Stoliki i lady degustacyjne

Stoliki i lady degustacyjne ze sklejki znakomicie sprawdzą się do ekspozycji produktów. Sprawdź sam! Umieszczane są w sklepach, salonach, marketach, cukierniach, kawiarniach, barach lub jako część systemu wystawienniczego. Stosowane do prezentacji ciasteczek, ciast, pralin, babeczek oraz przekąsek słonych. Dzięki nim świetnie zaprezentujesz Swoje produkty oraz sprawisz, że staną się one interesujące i łatwo dostępne dla klientów.

Dziś ekologia jest dla nas bardzo ważna – szukamy materiałów ekologicznych, które w pełni poddają się recyklingowi. Stoliki i lady degustacyjne ze sklejki doskonale wpisują się w trendy ekologiczne.

Do każdego projektu i realizacji podchodzimy indywidualnie zgodnie z wytycznymi i życzeniami klientów. Możemy nadać naszym produktom ze sklejki dowolną wybraną przez Ciebie grafikę, grawer oraz kształt. Wszystkie elementy wycinane są metodą CNC i zadrukowane w technologii UV. Dzięki temu możesz stworzyć jedyny w swoim rodzaju stolik i ladę degustacyjną.

Posiadamy w swojej ofercie również produkty z materiałów takich jak plexi oraz poliwęglan. Zobacz całą serię displaye od Formedia i znajdź ekspozytor dopasowany do Swoich potrzeb.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ