Tablice i szyldy reklamowe - Formedia
Slider

TABLICE I SZYLDY REKLAMOWE

Podstawowym nośnikiem reklamy są tablice i szyldy reklamowe. Najważniejszą funkcją szyldów reklamowych jest jednak funkcja informacyjna. Możliwości wykorzystania szyldów i tablic są ogromne. Można na nich umieścić logo firmy, dane teleadresowe, hasło reklamowe. Tablice Bydgoszcz mogą być wykonane na takich podłożach jak: polipropylenPCVPlexiDibond. Jednak istnieje możliwość wykonania bardziej efektownych reklam poprzez zastosowanie folii odblaskowej doskonale widocznej w nocy, wykonanie szyldu z grafiką płaską (plotowaną i drukowaną) lub przestrzenną (np. styrodur, litery 3D) lub wykonane z ciętej folii ploterowej. Wykonujemy również kasetony i pylony podświetlane z plexi, dibondu itp.

Tablice reklamowe Bydgoszcz mogą być mocowane bezpośrednio do ściany, bądź jako tablice wolnostojące za pomocą konstrukcji stalowych. Tablice reklamowe umieszczone przy drogach, centrach handlowych, parkingach i innych ruchliwych miejscach, docierają do dużej grupy odbiorców. Oferujemy wykonanie tablic reklamowych i konstrukcji stalowych, transport oraz montaż w Państwa siedzibie. Doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie, które będzie spełniać Państwa oczekiwania, bo dobre szyldy przyciągają wzrok i zachęcają klientów do odwiedzenia firmy.
Nie inaczej jest z wykonywanymi w studiu w Bydgoszczy szyldami reklamowymi, które są jednym z kluczowych elementów identyfikacji wizualnej każdej firmy. Umieszczone na elewacji, oknach lub drzwiach budynku znajdującego się zazwyczaj w pobliżu firmy, przekazują potencjalnym klientom informacje o lokalizacji oraz zawartej w niej ofercie. Jako firma reklamowa Formedia zajmujemy się produkcją tablic i szyldów reklamowych. Wykonujemy je kompleksowo – od projektu, przez produkcję aż po montaż.

Do produkcji tablic i szyldów najczęściej wykorzystujemy takie materiały jak:

Tablice i szyldy z PCV

PCV spienione tworzy twardą i gładką powierzchnię, wyklejone folią monomeryczną. Materiał ten doskonale sprawdza się jako różnego rodzaju tabliczki i szyldy, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Występuje w płytach o różnej grubości: od 1 mm do 10 mm. PCV spienione Bydgoszcz jest lekkie, łatwe w obróbce, odporne na warunki atmosferyczne.

Tablice i szyldy z dibondu

Dibond Bydgoszcz to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia. Dibond to materiał kompozytowy, który składa się z dwóch warstw aluminium połączonych ze sobą warstwą pianki polietylenowej. Służy do wykonywania tablic, logotypów, tabliczek, liter przestrzennych wykorzystujemy aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory.

Tablice i szyldy z plexi

Plexi to inaczej płyty akrylowe występujące w wielu wersjach kolorystycznych – mleczne (opal), przezroczyste, lub barwione. Płyta pleksi jest sztywna, dlatego często wykonuje się z niej różnego rodzaju tablice i szyldy. Stosuje się ją również do wykończenia i uszlachetnienia liter przestrzennych jako lico z plexi.

OTOKI

Otoki reklamowe Bydgoszcz to jeden z ciekawszych sposobów na wizualne wyróżnienie budynku lub stoiska. Otoki stanowią idealną alternatywę dla warsztatów, marketów, banków, myjni samochodowych, stacji oraz innych punktów handlowo-usługowych. Wykonujemy je jako konstrukcje z aluminium lub stali z okładzinami z blachy aluminiowej lub płyty kompozytowej typu Dibond. Dzięki wykorzystaniu oświetlenia oraz odpowiedniej grafiki sprawimy że Twoja firma będzie zauważalna.