Wtykacze z plexi - Formedia
WTYKACZE / OPISÓWKI DO LODÓW  Z PLEXI/PLEKSI
WTYKACZE / OPISÓWKI DO LODÓW Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Wtykacze, piki z tworzywa

produkty z plexi – wyposażenie –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Jesteśmy producentem oznaczeń cenowych oraz artykułów wspierających sprzedaż. Opisówki do lodów przeznaczone są do umieszczenia w kuwecie lodowej. W ten właśnie atrakcyjny sposób informują nas o danym smaku lodów. Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w lodziarniach, restauracjach, kawiarniach czy cukierniach. Współpracujemy w wieloma hurtowniami i sieciami handlowymi na terenie całej Polski.

 

Wtykacze do lodów wykonane są przeźroczystej pleksi o grubości 3mm. Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość i trwałość produktu. Jako producent możemy wygrawerować dowolny opis według Państwa zapotrzebowania.

 

Posiadamy standardowe wzory opisówek do lodów. Jednak możliwości technologiczne pozwalają nam na wykonanie wtykaczy lub inaczej mówiąc smakówek z pleksi na specjalne życzenie w innych kształtach czy z zastosowaniem innych kolorów plexi.

 

 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​