REKLAMA | REKLAMA ZEWNĘTRZNA | TABLICE I SZYLDY REKLAMOWE | OUTDOOR SIGNBOARDS | POS | FORMEDIA 

Tablice i szyldy reklamowe

Pełnią funkcję informacyjną i reklamową. Szyld reklamowy to elegancka i przyciągająca wzrok reklama zewnętrzna i zewnętrzna. Bardzo często zamieszczany jest nad wejściem, oknem witryną. Ma zadanie głównie informacyjne. Nośnik ten w Formedia tworzymy dostosowując kształt i projekt do oczekiwań klienta. Zawsze uwzględniamy także miejsce w którym dany szyld ma się znajdować. Dla poprawienia widoczności szyldu można zastosować przy szyldach oświetlenie zewnętrzne i wewnątrz konstrukcji w zależności od projektu i materiałów z którego jest zbudowany. Szyldy występują o różnorodnych kształtach. W Formedia wykonywane są z tworzyw jak dibond, plexi, poliwęglanu, materiałów ekologicznych.

Tablice reklamowe są to płaskie formy pełniące funkcję informacyjną. Dzielą się ze względu na materiał, z którego są wykonane oraz na miejsce zamontowania. Zewnętrzne tablice reklamowe to  formy reklamy występujące w sklepach i punktach usługowych. Często przeznaczone do informowania o godzinach otwarcia, oznakowania dojazdu i wejścia do firmy, parkingu. Występują tablice komunikacyjne np. w kształcie strzałki, dzięki którym klient trafi we właściwe miejsce. Tablice urzędowe emaliowane, czy grawerowane również pełniące funkcję informacyjną. Wewnętrzne tablice reklamowe sprawdzają się w biurach, restauracjach i punktach obsługi. Przeznaczone do przekazywania ważnych informacji i podkreślania marki. 

Tablice i szyldy z PCV

PCV spienione tworzy twardą i gładką powierzchnię, wyklejone folią monomeryczną. Materiał ten doskonale sprawdza się jako różnego rodzaju tabliczki i szyldy, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Występuje w płytach o różnej grubości: od 1 mm do 10 mm. PCV spienione Bydgoszcz jest lekkie, łatwe w obróbce, odporne na warunki atmosferyczne.

Tablice i szyldy z dibondu

Dibond Bydgoszcz to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia. Dibond to materiał kompozytowy, który składa się z dwóch warstw aluminium połączonych ze sobą warstwą pianki polietylenowej. Służy do wykonywania tablic, logotypów, tabliczek, liter przestrzennych wykorzystujemy aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory.

Tablice i szyldy z plexi i poliwęglanu

Plexi i poliwęglan to inaczej płyty akrylowe występujące w wielu wersjach kolorystycznych – mleczne (opal), przezroczyste, lub barwione. Płyty z tych tworzyw są sztywne, dlatego często wykonuje się z niej różnego rodzaju tablice i szyldy. Stosuje się je również do wykończenia i uszlachetnienia liter przestrzennych jako lico z plexi czy trwalszego poliwęglanu.

Otoki reklamowe

Otoki reklamowe Bydgoszcz to jeden z ciekawszych sposobów na wizualne wyróżnienie budynku lub stoiska. Otoki stanowią idealną alternatywę dla warsztatów, marketów, banków, myjni samochodowych, stacji oraz innych punktów handlowo-usługowych. Wykonujemy je jako konstrukcje z aluminium lub stali z okładzinami z blachy aluminiowej lub płyty kompozytowej typu Dibond. Dzięki wykorzystaniu oświetlenia oraz odpowiedniej grafiki sprawimy że Twoja firma będzie zauważalna.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest