baner dla firm
TECHNOLOGIE OBRÓBKI TWORZYW | PRODUKCJA I MONTAŻ REKLAM | SYSTEMY WYSTAWIENNICZE | KONFEKCJONOWANIE | FORMEDIA 
 

Systemy wystawiennicze

Na rynku mamy do wyboru szereg form reklamy. Mało i wielkoformatowe, wewnętrzne, zewnętrzne, mobilne czy świetlne. Jednak na dużą uwagę zasługują systemy wystawiennicze będące jednocześnie źródłem informacji i sprawdzoną formą reklamy. Systemy wystawiennicze są bardzo przydatne i mają szerokie zastosowanie. Dlatego wykorzystuje się je w centrach handlowych, sklepach, biurach, lokalach usługowych bądź gastronomicznych, jak również podczas wystaw czy konferencji, targów handlowych, eventów promocyjnych itp. Taka forma reklamy jest prosta, szybka w montażu oraz demontażu. Oferujemy popularne i sprawdzone systemy wystawiennicze takie jak: ścianki wystawiennicze (modułowe, tekstylne, pop-up,), flagi, lady degustacyjne, trybunki, rollup-y, x-banery, ramki i potykacze OWZ.

ROLL-UP’Y

Roll-up’y to systemy wystawiennicze stosowane do prezentacji reklamowej. 

 

Często wykorzystywane na targach, szkoleniach, konferencjach itp. Dużą zaletą rollup-ów jest ich krótki czas montażu. Grafika rozwija się i zwija do kasety stanowiącej podstawę standu. W komplecie zazwyczaj znajduje się torba, która zapewnia wygodny transport. 

 

Spośród równego rodzaju standów rollup-y zapewniają najlepszą ochronę grafiki w czasie podróży. Można do nich dokupić lampkę oświetleniową. Występują w różnych szerokościach jako roll-up’y jednostronne, dwustronne, z wymienną grafiką i rollup-y ,,x-BANERY”. Integralną część konstrukcji stanowi kaseta, do której roluje się zadrukowany banner, wysuwany i stabilizowany na odpowiednim maszcie, podczas wystawy.

 

Na potrzeby poprawienia komfortu w miejscu pracy, szybkiego podzielenia pomieszczenia na bezpieczne strefy stworzyliśmy propozycję ROLL-UP z bezbarwnym tworzywem PET. 

ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE

W ofercie naszej wielkoformatowej drukarni Formedia znajdą Państwo ścianki wystawiennicze, które charakteryzują się dużą powierzchnią reklamową. Łatwe w montażu i demontażu a także wygodne w transporcie. 

 

System ten określa kilkuczęściową konstrukcję, która służy do ekspozycji reklamy dużych rozmiarów. 

 

Powstaje poprzez zainstalowanie specjalnego materiału, opatrzonego dowolną grafiką dostosowanej do rozmiarów stelaża. Wszystkie te elementy mieszczą się w jednym kufrze transportowym, który pełni rolę trybunki konferencyjnej. 

 

W ofercie Formedia posiadamy ścianki wystawiennicze takie jak: łukowe, proste czy panelowe. Jeżeli chodzi o różnego rodzaju materiały to możemy wyróżnić ścianki materiałowe, banerowe i tekstylne.

POTYKACZE I STOJAKI

Potykacze czyli tzw. stojaki typu „A” to systemy, które wykorzystywane są zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Idealnie nadają się do ekspozycji gotowych form reklamy takich jak plakaty czy fotografie. Zastosowane materiały, jakość druku oraz technologia wykonania gwarantują odporność na różnego rodzaju warunki atmosferyczne.

 

Oferujemy potykacze:

 

  • potykacze wykonane z płyty z PCV LUB HIPSu o grubości 3mm lub 5 mm na których można zastosować folię samoprzylepną

  • ptykacze o konstrukcji aluminiowej z jedno lub dwustronną tablicą przymykową, które służą do ekspozycji plakatów w dowolnym formacie od A2 do B1 co daje możliwość częstego zmieniania reklamy

  • potykacze o niestandardowych kształtach i wymiarach wykonywane dla Klientów na specjalne zamówienie

RAMKI OWZ

Ramki OWZ to aluminiowe ramy zatrzaskowe o wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Podnoszą rangę ekspozycji i nadają znakomite efekty estetyczne. Do zalet ramek OWZ zaliczyć można możliwość szybkiej, samodzielnej wymiany grafiki. W przypadku ram aluminiowych grafika zabezpieczona jest ochronną płytą antyrefleksyjną.

 

Bardzo wygodne w użytkowaniu dzięki czterem przednim otwieranym ramionom – listwom ramki wymiana grafiki następuje bez potrzeby demontażu przedniej szyby oraz bez konieczności zdejmowania ramki ze ściany.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz m.in. ofertę ramek na dystansach, eleganckich ramek przydrzwiowych i kieszeni z tworzywa.

FLAGI

Jednym z najprostszych, ale jednocześnie bardzo efektywnym sposobem reklamy są flagi reklamowe na masztach. Flagi Bydgoszcz stosuje się na zewnątrz jak i wewnątrz. Aby flaga reklamowa spełniała swoje zadania musi być odpowiednio wyeksponowana a swoją oryginalną grafiką przykuwała uwagę. Najbardziej popularne flagi w orientacji pionowej wysokość 2,6m, 3,1m i 4,1m. W ofercie posiadamy również podstawy do mocowania flagi.

TRYBUNKI, LADY I STOISKA DEGUSTACYJNE

Trybunki promocyjnelady czy też stoiska degustacyjne są często wykorzystywane w sklepach i centrach handlowych. Łączy je trwałość, prosty i szybki montaż, dzięki czemu używane są często na targowiskach, w sklepach, stosuje się też na promocjach i otwarciach galerii.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ