Tablice i szyldy reklamowe - Formedia
Slider

TABLICE I SZYLDY REKLAMOWE

Do produkcji tablic i szyldów najczęściej wykorzystujemy takie materiały jak:

Tablice i szyldy z PCV

PCV spienione tworzy twardą i gładką powierzchnię, wyklejone folią monomeryczną. Materiał ten doskonale sprawdza się jako różnego rodzaju tabliczki i szyldy, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Występuje w płytach o różnej grubości: od 1 mm do 10 mm. PCV spienione Bydgoszcz jest lekkie, łatwe w obróbce, odporne na warunki atmosferyczne.

Tablice i szyldy z dibondu

Dibond Bydgoszcz to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia. Dibond to materiał kompozytowy, który składa się z dwóch warstw aluminium połączonych ze sobą warstwą pianki polietylenowej. Służy do wykonywania tablic, logotypów, tabliczek, liter przestrzennych wykorzystujemy aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory.

Tablice i szyldy z plexi

Plexi to inaczej płyty akrylowe występujące w wielu wersjach kolorystycznych – mleczne (opal), przezroczyste, lub barwione. Płyta pleksi jest sztywna, dlatego często wykonuje się z niej różnego rodzaju tablice i szyldy. Stosuje się ją również do wykończenia i uszlachetnienia liter przestrzennych jako lico z plexi.

OTOKI

Otoki reklamowe Bydgoszcz to jeden z ciekawszych sposobów na wizualne wyróżnienie budynku lub stoiska. Otoki stanowią idealną alternatywę dla warsztatów, marketów, banków, myjni samochodowych, stacji oraz innych punktów handlowo-usługowych. Wykonujemy je jako konstrukcje z aluminium lub stali z okładzinami z blachy aluminiowej lub płyty kompozytowej typu Dibond. Dzięki wykorzystaniu oświetlenia oraz odpowiedniej grafiki sprawimy że Twoja firma będzie zauważalna.