Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Blog

Home  /  Blog   /  Stojaki z plexi w salonach kosmetycznych i fryzjerskich

Stojaki z plexi w salonach kosmetycznych i fryzjerskich

Z pewnością każda kobieta wie, ile czasu można spędzić jednorazowo u fryzjerki czy kosmetyczki. Pomijając już kwestię oczekiwania w kolejce sam czas spędzony na fotelu to zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Ze względu na to czas pobytu klientów w zakładzie fryzjerskim czy kosmetycznym daje szerokie możliwości promowania swojej oferty, sprzedawanych produktów czy partnerów handlowych.

Możliwości jest wiele – można wieszać plakaty, włączać materiały reklamowe na ekranach czy informować klientki o okazjach. Jeśli jednak zależy Ci na tym, aby stworzyć atrakcyjną formę reklamy, którą będziesz mógł dowolnie zmieniać, a przy tym nie wydasz znacznej sumy pieniędzy – istnieje dla Ciebie świetna alternatywa.

Są to wykonywane na indywidualne zamówienie stojaki z plexi. Wybierając rzetelną i sprawdzoną firmę, która oferuje wykonywanie tego typu elementów metodą cięcia laserowego, możesz zdecydować się praktycznie na każdy kształt. Pozwala to stworzyć unikalny wzór, który będzie rzucał się w oczy.

Wykonywane na indywidualne zlecenie stojaki z plexi pozwalają na dowolną wymianę materiałów znajdujących się wewnątrz. Dzięki temu w prosty sposób można zmieniać reklamę bez większych nakładów finansowych.

Niewątpliwym atutem dostępnych na rynku stojaków plexi jest także ich wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne – zarysowania czy pękanie.

W zależności od rodzaju zakładu fryzjerskiego czy kosmetycznego, a także sposobu rozplanowania przestrzeni można stworzyć stojaki, które będą stać na podłodze, jak również na biurku do manicure czy obok luster u fryzjera.

Oczywiście tego typu konstrukcje nie muszą ograniczać się wyłącznie do stojaków na ulotki czy plakaty. Przy wykorzystaniu cięcia laserowego 3D można wykonywać w prosty sposób różnego rodzaju elementy, takie jak chociażby prezentery grawerowane, trofea, gabloty, elementy wystroju wnętrz, blaty na stół i wiele innych.

Dzięki wyrobom z plexi można nadać wnętrzom zakładów fryzjerskich i kosmetycznym wyjątkowego, nowoczesnego wyglądu, a także w praktyczny i atrakcyjny sposób promować realizowane przez zakład usługi.