przedmioty z plexi do ekspozycji

Wizytowniki z plexi 

Szukasz klasycznego podajnika z pleksi na wizytówki? Zamów akrylowe wizytowniki bez pośredników, prosto od producenta. W naszym sklepie produktów wystawienniczych z plexi posiadamy największy w Polce wybór nowoczesnych podajników do wydawania wizytówek > zobacz. Stojaki te są świetnym pomysłem na gadżet firmowy do postawienia kuponów i karnetów na biurku, ladzie, stoliku w poczekalni lub na recepcji. Podeślij nam swoje logo, hasło reklamowe na na sklep@formedia.pl, a my wykonamy nadruk UV grafiki na wskazanym przez Ciebie wzorze z naszego sklepu. Zamów duże ilości akrylowych wizytowników, to się opłaca! Prowadzisz działalność ze sklepami franczyzowymi? Jesteś handlowcem w banku? Masz sieć restauracji, hoteli? Potrzebujesz wygodnego podajnika do swoich wizytówek, który będzie elegancki i nie zajmie wiele miejsca? Wykorzystasz stojaki te we wszystkich miejscach spotkań z klientami, obróć je na swoją korzyść i zamień w przestrzeń autopromocji. Zamów od razu całą partię produktów z pleksi z nadrukiem lub grawerem logo przez  sklep@formedia.pl. Dla Ciebie wykonamy produkt POS i wyślemy go bezpośrednio do Twoich punktów obsługi, dzięki czemu zyskasz czas pomijając proces rozdysponowania towarem. 

Wizytownik z plexi – to niewielki gadżet, który nie powinien zabraknąć na firmowym biurku. Dostępne są w wielu wariantach – wizytówki proste, poziome podajniki do wizytówek, dwustronne stojaki na wizytówki, stojak na pionowe karnety, wizytowniki  kaskadowe oraz wyposażone w uchwyty do zawieszenia na ścianie. Dzięki temu obszernemu wachlarzowi możliwości form z pleksi, każdy w naszym sklepie znajdzie dla siebie odpowiedni prezenter do wizytówek, kuponów, karnetów, ulotek. Szkło akrylowe, które wykorzystujemy do produkcji tych plastikowych gadżetów jest lekkie i eleganckie. Formy jakie przyjmuje są uniwersalne i wpiszą się w każdy typ wnętrza. Będą odpowiednie zarówno dla klasycznych jak i nowoczesnych pomieszczeń. Zobacz poniżej nasze przykładowe produkty stojaków na wizytówki lub sprawdź pełną ofertę w sklepie Internetowym wizytowników na biurko > tutaj.

Zastanawiasz się jak wzbudzić zaufanie swoich klientów? Składa się na to wiele czynników werbalnych i niewerbalnych. Do tych drugich należy to jak wygląda otoczenie podczas spotkania. Zadbaj o najmniejszy szczegół. Postaw na biurku, stole w widocznym miejscu elegancki wizytownik z plexi z nadrukiem logo. Spowoduje on to, że Twój rozmówca będzie mieć łatwy dostęp do twoich danych kontaktowych. Zamieszczając na rewersie wizytówki kupon, karnet spowodujesz, że klient zwiąże się z Twoimi usługami na dłużej. Jest to jedna z podstawowych form reklamowych, o której prezentację warto zadbać. Zamów wizytowniki ze swoim znakiem firmowym i rozdawaj je na targach jako gift. Sprawisz miłą niespodziankę, a prezent ten zostanie zachowany. Służąc innym będzie im jednocześnie przypominać o Tobie i tym co masz do zaoferowania.