REKLAMA | REKLAMA ZEWNĘTRZNA | OKLEJANIE WITRYN | FOLIA SZRONIONA | IMITUJĄCA SZKŁO PIASKOWANE | FORMEDIA | BYDGOSZCZ 

Folia szroniona – imitująca szkło piaskowane

Na filmiku prezentujemy realizację na jednym z naszych samochodów firmowych. Napisy wykonaliśmy w folii szronionej ciętej po obrysie.

Folia PVC imitująca szkło mrożone, piaskowane. Doskonała do klejenia w jednym kawałku na całych powierzchniach. Za pomocą folii szronionej można także przykleić wycięte w finezyjnych kształtach wzory tworząc tym samym oryginalne witryny sklepowe. 

W Formedia wykonujemy wszystkie reklamy POS niezbędne do kampanii reklamowej, akcji promocyjnej. Zazwyczaj różnią się one formą, ilością produktów w danym pakiecie dla danego punktu. Wykonujemy i wysyłamy gotowe materiały reklamowe do wielu punktów. Nasz rekord to ponad 600 sklepów dla jednej marki przy jednorazowym, złożonym zleceniu czas realizacji dwa tygodnie.

 

Jednym z wykorzystywanych materiałów na którym pracujemy jest znana i lubiana folia imitująca szkło piaskowane popularnie zwaną folią szronioną. Doskonała do druku i oklejania całych powierzchni jak i cięcia dowolnych kształtów po obrysie. Dostępna w pełnej palecie kolorystycznej w wersji mat i połysk.

Folia szroniona dostępna jest w wariancie matowym, pół-matowym, pół-transparentnym. Przeznaczona jest do aplikacji bezpośrednio na oknach, witrynach i drzwiach sklepowych, biur, punktów obsługi, restauracji, hoteli ect. Znakomicie sprawdzają się jako element dekoracyjny. Zapewniają komfort i dyskrecję osobą siedzącym wewnątrz pomieszczeń z tak oklejonymi szybami. Folia imitująca szkło piaskowane jest odporna na działanie środków chemicznych.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Social Media Integration by Acurax Wordpress Developers
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest