Kasetony reklamowe

Tablice i szyldy z PCV

Tablice i szyldy to forma reklamy, która weszła do kanonu promocji firmy. Szyld to zazwyczaj tablica, na której umieszczone jest logo firmy, jej nazwa lub prosta grafika. Umieszczona najczęściej nad drzwiami firmy, której dotyczy. Szyldy wykorzystywane były od samego początku rozwoju handlu jako skuteczny sposób informacji. Obecnie media te wykorzystywane są nie tylko przez pasaże handlowe, ale także przez inne firmy prowadzące działalność usługową, warsztatową, punkty obsługi i informacji. Dzięki tablicom i szyldom reklamowym znalezienie firmy, której usług szukamy, staje się znacznie łatwiejsze. 


Obecnie możemy wyróżnić klasyczne szyldy z drewna, stylizowane w klimaty retroi boho, funkcjonalne i lekkie szyldy aluminiowe mogą być stylizowane na styl industrialny oraz emaliowane szyldy metalowe, które są najbardziej trwałe trwałe. Coraz częściej eksperymentuje się także z innymi rodzajami materiałów jak plexi czy tworzywa sztuczne. Dzięki temu każdy, kto planuje zakup szyldu, może znaleźć rozwiązanie dopasowane do swoich oczekiwań.

Tablice i szyldy z PCV są bardzo trwałe. PCV spienione tworzy twardą i gładką powierzchnię, personalizacja wykonana zazwyczaj wyklejoną folią monomeryczną. Materiał ten doskonale sprawdza się jako różnego rodzaju tabliczki i szyldy, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Występuje w płytach o różnej grubości: od 1 mm do 10 mm. PCV spienione jest lekkie, łatwe w obróbce, odporne na warunki atmosferyczne.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ