Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Blog

Home  /  Blog   /  Wyklejanie witryn sklepowych

Wyklejanie witryn sklepowych

Mimo że w ostatnim czasie niezwykle popularna stała się reklama w internecie, należy także zadbać o to, aby odpowiednio wypromować swój sklep czy salon usług w swojej lokalizacji. Im bardziej o to zadbasz, tym więcej klientów może do Ciebie przychodzić.

Jednym z atrakcyjnych sposobów na promowanie swojej marki jest bez wątpienia wyklejanie witryn sklepowych. Rozwiązanie to daje niezwykle szerokie możliwości tworzenia atrakcyjnych metod promocyjnych. W zależności od potrzeb, możesz wybrać modele które będą zamontowane na stałe, jak również folie, które dają się łatwo zdjąć, co pozwala na regularną zmianę wyglądu witryny.

Pamiętasz, jak kiedyś tworzono gabloty sklepowe i eksponowano konkretny asortyment? Jeśli tak, to z pewnością wiesz, że po pewnym czasie każda kompozycja nudzi się i przechodnie przestają na nią patrzeć. Dlatego właściciele sklepów co jakiś czas zmieniali eksponowane ubrania czy przedmioty, aby przechodnie na nowo zwrócili uwagę na nowy wygląd witryny.

W dzisiejszych czasach formy promowania produktów są nieco inne, dlatego też warto postawić na wyklejanie witryn sklepowych specjalną folią, którą po pewnym czasie można zdjąć i nakleić nową. Dzięki temu zapewnimy inny wygląd sklepu, co z pewnością przykuje uwagę przechodzących obok osób.

Na rynku istnieje wiele różnych rodzajów folii do wyklejania, różniących się zarówno kształtem, grubością i innymi parametrami. Najczęściej klienci decydują się na folie:
– pełne – umożliwiają drukowanie w pełnym kolorze; w zależności od preferowanego miejsca założenia stosuje się różne laminaty; w przypadkach, gdzie folia będzie narażona na działanie warunków atmosferycznych, stawia się na specjalne laminowanie foliowe;
– OWV – mają podobne parametry co warianty pełne, lecz przepuszczają światło słoneczne,
– plotowane – drukowane w pełnym kolorze, lecz montuje się je nie na całej powierzchni witryny, lecz na jej części (np. logo firmy).

Warto zainwestować w tę metodę promowania usług firmy. W razie wątpliwości zawsze można dopytać pracowników agencji, który z pewnością doradzą najlepsze rozwiązanie.