Tablice reklamowe formedia

Tablice i szyldy reklamowe

Pełnią funkcję informacyjną i reklamową. Szyld reklamowy to elegancka i przyciągająca wzrok reklama zewnętrzna i zewnętrzna. Bardzo często zamieszczany jest nad wejściem, oknem witryną. Ma zadanie głównie informacyjne. Nośnik ten w Formedia tworzymy dostosowując kształt i projekt do oczekiwań klienta. Zawsze uwzględniamy także miejsce w którym dany szyld ma się znajdować. Dla poprawienia widoczności szyldu można zastosować przy szyldach oświetlenie zewnętrzne i wewnątrz konstrukcji w zależności od projektu i materiałów z którego jest zbudowany. Szyldy występują o różnorodnych kształtach. W Formedia wykonywane są z tworzyw jak dibond, plexi, poliwęglanu, materiałów ekologicznych.

Tablice reklamowe są to płaskie formy pełniące funkcję informacyjną. Dzielą się ze względu na materiał, z którego są wykonane oraz na miejsce zamontowania. Zewnętrzne tablice reklamowe to  formy reklamy występujące w sklepach i punktach usługowych. Często przeznaczone do informowania o godzinach otwarcia, oznakowania dojazdu i wejścia do firmy, parkingu. Występują tablice komunikacyjne np. w kształcie strzałki, dzięki którym klient trafi we właściwe miejsce. Tablice urzędowe emaliowane, czy grawerowane również pełniące funkcję informacyjną. Wewnętrzne tablice reklamowe sprawdzają się w biurach, restauracjach i punktach obsługi. Przeznaczone do przekazywania ważnych informacji i podkreślania marki. 

Tablice i szyldy z PCV

PCV spienione tworzy twardą i gładką powierzchnię, wyklejone folią monomeryczną. Materiał ten doskonale sprawdza się jako różnego rodzaju tabliczki i szyldy, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Występuje w płytach o różnej grubości: od 1 mm do 10 mm. PCV spienione Bydgoszcz jest lekkie, łatwe w obróbce, odporne na warunki atmosferyczne.

Tablice i szyldy z dibondu

Dibond Bydgoszcz to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia. Dibond to materiał kompozytowy, który składa się z dwóch warstw aluminium połączonych ze sobą warstwą pianki polietylenowej. Służy do wykonywania tablic, logotypów, tabliczek, liter przestrzennych wykorzystujemy aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory.

Tablice i szyldy z plexi i poliwęglanu

Plexi i poliwęglan to inaczej płyty akrylowe występujące w wielu wersjach kolorystycznych – mleczne (opal), przezroczyste, lub barwione. Płyty z tych tworzyw są sztywne, dlatego często wykonuje się z niej różnego rodzaju tablice i szyldy. Stosuje się je również do wykończenia i uszlachetnienia liter przestrzennych jako lico z plexi czy trwalszego poliwęglanu.

Otoki reklamowe

Otoki reklamowe Bydgoszcz to jeden z ciekawszych sposobów na wizualne wyróżnienie budynku lub stoiska. Otoki stanowią idealną alternatywę dla warsztatów, marketów, banków, myjni samochodowych, stacji oraz innych punktów handlowo-usługowych. Wykonujemy je jako konstrukcje z aluminium lub stali z okładzinami z blachy aluminiowej lub płyty kompozytowej typu Dibond. Dzięki wykorzystaniu oświetlenia oraz odpowiedniej grafiki sprawimy że Twoja firma będzie zauważalna.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ