TABLICZKI KIERUNKOWE | ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE OZNAKOWANIE FIRMY | SYSTEMY KOMUNIKACJI I INDENTYFIKACJI | REKLAMA BYDGOSZCZ | FORMEDIA 

Tabliczki kierunkowe

Bardzo praktyczny element poruszania się po firmie, wewnątrz budynków stanowi system tabliczek informacyjnych wyznaczających kierunek ruchu, komunikacji w przestrzeni publicznej. Zaliczamy do niego zarówno wielkie tablice, plansze informacyjne zawierający rozkład, spis pokoi jak i wszelkie tabliczki wskazujące kierunek ruchu. Mogą to być zarówno tabliczki na dystansach, na stojaku czy swobodnie zawieszone.

Wykonanie i jakość tabliczek kierunkowych stanowi element o walorach estetycznych jak i praktycznych. Oba te czynniki są równie ważne. Estetyka i trwałość wykonania stanowi o tym, czy Twoja firma jest profesjonalna np. wyróżniający się dobrze wyeksponowany znak wpisany w brand Twojej marki sprawia wrażenie solidnej firmy, dbającej o jakość produktu. W Formedia zwracamy szczególną uwagę na to, by tworzywo z którego wykonujemy oznaczenia było wysokiej jakości, trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. 

identyfikacja-budynku-szpitala-bydgoszcz
tabliczka-z-plexi-z-pcv-na-produkty-formedia
produkcja-tablic-reklamowych-szyldow-plexi-pcv-dibond-Bydgoszcz

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest