Totemy tekturowe

Totemy tekturowe są najlepszym sposobem na efektowne promowanie produktu i skutecznym sposobem na rozpoznawanie Twojej marki. To idealne rozwiązanie na przyciągnięcie uwagi klienta, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów produkcji niezależnie od nakładów.

 

Oferujemy totemy: trójkątne, eliptyczne, czworokątne, prostokątne czy modułowe typu cube. Stadny tekturowe możemy wyposażyć w kieszenie na ulotki lub innego rodzaju dyspensery i prezentery.

 

Istnieje możliwość dowolnego nadruku na totemach, a także personalizacji standów już od jednej sztuki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą standów przestrzennych, przeznaczonych do wnętrza, które dostępne są na stronie Formedia.pl.

Totemy trójkątne

System tekturowy trójkątny, totemy trójkątne – to skuteczny i jednocześnie tani element promocyjny. Wykonany jest z tektury falistej wraz z dowolną grafiką. Dzięki trzem ściankom tworzy stabilną i wysoką bryłę. Całość jest składana na płasko, a w ten sposób bardzo ograniczamy koszty transportu.

To idealne rozwiązanie na różnego rodzaju targi, konferencje czy eventy. Totemy często mają zastosowanie w punktach sprzedaży.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Totemy eliptyczne

System tekturowy eliptyczny, totemy eliptyczne cieszą się największą popularnością wśród standów tekturowych. Dzięki prostej budowie otrzymamy atrakcyjne ceny, możliwość taniego transportu oraz szybkiego i prostego rozkładania w miejscu ekspozycji.

 

Totemy eliptyczne, dzięki swoim kształtom spełniają rolę m.in. jako nakładki na sensomaty. Standy te mogą być wyposażone w dowolną ilość kieszeni na ulotki wykonywanych najczęściej z plexi.

 

Tego typu stand znajdzie zastosowanie  podczas targów, eventów, konferencji, a także w punkcie sprzedaży.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Totemy czworokątne

System tekturowy czworokątny, totemy czworokątne – przy ich zastosowaniu totemów o podstawie czworokąta otrzymujemy dużą powierzchnię zadruku, która widoczna jest z każdej strony.

To idealne rozwiązanie na ciekawe wyeksponowanie produktu, tym bardziej że totemy możemy wyposażyć w kieszenie na ulotki lub innego rodzaju prezentery i dyspensery.

Wykonany jest z tektury falistej wraz z dowolną grafiką. Totem posiada cztery ściany, które tworzą wysoką i stabilną bryłę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Totemy prostokątne

Totemy prostokątne cieszą się dużą popularnością wśród standów tekturowych. To ekonomiczny i efektywny nośnik reklamy. Posiada 2 duże ścianki oraz dwa mniejsze boki, a każda z nich może przedstawiać różne grafiki.

 

Dzięki prostej budowie otrzymujemy atrakcyjne ceny, możliwość taniego transportu oraz szybkiego i prostego rozkładania w miejscu ekspozycji.

 

Totemy prostokątne, dzięki swoim kształtom spełniają także swoją rolę jako nakładki na sensomaty. Standy te mogą być również wyposażone w dowolną ilość kieszeni na ulotki wykonywane z plexi lub tektury.

Tego typu standy znajdują szerokie zastosowanie podczas targów, eventów, konferencji, a także w punktach sprzedaży.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Totemy modułowe – cube

Totemy modułowe zwane inaczej CUBE to totemy o podstawie czworokątnej. Osobne kostki wykonane z zadrukowanej tektury falistej, nakładane są na siebie w różnych orientacjach jeden na drugi.

 

Daje to możliwość ciekawego przekazu marketingowego.  Przy zastawaniu standu modułowego typu cube otrzymujemy bardzo dużą powierzchnię zadruku, dzięki czemu grafika widoczny jest z każdej strony konstrukcji. Całość składa się na płasko do transportu i zajmuję mało miejsca.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>