TABLICZKI KIERUNKOWE | ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE OZNAKOWANIE FIRMY | SYSTEMY KOMUNIKACJI I INDENTYFIKACJI | REKLAMA BYDGOSZCZ | FORMEDIA 

Tabliczki kierunkowe

Bardzo praktyczny element poruszania się po firmie, wewnątrz budynków stanowi system tabliczek informacyjnych wyznaczających kierunek ruchu, komunikacji w przestrzeni publicznej. Zaliczamy do niego zarówno wielkie tablice, plansze informacyjne zawierający rozkład, spis pokoi jak i wszelkie tabliczki wskazujące kierunek ruchu. Mogą to być zarówno tabliczki na dystansach, na stojaku czy swobodnie zawieszone.

Wykonanie i jakość tabliczek kierunkowych stanowi element o walorach estetycznych jak i praktycznych. Oba te czynniki są równie ważne. Estetyka i trwałość wykonania stanowi o tym, czy Twoja firma jest profesjonalna np. wyróżniający się dobrze wyeksponowany znak wpisany w brand Twojej marki sprawia wrażenie solidnej firmy, dbającej o jakość produktu. W Formedia zwracamy szczególną uwagę na to, by tworzywo z którego wykonujemy oznaczenia było wysokiej jakości, trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. 

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest