Oklejanie folią ploterową 

Folie ploterowe wyróżniają się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, nie przepuszczają światła dlatego też oprócz funkcji reklamowej mogą chronić towary znajdujące się wewnątrz pomieszczenia przed nadmierną ekspozycją na światło słoneczne oraz przez stworzenie zaciemnienia pozwalają zmniejszyć temperaturę panującą w lokalu, szczególnie w słoneczne dni.

Folie te przeznaczone są do naklejenia na całą szybę lub część szyby okna, drzwi według opracowanego projektu. Istnieje także wycięcie dowolnego kształtu po obrysie. Folia występuje w kolorze białym oraz bezbarwnym. Dodatkowo folię można zabezpieczyć laminatem foliowym UV o wykończeniu połysk lub matowym. Laminat ten chroni wydruki przed blaknięciem oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych w opcji połysk i mat. Folia ploterowa stosowana jest szczególnie na dużych tablicach informacyjnych lub powierzchniach płaskich. Używana również do wyklejania samochodów, drzwi, witryn sklepowych lub ścian.