wystawiennicze systemy

Systemy wystawiennicze

Na rynku mamy do wyboru szereg form reklamy. Mało i wielkoformatowe, wewnętrzne, zewnętrzne, mobilne czy świetlne. Jednak na dużą uwagę zasługują systemy wystawiennicze będące jednocześnie źródłem informacji i sprawdzoną formą reklamy. Systemy wystawiennicze są bardzo przydatne i mają szerokie zastosowanie. Dlatego wykorzystuje się je w centrach handlowych, sklepach, biurach, lokalach usługowych bądź gastronomicznych, jak również podczas wystaw czy konferencji, targów handlowych, eventów promocyjnych itp. Taka forma reklamy jest prosta, szybka w montażu oraz demontażu. Oferujemy popularne i sprawdzone systemy wystawiennicze takie jak: ścianki wystawiennicze (modułowe, tekstylne, pop-up,), flagi, lady degustacyjne, trybunki, rollup-y, x-banery, ramki i potykacze OWZ.

Potykacze

Potykacze reklamowe cieszą się dużą popularnością. Należą do jednych z najskuteczniejszych nośników informacji. Są proste w użytku, wytrzymałe i niezastąpione w sprawnej komunikacji wizualnej z szerokim gronem odbiorców.

 

Można je stawiać wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ich ogromną zaletą zdecydowanie jest ich mobilność. W zależności od potrzeb, można ustawić je w dowolnym miejscu. Idealnie nadają się do ekspozycji materiałów marketingowych.

 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę potykaczy reklamowych, w wielu formatach i o zróżnicowanym rodzaju konstrukcji. Począwszy od wersji ekonomicznej wykonanych z pcv, poprzez potykacze z antyramą, drewniane oraz potykaczy z ramą zatrzaskową, umożliwiającą swobodną wymianę zawartości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Roll Up

Roll-up’y to systemy wystawiennicze stosowane do prezentacji reklamowej. Często wykorzystywane na targach, szkoleniach, konferencjach itp. Dużą zaletą rollup-ów jest ich krótki czas montażu. Grafika rozwija się i zwija do kasety stanowiącej podstawę standu. W komplecie zazwyczaj znajduje się torba, która zapewnia wygodny transport. 

 

Spośród równego rodzaju standów rollup-y zapewniają najlepszą ochronę grafiki w czasie podróży. Można do nich dokupić lampkę oświetleniową. Występują w różnych szerokościach jako roll-up’y jednostronne, dwustronne, z wymienną grafiką i rollup-y ,,x-BANERY”. Integralną część konstrukcji stanowi kaseta, do której roluje się zadrukowany banner, wysuwany i stabilizowany na odpowiednim maszcie, podczas wystawy.

 

Na potrzeby poprawienia komfortu w miejscu pracy, szybkiego podzielenia pomieszczenia na bezpieczne strefy stworzyliśmy propozycję ROLL-UP z bezbarwnym tworzywem PET. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Ścianki wystawiennicze

W ofercie naszej wielkoformatowej drukarni Formedia znajdą Państwo ścianki wystawiennicze, które charakteryzują się dużą powierzchnią reklamową. Łatwe w montażu i demontażu a także wygodne w transporcie. 

 

System ten określa kilkuczęściową konstrukcję, która służy do ekspozycji reklamy dużych rozmiarów. 

 

Powstaje poprzez zainstalowanie specjalnego materiału, opatrzonego dowolną grafiką dostosowanej do rozmiarów stelaża. Wszystkie te elementy mieszczą się w jednym kufrze transportowym, który pełni rolę trybunki konferencyjnej. 

 

W ofercie Formedia posiadamy ścianki wystawiennicze takie jak: łukowe, proste czy panelowe. Jeżeli chodzi o różnego rodzaju materiały to możemy wyróżnić ścianki materiałowe, banerowe i tekstylne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Trybunki i stoiska promocyjne

Trybunki promocyjne idealnie sprawdzą się w trakcie degustacji czy pokazu danego produktu. Trybunki reklamowe są proste i szybkie w montażu, dzięki czemu używane są często na targowiskach, w sklepach, stosuje się też na promocjach i otwarciach galerii. Swoje zastosowanie znajdują w trakcie trwania targów jako elementy systemu wystawienniczego.

 

Duża powierzchnia na grafikę podnosi jej efektywność i gwarantuje powodzenie akcji promocyjnej. Umieszczona na niej ciekawa grafika pozwala skutecznie zainteresować Klientów promowanymi produktami.

 

Trybunki degustacyjne mające w efektowny przekaz są przyczyną sukcesu dobrze zaplanowanych akcji promocyjnych marek  czy też produktów. Trybunka degustacyjna – to stand bardzo lekki i prosty w montażu. Kompletny system po złożeniu z łatwością mieści się w wygodnej torbie transportowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Stoiska i lady degustacyjne

Profesjonalne lady wystawiennicze to nie tylko miejsca, na którym możesz umieścić materiały promocyjne. Pełnią również funkcję powitalną, to także miejsce spotkania z nowymi Klientami.

 

Stoiska reklamowe degustacyjne idealnie sprawdzą się w trakcie degustacji czy pokazu danego produktu. Stoiska degustacyjne są proste i szybkie w montażu, dzięki czemu używane są często w sklepach. Stosuje się też na promocjach i otwarciach galerii. Swoje zastosowanie znajdują w trakcie trwania targów jako elementy systemu wystawienniczego.

 

Stoiska degustacyjne posiadają duża powierzchnię przeznaczoną na grafikę – podnosi to jej efektywność i gwarantuje powodzenie akcji promocyjnej. Wyraźnie wyeksponowane logo firmy, hasło reklamowe czy ciekawa grafika potrafi skutecznie zainteresować i przyciągnąć Klientów.

 

Lady i stoiska degustacyjne mające w efektowny przekaz są przyczyną sukcesu dobrze zaplanowanych akcji promocyjnych marek  czy też produktów.

 

Trybunka degustacyjna – to stand bardzo lekki i prosty w montażu. Kompletny system po złożeniu z łatwością mieści się w wygodnej torbie transportowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Stojaki podłogowe

Jako agencja reklamowa zajmujemy sie produkcją różnych wolnostojących stojaków na ulotki, foldery czy katalogii.

 

Nasze stendy podłogowe znajdą zastosowanie w centrach handlowych, na stoiskach sklepowych, na targach, w urzędach, szkołach, lotniskach, salonach czy barach.

Dysponuje

my produktami jednostronnymi, dwustronnymi jak i mobilnymi (posiadające torbę transportową i przeznaczone do częstego pakowania).  Stojaki podłogowe najczęściej wykonane są w z plexi, dibondu, metalu czy aluminium.

 

W swojej ofercie posiadamy prezentery podłogowe na najpopularniejsze formaty ulotek A4, A5, A6 i DL. Na zamówienie możemy zaprojektować i wykonać także inne rozmiary kieszeni na ulotki, zmianę kolorystyki oraz budowy ekspozytora zgodnie z oczekiwaniami klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Ramki OWZ

Ramy OWZ zwane inaczej ,,Otwórz, Włóż, Zamknij” to jedna z najpopularniejszych form prezentacji plakatu.

 

Ramy OWZ posiadają duża powierzchnię przeznaczoną na grafikę – podnosi to jej efektywność i gwarantuje powodzenie akcji promocyjnej. Wyraźnie wyeksponowane logo firmy, hasło reklamowe czy ciekawa grafika potrafi skutecznie zainteresować i przyciągnąć Klientów.

 

Rami OWZ najczęściej rekomendowane są w budynkach użyteczności publicznej, jak na przykład: kina, teatry, wystawy, biblioteki, szkoły czy budynki mieszkalne. Swoje zastosowanie  znajdują również w centrach handlowych, hotelach, sklepach czy urzędach.

 

Ramki OWZ posiadają system zatrzaskowy ,,Otwórz-Włóż-Zamknij”, który w szybki i łatwy sposób pozwala na wymianę plakatu informacyjnego. Zajmuje to raptem kilka sekund, gdyż wnętrze ramy otwierane jest od przodu. Ramy OWZ posiadają folię antyrefleksyjną, która zapewnia wysoki komfort oglądania zaprezentowanej ekspozycji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ