Witryny z plexi 

Spis strony „Witryny z plexi”:

Akrylowa witryna na artykuły spożywcze

Jesteśmy producentem akrylowych witryn do przechowywania żywności, które pomogą zachować świeżość i przyjemny dla oka wygląd twoich artykułów. Zapewniamy, że plexi, z której wytwarzamy nasz produkt posiada atest na kontakt z żywnością. Zamów już teraz witrynę w dogodnych dla siebie kształcie i wielkości przez sklep@formedia.pl. 

Otwierane gabloty wystawiennicze

Popularnie zwane mini witrynami z pleksi. Wykorzystywane są jako otwierane gabloty wystawiennicze, służące do wyeksponowania i zaprezentowania artykułów o drogocennym i ekskluzywnym charakterze takich jak: biżuteria, zegarki itd. Wejdź tu > i sprawdź naszą ofertę skarbonek na kluczyk lub zamów projekt indywidualny sklep@formedia.pl. 

Witryna z pleksi na wymiar

W naszym sklepie są także dostępne witryny z pleksi robione na wymiar, dzięki którym twój sklep będzie się wyróżniał i zwracał uwagę ludzi, którzy będą obok nich przechodzić. Mają swoje zastosowania m.in.: w sklepach odzieżowych, centrach handlowych. Zamieścisz w nich np. przedmioty z aktualnej promocji lub nagrody do wygrania w konkursie. Zamówienie indywidualne możesz dokonać przez kontakt sklep@formedia.pl.

Znakowane witryny z logo

Wiemy jak ważna jest autpromocja. Wykorzystaj każdą sposobność na promocję marki. Wykorzystaj do tego celu witrynę z pleksi z logo. Wykonujemy druk utwardzany światłem UV lub grawerujemy akryl w zależności od efektu końcowego jaki chcemy uzyskać. Nasze maszyny wykonają logo precyzyjnie. Krawędzie nawet małych liter będą ostre i czytelne. Podeślij nam swoją grafikę i format, kształt witryny jaki Cię interesuje na sklep@formedia.pl.