reklama na witrynach sklepowych

Folia szroniona – imitująca szkło piaskowane

Na filmiku prezentujemy realizację na jednym z naszych samochodów firmowych. Napisy wykonaliśmy w folii szronionej ciętej po obrysie.

Folia PVC imitująca szkło mrożone, piaskowane. Doskonała do klejenia w jednym kawałku na całych powierzchniach. Za pomocą folii szronionej można także przykleić wycięte w finezyjnych kształtach wzory tworząc tym samym oryginalne witryny sklepowe. 

W Formedia wykonujemy wszystkie reklamy POS niezbędne do kampanii reklamowej, akcji promocyjnej. Zazwyczaj różnią się one formą, ilością produktów w danym pakiecie dla danego punktu. Wykonujemy i wysyłamy gotowe materiały reklamowe do wielu punktów. Nasz rekord to ponad 600 sklepów dla jednej marki przy jednorazowym, złożonym zleceniu czas realizacji dwa tygodnie.

 

Jednym z wykorzystywanych materiałów na którym pracujemy jest znana i lubiana folia imitująca szkło piaskowane popularnie zwaną folią szronioną. Doskonała do druku i oklejania całych powierzchni jak i cięcia dowolnych kształtów po obrysie. Dostępna w pełnej palecie kolorystycznej w wersji mat i połysk.

Folia szroniona dostępna jest w wariancie matowym, pół-matowym, pół-transparentnym. Przeznaczona jest do aplikacji bezpośrednio na oknach, witrynach i drzwiach sklepowych, biur, punktów obsługi, restauracji, hoteli ect. Znakomicie sprawdzają się jako element dekoracyjny. Zapewniają komfort i dyskrecję osobą siedzącym wewnątrz pomieszczeń z tak oklejonymi szybami. Folia imitująca szkło piaskowane jest odporna na działanie środków chemicznych.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ