Tablice reklamowe formedia

Tablice i szyldy z dibondu

Tablice reklamowe jest to szeroki wachlarz reklamy na płaskich nośnikach. Szyldy stanowią tylko cząstkę tablic reklamowych, które są nośnikami reklamy outdoorowej. Tablice mogą stać samodzielnie na specjalnych konstrukcjach, słupach, fundamentach lub są zawieszane na budynkach w postaci szyldu. 

Występują o różnorodnych kształtach zazwyczaj są to proste formy prostokątów i owali, ale zdarzają się też wyjątki, np. w kształcie nieregularnego logo.  Wyróżniamy je na dwie podstawowe grupy: popularnie zwane kasetony – świecące jednostronnie boxy i świecące dwustronnie semafory.

Trwałość kasetonu i odporność na czynniki zewnętrzne zależy od materiałów użytych do stworzenia konstrukcji. W Formedia zawsze stawiamy na jakość produktów i stosujemy najbardziej wytrzymałe komponenty min. plexi, poliwęglan, dibond, profile aluminiowe. Ze względu na wymiary tych form reklamy świetlnej dzielimy ją na kilka grup: kasetony w ramie aluminiowej, frezowany czy z licem winylowym. Dibond to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia. Materiał kompozytowy, który składa się z dwóch warstw aluminium połączonych ze sobą warstwą pianki polietylenowej. Służy do wykonywania tablic, logotypów, tabliczek, liter przestrzennych wykorzystujemy aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory. 

Tablice i szyldy wykonane z Dibondu są coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w zastosowaniach outdoorowych. Przy powierzchni większej od 400×150 cm łączymy ze sobą wiele płyt, tworząc tym samym potężne nośniki rzędu kilkudziesięciu merów. Jednym z głównych atutów w zastosowaniu dibondu są wysokie walory estetyczne, szlachetny wygląd, bardzo duża wytrzymałość na uderzenia jak i warunki atmosferyczne. Perfekcyjna gładkość powierzchni sprawia, że szyldy i tablice reklamowe wyglądają znakomicie zarówno przy ekspozycjach oglądanych z bliższej jak i z dalszej odległości. Sprawdzą się na wystawach i stoiskach targowych jak i w eleganckiej dekoracji wnętrza biura. Dibond występuje w wielu kolorach, szczególnie popularne w wersji szczotkowanej szarej, imitującej stal, miedź, mosiądz, aluminium czy złoto. Innym bardzo mocnym argumentem na plus jest coraz niższa cena materiału. Doskonale łączy się z innymi tworzywami i stanowi doskonałą alternatywę dla  tablic i szyldów wykonanych z PCV, plexi czy blach stalowych.

kolorowe aluminium lekkie cienkie tworzywo szary szczotkowany
kolorowe aluminium lekkie cienkie tworzywo biały
kolorowe aluminium lekkie cienkie tworzywo czarny
kolorowe aluminium lekkie cienkie tworzywo pomarańczowy

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ