WYPOSAŻENIE DO HOTELI, MARKETÓW Z PLEXI PLEKSI | WYPOSAŻENIE DO BIUR I SKLEPÓW Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Wyposażenie z plexi 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług.

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Żetony z plexi

Wykonujemy żetony do kluczy technologią laserową. Produkty te szerokie zastosowanie znajdują w szkołach, hotelach, przychodniach, klubach, teatrach itp.

Żetony do kluczy wykonane z pleksi są bardzo solidne a jednocześnie bardzo estetyczne. Nasze zawieszki do szatni wykonujemy z plexi o grubościach: 3 lub 5mm oraz laminatów grawerskich o grubościach 1,6mm. Najczęściej breloki hotelowe wykonujemy z pleksi przeźroczystej jak również z kolorowej, laminatów grawerskich, dibondu czy sklejki.

Dzięki procesowi obróbce laserowej możemy wykonać żetony reklamowy o dowolnym kształcie i treści. Na życzenie klienta do indywidualnej numeracji dobieramy dowolną czcionkę. Na żetonach z akrylu możemy wygrawerować lub nadrukować metodą UV logo firmowe czy numer. Metalowe kółeczka dołączone są do żetonów.

Breloki do kluczy z plexi

Zajmujemy się produkcją zawieszek do szatni wykonanych technologią laserową. Szerokie zastosowanie znajdują w szkołach, hotelach, przychodniach, klubach, teatrach itp. Breloki reklamowe wykonane z pleksi są bardzo solidne a jednocześnie bardzo estetyczne. Nasze zawieszki do szatni wykonujemy z plexi o grubościach: 3 lub 5mm oraz laminatów grawerskich o grubościach 1,6mm. Najczęściej breloki hotelowe wykonujemy z pleksi przeźroczystej jak również z kolorowej, laminatów grawerskich, dibondu czy sklejki.

Dzięki procesowi obróbki laserowej możemy wykonać zawieszki reklamowy o dowolnym kształcie i treści. Na życzenie klienta do indywidualnej numeracji dobieramy dowolną czcionkę. Na brelokach szatniowe z akrylu możemy wygrawerować lub nadrukować metodą UV logo firmowe czy numer. Metalowe kółeczka dołączone są do żetonów.

Numery stołów z plexi

Na życzenie klienta numerki reklamowe wykonujemy w dowolnych formatach i kształtach, z dowolną treścią, krojem czcionki czy elementem ozdobnym. Na numerkach z akrylu możemy wygrawerować lub nadrukować metodą UV logo firmowe czy numer z indywidualną treścią np. Rezerwacja, stolik numer., słodki stół czy drink bar. itp.

Listwy cenowe z plexi i PCV

listwy cenowe do półek sklepowych, wykonanych z trwałego a jednocześnie elastycznego materiału jakim jest PCV o grubości 0,8 mm.

Oklejone są samoprzylepną taśmą dwustronną po całej długości. Standardowo długości listew z pcv to 60, 80 i 100 cm. Istnieje możliwość wykonania listwy z nadrukiem o innym kształcie czy wymiarze. PCV to materiał, który daje możliwość łatwego skracania listew nożyczkami na dowolny wymiar.

Separatory z plexi

Separatory do półek wykonane techniką laserową pozwalają na wycięcie dowolnego kształku i wymiaru, a możliwość druku UV na naniesienie wybranej przez Państwa grafiki. Mamy więc nieograniczone możliwości graficzne, a szeroka różnorodność asortymentu pozwala nam na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Separatory z pleksi swoje zastosowanie znajdują najczęściej w aptekach czy sklepach spożywczych.

Półki z plexi

Tak zwane spacewall, które wykonane są z plexi o grubości 2mm. Standardowo wykonujemy je z plexi przezroczystej, białej, czarnej lub mlecznej. Półki na regały wykonane są techniką laserową, która pozwala na wycięcie dowolnego kształtu i wymiaru, a możliwość druku UV na naniesienie wybranej przez Państwa grafiki. Mamy więc nieograniczone możliwości graficzne, a szeroka różnorodność asortymentu pozwala nam na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Regały z plexi

Proponujemy regały z pleksi ze standardowej oferty lub wykonane na zamówienie według indywidualnego projektu spełniającego wymogi techniczne, ze wskazaniem umiejscowienia firmowego logo bądź tabliczek informacyjnych.

Regały z pleksi są bardzo estetyczne i funkcjonalne, co pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować jego zawartość. Projektujemy i wykonujemy regały z pleksi według wymiarów Klienta. Największe zastosowanie znajdują w muzeach, galeriach, wystawach jak również z cukierniach, piekarniach, czy sklepach spożywczych.

Obrazy z plexi

Obraz z plexi jest jednym z nowocześniejszych materiałów wykorzystywanych w technologii druku cyfrowego. Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w biurze, salonie, kuchni czy sypialni. Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość obrazu dzięki czemu obrazy te są nowoczesne i stylowe.

Druk UV na pleksie jest wodoodporny, odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dzięki temu obraz może być eksponowany w wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków.

Wydrukowany obraz z pleksi ma wycięte cztery dziurki służące do zamocowania dystansów, które dostarczamy wraz z produktem. Dużą zaletą obrazów z plexi jest ich niewielka waga (są lżejsze o połowę od szkła), głądka powierzchnię czy łatwy montaż.

Mównice z tworzywa

Mównice z plexi doskonale sprawdzają się podczas różnych wydarzeń publicznych, konferencji, bankietów czy innych imprez okolicznościowych podnosząc tym samym rangę każdego wystąpienia publicznego. Zastosowanie plexi transparentnej do wykonania produktu sprawia, że konstrukcja wydaje się być lekka, a podczas przemówienia mównica jest bardzo elegancka i stabilna.

Mównice z akrylu wykonane są techniką laserową, która pozwala na wycięcie dowolnego kształku i wymiaru. Możliwość druku UV bez problemu pozwala nam umieścić na nich logo firmy, herb miasta czy wszelkiego rodzaju grafiki. Możliwości technologiczne pozwalają nam na wykonanie mównicy z pleksi na specjalne życzenie w innych kolorach plexi lub może być połączona z innymi materiałami takimi jak dibond czy laminat. Mamy więc nieograniczone możliwości graficzne, a szeroka różnorodność asortymentu pozwala nam na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.

Mównice są dodatkowo skręcane małymi śrubkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie boimy się przenosić ich za blat. Wysyłka mównicy odbywa się zawsze na palecie.

Meble z tworzywa

Nasza firma wykonuje różnego rodzaju projekty z plexi. Meble z akrylu doskonale sprawdza się jako nowoczesny desing we wnętrzach damów, jako wyposażenie pokoju dziecięcego, dziennego, salonu czy sypialni. Najczęściej są to stoły stoliczki nocne, taporety, szafki czy gabloty. Zastosowanie plexi transparentnej do wykonania produktu sprawia, że konstrukcje mebli z plexi wydają się być lekkie wizualnie, bardzo eleganckie, stabilne i funkcjonalne.

Dzięki wykorzystaniu przeźroczystej plexi meble przenikają przestrzeń odbijającego się światła. Możliwości technologiczne pozwalają nam na wykonanie mebli z pleksi na specjalne życzenie Klienta w innych kolorach plexi oraz naniesienie grafiki metodą druku UV. Mamy więc nieograniczone możliwości graficzne, a szeroka różnorodność asortymentu pozwala nam na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wtykacze i piki z plexi

Jesteśmy producentem oznaczeń cenowych oraz artykułów wspierających sprzedaż. Opisówki do lodów przeznaczone są do umieszczenia w kuwecie lodowej. W ten właśnie atrakcyjny sposób informują nas o danym smaku lodów. Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w lodziarniach, restauracjach, kawiarniach czy cukierniach. Współpracujemy w wieloma hurtowniami i sieciami handlowymi na terenie całej Polski.

Wtykacze do lodówykonane są przeźroczystej pleksi o grubości 3mm. Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość i trwałość produktu. Jako producent możemy wygrawerować dowolny opis według Państwa zapotrzebowania.

Posiadamy standardowe wzory opisówek do lodów. Jednak możliwości technologiczne pozwalają nam na wykonanie wtykaczy lub inaczej mówiąc smakówek z pleksi na specjalne życzenie w innych kształtach czy z zastosowaniem innych kolorów plexi.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE