Tabliczki kierunkowe

Bardzo praktyczny element poruszania się po firmie, wewnątrz budynków stanowi system tabliczek informacyjnych wyznaczających kierunek ruchu, komunikacji w przestrzeni publicznej. Zaliczamy do niego zarówno wielkie tablice, plansze informacyjne zawierający rozkład, spis pokoi jak i wszelkie tabliczki wskazujące kierunek ruchu. Mogą to być zarówno tabliczki na dystansach, na stojaku czy swobodnie zawieszone. Pomagają one w poruszaniu się po budynku firm, biur a także szpitali. Sprawiają, że znalezienie miejsca docelowego jest łatwe i szybkie.

Wykonanie i jakość tabliczek kierunkowych stanowi element o walorach estetycznych jak i praktycznych. Oba te czynniki są równie ważne. Estetyka i trwałość wykonania stanowią o tym, czy Twoja firma jest profesjonalna np. wyróżniający się dobrze wyeksponowany znak wpisany w brand Twojej marki sprawia wrażenie solidnej firmy, dbającej o jakość produktu. W Formedia zwracamy szczególną uwagę na to, by tworzywo, z którego wykonujemy oznaczenia było wysokiej jakości, trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne.

Tablice kierunkowe mogą być wykonane z tworzyw takich jak dibond, plexi oraz poliwęglan. Możemy na nich umieścić grafikę za pomocą druku UV, naklejkę, grawer a nawet wykonać tablice gładkie i jednolite z wyciętymi kształtami liter lub logo. To jak będzie wyglądała tablica zależy od Ciebie i tego jaki efekt chcesz uzyskać. Masz nieograniczone możliwości. Powiedz nam jaką chcesz tablice a nasza firma zajmie się projektem i wykonaniem. Tablice te wyglądają elegancko i estetycznie. Doskonale pasują do każdego wnętrza. Ułatwiają poruszanie się po budynku. Wejdź i zobacz całą serię tabliczek od Formedia.