Tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne bardzo często stanowią nośnik komunikatu, który podczas kontaktu z klientem zapoznaje go z Marką, wskazuje mu drogę do celu, informuje o produkcie czy po prostu stanowi oznaczenia pokoi przy złożonym systemie korytarzy z mnogością biur. Tabliczki stanowią często pierwszy kontakt i komunikat między Twoją firmą a klientem. Przy tworzeniu tabliczek informacyjnych należy zwrócić szczególną uwagę, by było czytelne o jasnym przekazie, trwałe, odporne na różnorodne czynniki zewnętrzne i oczywiście na estetykę wykonania.

Na tabliczkach informacyjnych znaleźć mogą się nadruki za pomocą druku UV, oklejenia naklejką, grawer. Tablice mogą być także gładkie i jednolite z wycinanymi kształtami liter lub logo. Montowane są na aluminiowych dystansach które są dopasowane grubością do grubości i ciężkości tablicy. Do wyboru są złote lub srebrne dystanse. Tablice informacyjne mogą być także wykonane z tworzyw jak dibond, plexi, poliwęglan. Tablice wyglądają elegancko i nowocześnie oraz pasują do każdego lokalu. Doskonale sprawdzą się w szkołach, hotelach, szpitalach oraz biurach. Pomogą one odnaleźć klientom pokój, miejsce, drogę, do wyjścia której szukają a także informują o tym co można a co jest zabronione. Wejdź i zobacz całą serię tabliczek od Formedia.

Instrukcje

Zawierają wszelkiego rodzaju instrukcje obsługi maszyn, opisy nakazów BHP. Tworzą element rozbudowanej struktury bezpieczeństwa. Prawidłowo zamieszczone tablice instrukcyjne pomagają zachować bezpieczeństwo i prawidłowe zachowania w określonych sytuacjach. Dzięki nim unika się wielu niebezpiecznych wypadków. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Znaki zakazu

Tabliczki informacyjne zawierające znaki zakazu i polecenia nie wykonywania określonych czynności należą do systemów BHP. Są wykorzystywane w miejscach mogących stwarzać zagrożenie osobom nieupoważnionym lub zachowującym się niestosownie w konkretnym miejscu lub sytuacji. Pomagają w uniknięciu wypadów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Oznaczenia stanowisk

Tabliczki informacyjne w miejscu wykonywania określonej pracy są bardzo przydatne, by określić przestrzeń do wykonywania danej czynności lub powiadomienia kogoś nie znającego danego budynku, rozkładu pomieszczeń, biurek w pomieszczeniu open space o stanowisku wykonywania danej pracy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Numery porządkowe

Znaki i tabliczki informacyjne znajdujące się bezpośrednio przy drzwiach do pomieszczeń to numery porządkowe. Pomagają one w przejrzystej komunikacji w budynkach. Numery i oznaczenia porządkowe przydzielamy także budynkom. Dzięki nim łatwiej jest znaleźć miejsce, którego się szuka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>