Tabliczki na dystansach

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Działamy m.in. jako agencja reklamowa, od kilkunastu lat biegle projektujemy wszelkie formy POS oraz stanowimy zaplecze techniczne wspierające wiele polskich firm i agencji brandingowych. W skrócie jesteśmy wyspecjalizowaną firmą produkcyjno-usługową w szeroko pojętej dziedzinie reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, materiałów promocyjnych. Specjalizujemy się we wszelkiego typu formach przestrzennych jak znaki, litery, kubiki, standy, kasetony, dyspozytory i prezentery, kubiki ect. Działamy na najwyższych standardach druku wielkoformatowego różnego typu banerów, plakatów, owijek. Wspieramy drukami promocyjnymi ulotek, wizytówek, materiałów promocyjnych. Działamy na terenie całego kraju i zagranicy dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi głównie DPD. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis reklamowy wraz z konfekcjonowaniem i wysyłaniem gotowych produktów we wcześniej wskazane miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Formedia. Powiedz nam jaki chcesz produkt a my go stworzymy.

Od lat tworzymy systemy identyfikacji dla firm. Są to różnego rodzaju logotypy, papiery firmowe, pieczątki, ale także wszystkie elementy dla przestrzeni biur, budynków firmowych. Tworzymy całe systemy komunikacji począwszy od znakowania budynku przestrzennym logo po tabliczki przy drzwiowe czy oznakowanie pokoi. Estetyczne elementy w pełni użyteczne o nowoczesnym wyglądzie. Wprowadzają ład w komunikacji i zewnętrznym wizerunku Twoich pomieszczeń firmowych. Dzięki nim logo zamieszczone na tablicy zostanie zauważone przez szerokie grono odbiorców co zwiększy rozpoznawalność firmy oraz pomoże w jej rozwoju i osiągnięciu wymarzonego sukcesu.

Spersonalizowane tabliczki metodą druku UV, grawer lub oklejenia naklejką z wydrukiem lub gładką jednolitą z wycinanymi kształtami np. liter, logo montowane na aluminiowych dystansach. Tablice mogą być także wykonane z tworzyw jak dibond, plexi, poliwęglan. Eleganckie dystanse występują w kolorystyce srebrnej i złotej. W zależności od grubości użytego tworzywa w Formedia używamy odpowiedniej grubości dystanse. Tabliczki są bardzo łatwe w montażu, każdy kto potrafi obsługiwać wiertarkę by nawiercić ścianę do zamontowania dystansów sobie w tym poradzi. W przypadku wymiany grafiki następuje ona bez konieczności ponownego nawiercania podłoża. Znakomicie sprawdzą się w biurach, firmach, szkołach, poczekalniach, salonach kosmetycznych oraz fryzjerskich. Znaleźć mogą się na nich ważne informacje, logo firmy, nazwy miejsc, sali a także mogą wskazywać drogę do wyjścia. Sprawią, że zamieszczone na nich informacje będą dobrze widoczne dla klientów. Wejdź i zobacz całą serię tabliczek od Formedia.