systemy promocyjne

Systemy do ekspozycji i prezentacji produktów

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Działamy m.in. jako agencja reklamowa, od kilkunastu lat biegle projektujemy wszelkie formy POS oraz stanowimy zaplecze techniczne wspierające wiele  polskich firm i agencji brandingowych. W skrócie jesteśmy wyspecjalizowaną firmą produkcyjno-usługową w szeroko pojętej dziedzinie reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, materiałów promocyjnych. Specjalizujemy się we wszelkiego typu formach przestrzennych jak znaki, litery, kubiki, standy, kasetony, dyspozytory i prezentery, kubiki ect. Działamy na najwyższych standardach druku wielkoformatowego różnego typu banerów, plakatów, owijek. Wspieramy drukami promocyjnymi ulotek, wizytówek, materiałów promocyjnych. Działamy na terenie całego kraju i zagranicy dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi głównie DPD. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis reklamowy wraz z konfekcjonowaniem i wysyłaniem gotowych produktów we wcześniej wskazane miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Formedia.

Ekspozytory ze sklejki

Oferujemy Państwu szeroką ofertę ekspozytorów ekologicznych POS takich jak: standy, regały, ekspozytory, kolumny, kosze wykonane ze sklejki, drewna i płyt drewnopochodnych. Standy ze sklejki  najczęściej  swoje zastosowanie znajdują w marketach, sklepach, salonach lub jako część ekspozycji wystawienniczych.

 

Na ekspozytory ze sklejki nanosimy dowolną grafikę przy pomocy druku bezpośredniego UV, lub znakujemy metodą grawerowania. Wszystkie elementy standów wycinane są metodą CNC.

 

W Formedia oferujemy autorskie ekspozytory i stojaki reklamowe. Wykonujemy produkty od fazy projektowej po wykonanie. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu mamy niemal nieograniczone możliwości w wykonywaniu mniejszych i dużych form przestrzennych. Działamy główne w plexi, poliwęglanie. Realizujemy zamówienia także w kartonie, dibondzie, PCV, MDF, sklejce. Jeżeli masz pomysł na swój produkt wykonamy dla Ciebie prototyp. Doradzimy najlepsze rozwiązania techniczne i materiałowe dla danej formy ekspozytora. Stawiamy na jakość i trwałość produktu. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Ekspozytory i stojaki z kartonu

Oferujemy Państwu szeroką ofertę ekspozytorów POS wykonanych z kartonu. Najczęściej są to regały, ścianki promocyjne,standy, ekspozytory, kolumny, plansze, opakowania, kosze wrzutowe i wiele innych. Stojaki kartonowe to rozwiązanie powszechnie stosowane w wielu sklepach, dyskontach spożywczych i punktach handlowych. Często służą jako część ekspozycji wystawienniczych.

Na ekspozytory z kartonu nanosimy dowolną grafikę przy pomocy druku bezpośredniego UV. Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie zapytanie zgodnie z wytycznymi i życzeniem klienta.

Wybierając displaye z kartonu mamy nieograniczone możliwości – możemy nadać dowolny kształt, grafikę, dowolną ilość półek. Jako producent również wyrobów z plexi i pcv, często standy z kartonu łączymy z takimi materiałami jak plexi czy pcv, co pozwala uzyskać wysokiej jakości espozytory z pojemnikami ub innymi elementami dekoracyjnymi.

Ogromnym atutem naszych stojaków z kartonu jest to, że dostarczamy je spakowane na płasko, a co za tym idzie, są bardzo ekonomiczne  w transporcie. Montuje się je szybko i bez użycia narzędzi.owych, antykradzieżowych. Standardowo owijki na bramki mają wielkość 50×160 cm. Możemy wykonać je w dowolnym rozmiarze, np.: 40x130cm, 40x160cm, 57x160cm, 40x180cm, 30x5x160cm, 30x5x180cm, 30x10x160cm. Oferujemy również małe nakłady.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Boxy reklamowe

Boxy urozmaicają powierzchnię sklepu, biura czy stoiska. Ułatwiają wyeksponowanie i prezentację danego produktu w witrynach sklepowych, podczas eventów czy targów.

Oferujemy boxy, kubiki wykonane z takich materiałów jak: plexi, pcv, sklejka czy tektura. Boxy możemy wyposażyć w kieszenie na ulotki lub innego rodzaju dyspensery i prezenter. Istnieje możliwość dowolnego nadruku na kostkach, a także znakowanie standu już od jednej sztuki. Całą bryłę boxu, lub jej część możemy podświetlić na dowolny kolor.

Kubiki reklamowe

Kubiki reklamowe to jedna z form konstrukcji reklamowej. Przeznaczona zazwyczaj do ekspozycji z trzech lub czterech stron w zależności od rodzaju ich podstawy. Doskonała do wykorzystania na różnego rodzaju eventach, reklamy w centrum miasta np. na deptaku, gdzie jest ona oglądana z każdej strony. Są to słupy reklamowe lub podstawy do prezentacji produktów wykorzystywane w różnych technikach. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ