspozycje kilku produktów. W trosce o naszego klienta zamówienia tego rodzaju wykonujemy indywidualnie, w konsultacji z klientem. Nie zamykamy się na konkretne wymiary i kształty. Formedia oferuje elastyczność w wykonaniu produktu z plexi i świetną jakość.

Podajniki do ulotek na ladę i półkę

Nie zawsze największe ekspozytory są tymi najlepszymi. Czasami potrzebujemy takich produktów co nie zaburzą wystroju wnętrz. Ich zadaniem jest dobre prezentowanie reklamy firmy w każdym miejscu, nawet w tych, w których nie znajdziemy miejsca na duży stojak podłogowy. Potrzebujesz mniejszych rozmiarów stojaka? Formedia oferujemy niezliczone rodzaje stojaków na ladę i półkę, tj. produkty dla formatów A4 do A6 i DL w pionie i poziomie, stojaki z kieszeniami o najróżniejszych kształtach i podstawkach, a także stojaki z dekoracyjną śrubką.

Podajniki do ulotek do zawieszenia

Produkty Formedia można wykorzystywać w wszelaki sposób. Popularnym sposobem na eksponowanie ulotek jest dyspozytor do zawieszenia. Nie zajmuje dużo miejsca a przede wszystkim nie wymaga powierzchni, na której owy dyspozytor postawisz. Można zamontować go za pomocą przyssawek bądź specjalnych otworów dostosowanych do zawieszenia. Konstrukcja dyspozytorów pozwala na zawieszenie i postawienie dyspozytorów. Są one uniwersalne! Co najważniejsze nie oferujemy tylko dyspozytorów do zawieszenia dla ulotek, lecz także dla innych rodzajów produktów! Skontaktuj się z nami i znajdź idealny produkt dla Siebie.

Prezentery do ulotek dwustronne

Ulotki tak samo jak nasze produkty są wielozadaniowe, muszą zmieścić wiele informacji na ograniczonym formacie, dlatego często klient potrzebuje produktu, który pozwoli mu prezentować ulotkę dwustronnie. Formedia oferujemy prezentery, które przedstawią Twój produkt z każdej i jak z najlepszej strony!

Naścienne kieszenie do ulotek informacyjnych

Zagospodaruj swoją przestrzeń z produktami naszej firmy. Formedia umożliwi Ci zaprezentowanie ważnych informacji na ścianie już od formatu A3. Naścienne kieszenie zamontujesz za pomocą przyssawek bądź specjalnych otworów dostosowanych do zawieszenia.

Podajniki do ulotek i plakatów
z zatrzaskową ramą – P012

Wygodna, praktyczna i estetyczna. Taka powinna być twoja tablica z zatrzaskową ramą. Ten produkt pozwoli Tobie na łatwą i szybko wymianę plakatu. Łatwa w montażu i obsłudze. Skontaktuj się z nami i zapytaj o idealny format dla Ciebie.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ